SuperStarBG

Архив на сървъри.
Аватар
XapD
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 87
Регистриран на: 15 Окт 2016, 21:00
Местоположение: https://slackserv.com/forum/index.php
Се отблагодари: 15 пъти
Получена благодарност: 8 пъти
Обратна връзка:

SuperStarBG

Мнение от XapD » 07 Юли 2019, 13:31

cgozzie написа: 07 Юли 2019, 13:23 Още 1 загинал геройски, защо правите нещо след като не можете да си го плащате... :mad: :mad: :mad:
Какво им пречи да опитат :headbang:

Аватар
Grufnaanu
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Юни 2019, 16:52
Се отблагодари: 9 пъти
Обратна връзка:

SuperStarBG

Мнение от Grufnaanu » 07 Юли 2019, 13:35

Не се занимавай въобще със вериги.... Препоръчвам ти да си купиш един буквар речника ти да стане по-добър. :pepo_christ:

Крайно несериозен си не знам защо въобще си правиш труда да правиш проекти, които ги затваряш за по-малко от месец.
Да не говориме за екипът ти.... :bl:

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1318
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 244 пъти
Получена благодарност: 42 пъти

SuperStarBG

Мнение от cgozzie » 07 Юли 2019, 13:36

XapD написа: 07 Юли 2019, 13:31
cgozzie написа: 07 Юли 2019, 13:23 Още 1 загинал геройски, защо правите нещо след като не можете да си го плащате... :mad: :mad: :mad:
Какво им пречи да опитат :headbang:
А нищо против нямам, но не се струва да опитваш като знаеш, че не можеш да го подържаш.Това имах предвит не за друго.
Изображение

Аватар
XapD
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 87
Регистриран на: 15 Окт 2016, 21:00
Местоположение: https://slackserv.com/forum/index.php
Се отблагодари: 15 пъти
Получена благодарност: 8 пъти
Обратна връзка:

SuperStarBG

Мнение от XapD » 07 Юли 2019, 13:39

cgozzie написа: 07 Юли 2019, 13:36
XapD написа: 07 Юли 2019, 13:31
cgozzie написа: 07 Юли 2019, 13:23 Още 1 загинал геройски, защо правите нещо след като не можете да си го плащате... :mad: :mad: :mad:
Какво им пречи да опитат :headbang:
А нищо против нямам, но не се струва да опитваш като знаеш, че не можеш да го подържаш.Това имах предвит не за друго.
И аз нямам ама заради такива като тез хората казват ,че играта умирала..

Аватар
Halu
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Апр 2019, 17:11
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 8 пъти

SuperStarBG

Мнение от Halu » 07 Юли 2019, 14:01

XapD написа: 07 Юли 2019, 13:39
cgozzie написа: 07 Юли 2019, 13:36
XapD написа: 07 Юли 2019, 13:31
Какво им пречи да опитат :headbang:
А нищо против нямам, но не се струва да опитваш като знаеш, че не можеш да го подържаш.Това имах предвит не за друго.
И аз нямам ама заради такива като тез хората казват ,че играта умирала..
Тогава що спамиш ? Кво като си администратор в СС ? Да не би ваща отдавна умряла верига да мислите че става за нещо още? Или още нямаш пари да си купиш по-добър компютър за ЦС:ГО и други игри? Въобще защо си правиш труда да хейтиш други като нито веригата ти нито играта има бъдеще в България , и много добре знам защо го казвам. Но добре , продължавайте да си давате парите на вятъра те айплей първи се осъзнаха за случващото се както и много големи вериги , ама вие от години се опитвате да съживите нещо което отдавна му е минало времето в нашата БГ , отделни единици са сървърите където само с реклами си пълнят сървърите като мятат луди пари на вятъра. Теглете ЦС:ГО ако имате силни компи и забравете за 1.6 , развитие в БГ НЯМА да има.. Пък ти да не се взе за много важен като си администратор там където вече отдавна е умряла играта? Голяма гооордост няма що! :mad: :rofl:

Поне да беше станал на тоя пост като изобщо играта беше още жива , та да имаш някакво влияние изобщо в цс обществото , вместо да плюеш по тоя и оня чудейки се що е умряла играта. Ми ей затва щото и мина времето , добро утро x) :bg:

Аватар
SSBG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 82
Регистриран на: 08 Дек 2017, 21:59
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 6 пъти
Обратна връзка:

SuperStarBG

Мнение от SSBG » 07 Юли 2019, 15:28

Grufnaanu написа: 07 Юли 2019, 13:35 Не се занимавай въобще със вериги.... Препоръчвам ти да си купиш един буквар речника ти да стане по-добър. :pepo_christ:

Крайно несериозен си не знам защо въобще си правиш труда да правиш проекти, които ги затваряш за по-малко от месец.
Да не говориме за екипът ти.... :bl:
Както казах професори неща. Сега ще те видим тебе отворко колко си добър ти и ще издържиш с веригата ти и не забравяй, че още не си ми отблагодарил за дискорда а трябваше да ви остая на пройзвола на съдбата и да видим.
Изображение

Единствен по рода си Zombie BaseBuilder с уникален мод и коректни админи по всяко време в сървъра.
IP: 185.148.145.232:27013 [Автор: sf4n]

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта