4-TI KILOMETAR

Архив на сървъри.
Аватар
antonstoqnovv
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 213
Регистриран на: 15 Окт 2017, 10:40
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 2 пъти

4-TI KILOMETAR

Мнение от antonstoqnovv » 18 Дек 2017, 13:01

Име - 4-TI KILOMETAR$(DuST2^OnLy)
IP Adress: 79.124.56.91:27016
Слотове: 32
Uptime: 24/7
Slowhacking: NO

Карти на които се играе de_dust2

Изображение


Име - 4-TI KILOMETAR$(RESPAWN)
IP Adress: 79.124.56.90:27028
Слотове: 32
Uptime: 24/7
Slowhacking: NO

Карти на които се играе : de_dust2 fy_snow

Изображение
:dance: connect 88.99.12.243:27019 :dance:

Аватар
NAGLITE!
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Яну 2018, 23:23

4-TI KILOMETAR # D2

Мнение от NAGLITE! » 07 Яну 2018, 00:16

Така здравей господин Мистър Джоинт,пиша в темата ти тук за да видят как ЛЕПКАТЕ БАНОВЕ в твоя сървър,и да видят абсолютно колко си несериозен и безхаберен,защото ми сложихте бан,изпратих ви демото което е абсолютно чисто отвсякъде,намерих те в скайп,пратих ти демото,и оттам нататък ти повече не отговори и ме блокира даже,пращам хора да ти пишат в сървъра а ти им казваш да ми предадат ...."Да се НАУЧИ да играе" ...затова има бан...Е нека да видят всички демото,и мисля че бана трябва да ми се махне.
4-TI_KILOMETAR.dem
(16.65 MiB) Свалено 77 пъти
4-TI_KILOMETAR.dem
(16.65 MiB) Свалено 77 пъти

Аватар
NAGLITE!
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Яну 2018, 23:23

4-TI KILOMETAR

Мнение от NAGLITE! » 25 Яну 2018, 23:17

Пълни мошенници и смешници във тоя сървър,главният "Mr.Joint :P"...от много наркомански стойки и чалъми да се прави на голямата работа си сгомняса сървъра,,,баннва си играчите ей така че просто решил че някой е хакер,сървъра му има анти-чийт,разни защити уж и подобни,и знае много добре че е адски трудно да влезнеш с хак или квото и да е,нито прави ОГЛЕДИ нито иска демо ей така си я кара.Така ако си мислиш ти че можеш да играеш тази игра,че разбираш от правата си и от работата си,жестоко се лъжеш,защото ти не си нищо повече от една утайка,пропаднала и админите си гониш лека полека.Не си рекламирай смешните сървъри,защото по голяма ЛЮФКА от теб няма,само и само ей така дето ще гониш хората и ще са излагаш,и най накрая си играеш сам в твойте сървърчета,ако не си пуснеш ботове де...Затова хора ако си мислите че сте ДОБРИ,или наистина сте ДОБРИ играчи,това не е вашия сървър,просто не си губете времето с миши душички.Благодаря на всеки прочел този ПОСТ.С Уважение.!!!

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

4-TI KILOMETAR

Мнение от OciXCrom » 13 Фев 2018, 20:45

Сървърите не работят. Темата да се обнови до 48 часа, в противен случай ще бъде архивирана.

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта