Може ли някой да ми поправи този Syntax

PHP, MySQL, JavaScript, HTML, CSS и др.
Аватар
Autumn Shade
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: 14 Мар 2019, 13:20
Се отблагодари: 48 пъти
Получена благодарност: 150 пъти

Може ли някой да ми поправи този Syntax

Мнение от Autumn Shade » 06 Юли 2019, 15:17

ur mama написа: 06 Юли 2019, 15:11 Тази система е стара и доста зле написана (според мен). Според новите PHP и phpBB версии може да се направи много по-добра система. Не мисля обаче, че тази система работи на новите PHP (7) или phpBB (3.2) версии... Горещо не препоръчвам използването и.
Много разбирате всичките ей... Ама само на думи и даже не четете... Като не му помагаш, за какво изобщо пишеш.. Аз съм му писал къде са проблемите, да се спасява. Писал съм и версията на която работи и на phpbb и на php, даже и на mysql engine...

Аватар
ur mama
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: 29 Яну 2019, 12:00
Местоположение: Romania, Bucharest
Се отблагодари: 31 пъти
Получена благодарност: 16 пъти
Обратна връзка:

Може ли някой да ми поправи този Syntax

Мнение от ur mama » 06 Юли 2019, 15:52

Autumn Shade написа: 06 Юли 2019, 15:17
ur mama написа: 06 Юли 2019, 15:11 Тази система е стара и доста зле написана (според мен). Според новите PHP и phpBB версии може да се направи много по-добра система. Не мисля обаче, че тази система работи на новите PHP (7) или phpBB (3.2) версии... Горещо не препоръчвам използването и.
Много разбирате всичките ей... Ама само на думи и даже не четете... Като не му помагаш, за какво изобщо пишеш.. Аз съм му писал къде са проблемите, да се спасява. Писал съм и версията на която работи и на phpbb и на php, даже и на mysql engine...
Не искам да се заяждаме... Като цало изразих мнение и му казах, че не е препоръчително да я използва, ти си му помогнал, но явно резултат - никакъв... Ако е успял нека да напише в темата, за да не спамим.
U wana be the best, but you cant? Ohhh, just go outside and kys...

Аватар
iwanoww
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 164
Регистриран на: 03 Ное 2018, 02:58
Местоположение: България
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 2 пъти

Може ли някой да ми поправи този Syntax

Мнение от iwanoww » 25 Сеп 2019, 12:48

Може да локвате темата :)

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Уеб Програмиране”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта