Система за клиентски карти /МАГАЗИН/

PHP, MySQL, JavaScript, HTML, CSS и др.
Аватар
ITEvolutioN
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 104
Регистриран на: 24 Юни 2018, 19:29
Се отблагодари: 28 пъти
Получена благодарност: 24 пъти
Обратна връзка:

Система за клиентски карти /МАГАЗИН/

Мнение от ITEvolutioN » 01 Фев 2020, 13:22

Добър ден! Нуждая се от опростена семпло система за отчитане на клиентски баланс при пазаруване с клиентска карта.
На просто:
- Магазинът предлага клиентски карти с уникален номер и баркод. (не държа системата да има опция за баркод четец)
- При всяка покупка, клиентът получава 5% от сумата, която харчи в магазина и си трупа паричките в клиентската карта.
- Покупките се въвеждат в системата от касиера, който има код.

Системата се състои от 2 части: КЛИЕНТСКА ЧАСТ / АДМИНИСТРАЦИЯ

КЛИЕНТСКА ЧАСТ:
- Проверка на портфейл: клиентът въвежда уникалния код, изписан върху клиентската си карта и проверява текущия си баланс. Текущият баланс е 5% от общата стойност на покупките в магазина. Тоест, ако чрез администраторския панел са въведени, че клиентски номер 7483-0288-0001 е направил покупки на обща стойност 1000 лв, балансът му в клиентската му карта е 50 лв.

- Заявка за изтегляне на баланс: това се състои от контактна форма, където клиента въвежда имена и номер на клиентска карта, след изпращане на формата да изписва текст "Ако сте въвели горепосочените данни правилно, вашият баланс ще бъде наличен във физическия ни магазин до 48 часа!"


АДМИНИСТРАЦИЯ:
За администраторския панел имат достъп само 5 акаунта. (Да речем потреб. име Полина с парола 0502, Ивомир - 2400, Ники - 9541 и тн.)
Създаване, преглед и изтриване на клиентски карти: Въвеждане номера на клиентската карта, имена на клиента, адрес, телефон и емайл.
Добавяне на баланс към клиентска карта: въвеждане стойността на покупката (5% от тази стойност се трупа в баланса на клиентската му карта)
Последни действия: Архив на всякакви операции извършени от оператори в системата, няма да е зле и ако има такава за клиенти, да показва кой клиент кога си е проверил баланса.


Надявам се да има хора, които схванаха идеята ми и ще успеят да създадат такава система. Готов съм да заплатя каквато и да е цена (стига да е в рамките на нормалното). Благодаря за вниманието! :beer:

Ето пример какво да съдържа и как да изглежда:

https://gyazo.com/af019de6725ce3c9dd49826806c7f981

По подробно:
KLSystem.rar
(241.96 KiB) Свалено 139 пъти
KLSystem.rar
(241.96 KiB) Свалено 139 пъти
Последно промяна от ITEvolutioN на 01 Фев 2020, 20:16, променено общо 2 пъти.

Аватар
~jeff
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Ное 2018, 12:39
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 27 пъти

Система за клиентски карти /МАГАЗИН/

Мнение от ~jeff » 01 Фев 2020, 17:02

Какъв е крайният срок ?
Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law and repeat after me: I AM FREE

Аватар
ITEvolutioN
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 104
Регистриран на: 24 Юни 2018, 19:29
Се отблагодари: 28 пъти
Получена благодарност: 24 пъти
Обратна връзка:

Система за клиентски карти /МАГАЗИН/

Мнение от ITEvolutioN » 01 Фев 2020, 17:13

Няма срок, просто ако някой се заеме, да пише в темата, за да знаят останалите да не се захващат. Ако можете да прецените за колко време ще бъде готова, пишете в темата.
Последно промяна от ITEvolutioN на 01 Фев 2020, 19:48, променено общо 1 път.

Аватар
~jeff
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Ное 2018, 12:39
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 27 пъти

Система за клиентски карти /МАГАЗИН/

Мнение от ~jeff » 01 Фев 2020, 17:30

Ще е хубаво да напишете един срок и евентуално, колко пари сте склонни да дадете за подобно нещо и вече хората ще решат, дали да се заемат с работата или не :)
Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law and repeat after me: I AM FREE

Аватар
ITEvolutioN
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 104
Регистриран на: 24 Юни 2018, 19:29
Се отблагодари: 28 пъти
Получена благодарност: 24 пъти
Обратна връзка:

Система за клиентски карти /МАГАЗИН/

Мнение от ITEvolutioN » 01 Фев 2020, 18:10

Ами, до няколко часа ще кача снимки горе долу как да изглежда и какво да съдържа. Желателно е да конфигурира официално следващия месец. Значи срокът е 2-3 седмици. Цена не мога да кажа, предложете вие. Много ясно, че съм склонен да дам това, за което е вложил време и труд човека, все пак и аз ще си вадя хляба от това нещо и ще ми върши работа.

ЪПДЕЙТ:

Ето пример какво да съдържа и как да изглежда:
KLSystem.rar
(241.96 KiB) Свалено 113 пъти
KLSystem.rar
(241.96 KiB) Свалено 113 пъти

Аватар
~jeff
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Ное 2018, 12:39
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 27 пъти

Система за клиентски карти /МАГАЗИН/

Мнение от ~jeff » 01 Фев 2020, 22:45

Аз мога да започна работа по системата, но ще ми трябва малко повече от 2-3 седмици, тъй, като работя над 2 проекта.
За връзка с мен, може да използваш личното съобщение в форума.
Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law and repeat after me: I AM FREE

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Уеб Програмиране”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта