Търся екип за BetterPlay.info

Търсите си екип или човек/хора за вашия сайт/сървър? Предлагате услугите си или търсите верига към която да се присъедините? Пишете тук!
Аватар
Buzdrev
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 247
Регистриран на: 12 Окт 2016, 16:45
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Търся екип за BetterPlay.info

Мнение от Buzdrev » 25 Юли 2020, 14:29

Здравейте,
Казвам се Иван на 22г и търся екип за веригата си. Някои от вас може да я знаят, защото е от 2014 година, но беше спирана 1-2 пъти.
Това вече се промени, веригата има сантиментална стойност за мен и не смятам да я спирам или пък продавам.
Занимавам се с това, защото ми харесва, а не го правя за пари, а и знаем, че cs1.6 и печалба са две несъвместими неща. Проблема е, че не разполагам с достатъчно свободно време, а и няма как един човек да се занимава с всичко.
Мисълта ми е, че се нуждая от цялостен екип. Засега смятам да направя поне още един Администратор, който да наглежда сървърите и сайта, когато аз отсъствам, да се занимава с набирането на останалия екип като сървър администратори, модератори и като цяло да си разделяме работата по сървърите и форума.
Нуждая се също от дизайнер за изработка на някои изображения.
Нуждая се от AMXX Scripter, който да помага с изработването на модове.
Търся също, сървър администратори, форум модератори.
Трябва ми и Администратор за Дискрод сървър, за facebook групата и други.
Който му харесва какво правя и иска да е част от екипа, може да се свърже с мен на Discord: Buzdrew#4908

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Набиране на екипи”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта