Cs-NatioN.INFO

Архив на сървъри.
Аватар
Niklaus
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 13
Регистриран на: 23 Авг 2018, 10:08
Местоположение: http://cs-ultragaming.info/forum/
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Cs-NatioN.INFO

Мнение от Niklaus » 18 Окт 2018, 15:31

Приказки от 1001 нощи нз поне ти вярваш ли си на фантазийте :D :D може да се изредите всичките от веригата ви да пишете в темата освен вие самите друг не видях да дава положителни оценки за сървърите и екипа ви ;)

Аватар
csnationsupport
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 22:29
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Cs-NatioN.INFO

Мнение от csnationsupport » 18 Окт 2018, 16:18

F33L Th3 P0W3R. написа: 18 Окт 2018, 15:20
csnationsupport написа: 18 Окт 2018, 15:13
F33L Th3 P0W3R. написа: 18 Окт 2018, 15:10 То е ясно, че не си като мен, няма и да бъдеш като мен с тия заплахи. К'во да гледам? Функциите са 1:1, lgsl зоната, login-a, единственото което е променено - добавената опция за избиране на цвета на сайта, поразместени са менютата и са по-различни.
Да като цяло не си ми нито на образованието нито на парите нито на знанията за сървъри и сайтове погледни си смешния сайт и замълчи просто.
Като цяло смешната ти верига !!
Такива хора най-много обичам да ми говорят за образования и глупости - добре, не съм ти на образованието, нищо, че още уча де, но това е друг въпрос, светът е пълен с фукльовци, нищо ново. На парите няма как да съм, защото пак казвам - уча още... За знанията по сървърите и сайта бих поспорил. Занимавам се със сървъри от 2012 година, така че за сървърите не можеш да ми стъпиш и на малкият пръст, а за сайта виждам - ще платиш за да ти направят нещо, а не ти сам да го направиш. Реално погледнато ако имаше някъв опит със сайтовете нямаше да купуваш, i guess? И аз като цяло ти коментирам веригата и ти пак палиш бързо, научи се да приемаш хейта и да не се фукаш постоянно к'во имаш, не знам реално на 25 години ли си, но акъла ти е на 5 годишен, че и по-зле. Иначе споко - след 2 години ще съм ти на образованието, не се тревожи. :lol:

Стига се засрамвай, защото по този начин не засрамваш само себе си, ами и веригата ти.

Само веригата не ми коментирай, защото твоята е пълен разпад и само да ти кажа, че цялата интерграция на форума съм си я правил аз, за разлика от теб. :)
Вижда се мн ясно коя е веригата в разпад !! http://prntscr.com/l7jwms Сравни сам !! хах http://prntscr.com/l7jwzw
Приятел аз се занимавам със сървъри на му онлайн и цс от 2008 година замълчи и си виж жалките сървъри първо и сайта. приятен ден !!!
Първата ми верига беше "-=Zone-Cs=-" и стартира по едно време със Iplay
Това че нямам време е друг въпрос мн си учен едни икони не можеш да смениш айде покажи че знаеш очаквам да ги смениш във рамките на час ако искаш аз да ти покажа какво мога просто ми дай задача да ти покажа че си крайно смешен и не хаещ.
Единствения който се излага си ти смешна верига сървърите са под всякаква критика, нямаш играчи явно ти куца схемата пожелавам ти приятен ден и не мисля да отговарям повече на хора които са доста под моето ниво във каквото и да било .

Niklaus написа: 18 Окт 2018, 15:31 Приказки от 1001 нощи нз поне ти вярваш ли си на фантазийте :D :D може да се изредите всичките от веригата ви да пишете в темата освен вие самите друг не видях да дава положителни оценки за сървърите и екипа ви ;)
Гледай си смешната верига с сървърите които развих аз и чети какво казват хората защото ти не си бил там а коментираш без да знаеш смешмни сте ми .

Аватар
ElitePower
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 547
Регистриран на: 13 Окт 2016, 14:20
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 13 пъти

