ONESHOT.bg

Архив на сървъри.
Аватар
thoughtz
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 585
Регистриран на: 13 Окт 2016, 00:32
Местоположение: гр. София
Се отблагодари: 112 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

ONESHOT.bg

Мнение от thoughtz » 03 Сеп 2019, 02:05

Точно е сега ще си правя регистрация да пускам оплаквания xD. Достатъчно ми е, че си свалих цс от сектора да вляза и да проверя сървърите в раздел реклама, то какво стана, хахаха, дано да се оправите, ама не ми се вярва.. Изразих си мнението, админи в сървъра нямаше никакви, 2 мапа играеше един с айм, отделно от това, има около 300 худ-а които пречат на играта, ама то на чужденците май не им прави впечатление.

Аватар
CS-PR0GAMING
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 37
Регистриран на: 06 Авг 2019, 13:01
Местоположение: Габрово
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 6 пъти
Обратна връзка:

ONESHOT.bg

Мнение от CS-PR0GAMING » 03 Сеп 2019, 02:10

Подигравателният Ви тон не е уместен, но все пак всеки си има право на лично мнение и впечатление. Както казах и по-горе, всеки е човек и всеки греши. Ако наистина е неправомерно, качете си демото, за да се разгледа от целият екип. Това отнема няколко минути, а разглеждането до два часа. Сървъра си е там и няма да избяга, ако Ви е била приятна аудиторията и самото изпълнение на сървъра, пак ще имате удоволствието да се забавлявате там. Но, пак казвам, качете си демото, за да бъде разгледано.

ПС
MuMka написа: Демото е прегледано, колегата е допуснал грешка! Забраната Ви е премахната и можете спокойно да се забавлявате! Моля, приемете извнинението ни, за причиненото неудобство!
Приемете извиненията ни!

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

ONESHOT.bg

Мнение от Bartian » 03 Сеп 2019, 10:33

Сървърите ти са гола вода, наблъскал си поне 60 излишни плъгини от които сигурно идва и лаг, а относно админите те си играт за кеф, ни следят играта ни нищо.
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
Franziskaner
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 58
Регистриран на: 30 Авг 2019, 03:51
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

ONESHOT.bg

Мнение от Franziskaner » 03 Сеп 2019, 19:08

ONESHOT.bg # [ZМ+FreeVIP+Jetpack] този мод е на Smo0ke WeeD PrO https://www.youtube.com/watch?v=lQ304dm2S4s :D
Cs-Epay.Info AWP Only
IP: 84.54.187.13:27018

Аватар
SkandaU
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 213
Регистриран на: 09 Яну 2017, 12:37
Се отблагодари: 45 пъти
Получена благодарност: 22 пъти

ONESHOT.bg

Мнение от SkandaU » 03 Сеп 2019, 21:18

Здравей колега,

Въпросния сървър [ZМ+FreeVIP+Jetpack] няма бързо теглене, чаках 10 минути, но не успях да вляза.
Въпросния сървър [RESPAWN] разполага с много hud съобщения, ако решите да намалите/премахнете/редактирате някои от тях ще бъде една идея по приятно за игра.
Въпросния сървър [Dust2OnLy] държи много лаг и не е приятна играта, ако можете да го оптимизирате ще е супер.

Форума е на ниво, пожелавам Ви успех.
Изображение

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1813
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 143 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

ONESHOT.bg

Мнение от Goddness » 03 Сеп 2019, 21:52

Franziskaner написа: 03 Сеп 2019, 19:08 ONESHOT.bg # [ZМ+FreeVIP+Jetpack] този мод е на Smo0ke WeeD PrO https://www.youtube.com/watch?v=lQ304dm2S4s :D
Ех, обясни къде пише, че мода на эомбито е направен от основателя на веригата, че ми е адски интересно?

Другото, което оплакващите се от "лаг" как аэ като играх там и не ми лагваше? При положение, че компа ми е пълна кошница и эа нищо не става? Да, прави сте по прекалил е с HUD съобщения, факт е и ако може главния наистина да намали теэи съобщения, но обяснете как Ви лагва?

@thoughtz, имаш ебати държанието спрямо потребителя, а да не эабравяме, че си модератор? Беэ коментар...
@Bartian, как раэбра, че са "гола вода" като даже не си влиэал в тях? Явно пишеш эа +1 мнение, това е ясно. Обясни ми къде ги видя теэи "60 плъгина" ?

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

ONESHOT.bg

Мнение от Bartian » 03 Сеп 2019, 22:14

nameless. написа: 03 Сеп 2019, 21:52
Franziskaner написа: 03 Сеп 2019, 19:08 ONESHOT.bg # [ZМ+FreeVIP+Jetpack] този мод е на Smo0ke WeeD PrO https://www.youtube.com/watch?v=lQ304dm2S4s :D
Ех, обясни къде пише, че мода на эомбито е направен от основателя на веригата, че ми е адски интересно?

Другото, което оплакващите се от "лаг" как аэ като играх там и не ми лагваше? При положение, че компа ми е пълна кошница и эа нищо не става? Да, прави сте по прекалил е с HUD съобщения, факт е и ако може главния наистина да намали теэи съобщения, но обяснете как Ви лагва?

@thoughtz, имаш ебати държанието спрямо потребителя, а да не эабравяме, че си модератор? Беэ коментар...
@Bartian, как раэбра, че са "гола вода" като даже не си влиэал в тях? Явно пишеш эа +1 мнение, това е ясно. Обясни ми къде ги видя теэи "60 плъгина" ?
От самите худове ми лаги +това че не съм влязал с моя си ник не значи че не съм посетил сървъра, ай то си личи кво е слагано.
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
CS-PR0GAMING
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 37
Регистриран на: 06 Авг 2019, 13:01
Местоположение: Габрово
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 6 пъти
Обратна връзка:

ONESHOT.bg

Мнение от CS-PR0GAMING » 04 Сеп 2019, 03:36

Ще помисля за худ съобщенията, но другото няма общо .. Лаг няма, на някои им сече.. Както и да е няма да изпадам в полемики за разликата между "лагва ми и сече ми" ...

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

ONESHOT.bg

Мнение от iv69 » 04 Сеп 2019, 20:38

CS-PR0GAMING написа: 04 Сеп 2019, 03:36 Ще помисля за худ съобщенията, но другото няма общо .. Лаг няма, на някои им сече.. Както и да е няма да изпадам в полемики за разликата между "лагва ми и сече ми" ...
Мдаа, и аз мисля, че има разлика: Лага си е лаг(той си е на играча и не е свързано много със сървъра) и идва главно от лошо настроен ЦС, слаба връзка(отдалеченост или безкрайно слаб интернет или пък много нестабилен с голям пинг въпреки че може пък да е много бърз... А сечта си е сеч - идва главно от сървъра и най-често се наблюдава при сървъри със слаб компютър, нестабилен или слаб интернет, безкрайно много плъгини или калпаво написани такива... Така поне мисля аз. Наистина има разлика и е огромна :)

Аватар
SkandaU
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 213
Регистриран на: 09 Яну 2017, 12:37
Се отблагодари: 45 пъти
Получена благодарност: 22 пъти

ONESHOT.bg

Мнение от SkandaU » 04 Сеп 2019, 21:57

iv69 написа: 04 Сеп 2019, 20:38
CS-PR0GAMING написа: 04 Сеп 2019, 03:36 Ще помисля за худ съобщенията, но другото няма общо .. Лаг няма, на някои им сече.. Както и да е няма да изпадам в полемики за разликата между "лагва ми и сече ми" ...
Мдаа, и аз мисля, че има разлика: Лага си е лаг(той си е на играча и не е свързано много със сървъра) и идва главно от лошо настроен ЦС, слаба връзка(отдалеченост или безкрайно слаб интернет или пък много нестабилен с голям пинг въпреки че може пък да е много бърз... А сечта си е сеч - идва главно от сървъра и най-често се наблюдава при сървъри със слаб компютър, нестабилен или слаб интернет, безкрайно много плъгини или калпаво написани такива... Така поне мисля аз. Наистина има разлика и е огромна :)
Демек нищо не каза.
Има две причини за лаг.

> Сървъра поддържа ниско FPS с комбинация от здраво набухани плъгини
> Играча има слаб интернет
Изображение

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта