Плугин експерт

Търсите си екип или човек/хора за вашия сайт/сървър? Предлагате услугите си или търсите верига към която да се присъедините? Пишете тук!
Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Плугин експерт

Мнение от EMOTO2.COM » 18 Сеп 2020, 00:35

Трябва ми човек който разбира от писане/редактиране на AMXX плугини на отлично ниво. В замяна за труда, заплащам с пари в paypal или банков превод. За въпроси ми пишете лично съобщение или на скайп: live:emoto2.com

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Обратна връзка:

Плугин експерт

Мнение от EMOTO2.COM » 22 Сеп 2020, 21:05

За редакция и добавяне на малка част нов код на 3 плугина давам 25 евро! За направа на плугин по специални начини и изисквания давам над 50 евро! Плащания през пайпал.

Аватар
impossible
Извън линия
Потребител
Потребител
Се отблагодари: 22 пъти
Получена благодарност: 13 пъти
Обратна връзка:

Плугин експерт

Мнение от impossible » 22 Сеп 2020, 21:15

Драсни на @Nikolow
Ако има време и желание ще ти ги фиксне както поискаш
Работи добре и ги пише добре с максимално малко код и оптимизиране има Experience доказал се е не е някакъв измислен :)

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Обратна връзка:

Плугин експерт

Мнение от EMOTO2.COM » 22 Сеп 2020, 21:38

Човека явно няма време да се занимава, чакам го от 10 дни вече..

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Се отблагодари: 187 пъти
Получена благодарност: 27 пъти

Плугин експерт

Мнение от iv69 » 23 Сеп 2020, 00:09

Хахаха, ...кат гледам бая паралия го даваш :) !? За умиращия цс1.6 да се дават такива суми си е направо смешно! Но... , паричките са си твои нали ? Та, давай ако искаш суми и с още по една нула отзад, на мене ми се тая! От теб лично получих само обиди и подигравки тук, но да видиш, че не съм типичен българин и ще ти се отплатя "с добро" .
За такива суми, ако на никой не му се занимава тук с теб, аз лично бих ти препоръчал да се позавъртиш около някой руски сайт - имат си раздели за "платени заявки" както и раздели в които доста добри( да не кажа, че са чак и на нивото на Крома и Николов ...) "плугин-експерти"(както ти ги наричаш), в които раздели ТЕ сами си предлагат услугата като такива и си определят предварително тарифите, - та те могат да ти направят АБСОЛЮТНО ВСИЧКО ЗА КОЕТО СЕ СЕТИШ И СИ ПОЖЕЛАЕШ срещу нормално заплащане Хем бързо хем качествено, хем по твоя вкус и желание!!! Просто ти трябва малко руски език малко търпение да се поровиш и малко парички... Ти там такива суми не "обаждай за да не те вземат за луд или болен :) !
Ай със здраве и пак вземи та ми се отяждай, въпреки съветами който давам наистина с добро желание да помогна. Ако се вслушаш в него - ще постигнеш много със малко.......Ако не - дори и 100 000 лева да даваш - ще те гледат с насмешка и ирония всички!!!

p.s. Просто руснаците са едни от "пионерите" в тази област. На тях стандарта на живот им е доста по-нисък и за такива пари ще ти изпълнят почти всяка една заявка... Това първо... И второ: Има такива от тях които само с това се занимават и почти това е станало смисъла на живота им ...

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Набиране на екипи”