Cs-NatioN.INFO

Мнение от ElitePower » 18 Окт 2018, 17:05

csnationsupport написа: 18 Окт 2018, 16:18 Вижда се мн ясно коя е веригата в разпад !! http://prntscr.com/l7jwms Сравни сам !! хах http://prntscr.com/l7jwzw
Приятел аз се занимавам със сървъри на му онлайн и цс от 2008 година замълчи и си виж жалките сървъри първо и сайта. приятен ден !!!
Що да са му жалки сървърите и сайта? Кат гледам стила му е по-хубав от твоя, за който си дал пари, сървърите му са по-добри макар и да няма толкова хора. Ти и да имаш хора, без бууста в тракера всичко ще е празно както се вижда от awp, guns levels -> https://prnt.sc/l7jrf7 имаш 5 играча минус двата бота в awp, а сървъра, който беше пълен всеки ден в ultrata GUNS LEVELS сега е празен щот няма буустче.
csnationsupport написа: 18 Окт 2018, 16:18 Гледай си смешната верига с сървърите които развих аз и чети какво казват хората защото ти не си бил там а коментираш без да знаеш смешмни сте ми .
Аз пък следя респауна му от CSBulgaria - Nrg-Gaming още от тогава беше пълен макар и с изпросени смси от играчи. Кво кат си му плащал рекламите, кат гледам сървъра му е по-напред от вашите в геймтракера. Сам си си виновен, че си му плащал нещата.

Аватар
csnationsupport
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 22:29
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Cs-NatioN.INFO

Мнение от csnationsupport » 18 Окт 2018, 17:12

ElitePower написа: 18 Окт 2018, 17:05
csnationsupport написа: 18 Окт 2018, 16:18 Вижда се мн ясно коя е веригата в разпад !! http://prntscr.com/l7jwms Сравни сам !! хах http://prntscr.com/l7jwzw
Приятел аз се занимавам със сървъри на му онлайн и цс от 2008 година замълчи и си виж жалките сървъри първо и сайта. приятен ден !!!
Що да са му жалки сървърите и сайта? Кат гледам стила му е по-хубав от твоя, за който си дал пари, сървърите му са по-добри макар и да няма толкова хора. Ти и да имаш хора, без бууста в тракера всичко ще е празно както се вижда от awp, guns levels -> https://prnt.sc/l7jrf7 имаш 5 играча минус двата бота в awp, а сървъра, който беше пълен всеки ден в ultrata GUNS LEVELS сега е празен щот няма буустче.
csnationsupport написа: 18 Окт 2018, 16:18 Гледай си смешната верига с сървърите които развих аз и чети какво казват хората защото ти не си бил там а коментираш без да знаеш смешмни сте ми .
Аз пък следя респауна му от CSBulgaria - Nrg-Gaming още от тогава беше пълен макар и с изпросени смси от играчи. Кво кат си му плащал рекламите, кат гледам сървъра му е по-напред от вашите в геймтракера. Сам си си виновен, че си му плащал нещата.
Мн смешен коментар !!
Няма смисъл да ти отговарям защото доста от сървърите имат играчи без никакви реклами !!

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Cs-NatioN.INFO

Мнение от illusion » 18 Окт 2018, 17:35

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от 1fRaNkkK на 18 Окт 2018, 18:09, променено общо 1 път.
Причина: Можеше да му го напишеш на ЛС... +1 предупреждение

Аватар
csnationsupport
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 22:29
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Cs-NatioN.INFO

Мнение от csnationsupport » 18 Окт 2018, 17:42

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от 1fRaNkkK на 18 Окт 2018, 18:08, променено общо 1 път.
Причина: Браво

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Cs-NatioN.INFO

Мнение от illusion » 18 Окт 2018, 17:45

Радвам се, че показа малко адекватното в себе си. Да, и аз се изсмях с тези твои думи, че не съм знаел как се сменят икони на форум.. Виж ся, знам, че ти само това можеш да правиш и мислиш, че постигаш нещо като можеш да смениш няк'ви си икони във форума, но следващият път не се излагай с този пример пред хората, личен съвет. Форум иконите не съм ги сменял, защото не съм се занимавал да си направя форум икони за форума, което е логично? Следователно от к'ъв чеп да ги сменям?

Аватар
csnationsupport
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 12
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 22:29
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Cs-NatioN.INFO

Мнение от csnationsupport » 18 Окт 2018, 17:57

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от 1fRaNkkK на 18 Окт 2018, 18:08, променено общо 1 път.
Причина: +1 предупреждение

Аватар
1fRaNkkK
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 776
Регистриран на: 09 Окт 2016, 15:21
Се отблагодари: 8 пъти
Получена благодарност: 55 пъти

Cs-NatioN.INFO

Мнение от 1fRaNkkK » 18 Окт 2018, 18:07

Темата отива в архива и веригата CS-Nation няма право на тема в този раздел, тъй като @csnationsupport се държи доста несериозно и продължава да 'вдига кръвното' вместо като нормален support да се успокои и отстъпи като има по-добро образование.

Абсолютно не ви знам защо пишете романи, защо изобщо се занимавате един с друг, гледайте си вашата верига и толкова...

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта