Идеи за лого?

Графичен, уеб дизайн и т.н.
Аватар
NiTriX
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Окт 2016, 16:23
Местоположение: София
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Идеи за лого?

Мнение от NiTriX » 09 Юли 2018, 23:02

Здравейте.

Имам проект, който развивам и е свързан със спорт - бодибилдинг, добавки, тренировки, схеми и методики, макроси, процеси в тялото и т.н., като името му идва от цикъл в тялото за разграждане на макросите.
Задължително трябва да му направя/измисля лого, защото взе да събира популярност, но нямам никаква представа как, колко и какво.. Имам определен бюджет, който е над 60 лв. и предполагам, че за тези пари ще се измисли нещо красиво и подхождащо на проекта.

Разбира се, че за направата на логото ще се обърна към човек-фрийлансър или агенция и пускам тази тема само за предложения, като - как трябва да е, какво е добре да бъде, какви цветове са за предпочитане, може и някакви идеи за цяло лого. Идеята ми е просто да придобия някаква обща представа за логота, като цяло.
Предполагам, че този/тази към който/която се обърна за направата на логото ще ме насочи и даде идеи, какво, как и т.н., но искам да съм подготвен и да имам поне малка представа.
:)
Изображение

Аватар
g0gIch
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 206
Регистриран на: 20 Юли 2017, 17:29
Се отблагодари: 37 пъти
Получена благодарност: 24 пъти
Обратна връзка:

Идеи за лого?

Мнение от g0gIch » 09 Юли 2018, 23:58

Изчистено лого, голям текст за да привлича внимание(но не прекалено голям). Друг текст(като мото) привличащ още повече вниманието на бъдещите клиенти(ако могат така да се нарекат).
За по-голяма представа - bodybuilding logo ideas

Аватар
NiTriX
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Окт 2016, 16:23
Местоположение: София
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Идеи за лого?

Мнение от NiTriX » 10 Юли 2018, 23:30

@g0gIch, благодаря.
Реших за сега да направя и сложа нещо FREE пък след време при генериране на някаква печалба ще го сменя с купено и дори вече зная какво да е, като дойде време да се прави поръчка.

Може темата да се заключва.
Изображение

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Дизайн”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта