Лични изработки - Bartian

Графичен, уеб дизайн и т.н.
Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Лични изработки - Bartian

Мнение от Bartian » 20 Юни 2020, 00:12

Здравейте, ще ви предоставя няколко изработки, които съм правил.

Банери:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Аватари:
Изображение

Изображение

Изображение

Имах и още много ама са на стария хард диск

Logo:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Rank:
Този е само пробен
Изображение

Занимавам се с фотошоп от няколко месеца ама тези седмици започнах да се упражнявам и да правя нови неща.
Приемам всякакви критики дори и "Трий фотошоп" хД.
Повечето ще кажат че това е лесно и съм съгласен ама за момента толкова мога :).
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки - Bartian

Мнение от Goddness » 20 Юни 2020, 04:57

Много грозни и еднотипни шрифтове използваш. При банерите подтекста трябва да е по-малък от главния текст, а не като при теб в случая еднакви размери. Ще е хубаво и главния текст да намалиш. За аватарите, текст и снимка, където и текста е грозен. Не слагай pattern на тях, защото загрозяват самия текст. Поне разтягането на bg-то ти се получава, което добре (на някой и тва не му се получава). Първото лого не знам дали е от нета, но добре ти се получи, радва ме. Втория, няма какво да го оценявам, текст, черта и изображение от Google. Третия също ми харесва как се получи, доста добре се слива текста с bg-то. Четвъртия нещо не ми хваща окото, можеше да опиташ друго да добавиш отзад, а не некви хиксове ли са кво са там, не знам. Ранга, ако си го правил ти, има още какво да се иска от него. Успех занапред.

Аватар
sf4n
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 311
Регистриран на: 08 Яну 2018, 11:25
Се отблагодари: 25 пъти
Получена благодарност: 14 пъти

Лични изработки - Bartian

Мнение от sf4n » 20 Юни 2020, 09:08

Отворил си paint и си се развихрил. Иначе ти трябва още много време и опит с photoshop-а, един съвет, спри да ползваш сайтове за генериране на текст.
Изображение

Единствен по рода си Zombie BaseBuilder с уникален мод и коректни админи по всяко време в сървъра.
IP: bb.cs-zapad.eu:27013

Respawn сървър.
IP: re.cs-zapad.eu:27015

Furien сървър.
IP: fu.cs-zapad.eu:27016

Нашият Сайт
Нашият Форум

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки - Bartian

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 20 Юни 2020, 11:05

Слагай тънък вътрешен stroke на аватарите, ще изглеждат по-добре. Ползвай Lens Correction на някой от тях и ще е по-добре. По-добре е да си изтеглиш шрифт, отколкото да ползваш сайтове за генериране на изображения с текст, които дори са грозни :D

Ще се справиш, успех ;)

Аватар
The Maniqaka
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 125
Регистриран на: 11 Фев 2020, 15:35
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 17 пъти

Лични изработки - Bartian

Мнение от The Maniqaka » 20 Юни 2020, 11:58

Изображението на банерите не се виждат от текстовете огромни са направи главния текст 25px а долния 12, и в аватара е също огромен текст слагай им малко ефект и рамка, а от логите само харесах HOSTX и за HLDS. Не се отказвай аз бях по зле от теб! Успех.

Аватар
MAXIPOOL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 136
Регистриран на: 27 Дек 2019, 22:53
Местоположение: Германия
Се отблагодари: 23 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Лични изработки - Bartian

Мнение от MAXIPOOL » 20 Юни 2020, 13:00

спри да ползваш сайтове за готови банери и текст има някой добри но много нашарени Фотошоп не е за всеки а направата на готови банери онлайн там въобще не пипай
Връзка с мен
✓ Telegram https://t.me/PetyoGeorgiev
✓ WhatsApp https://wa.me/4915775143468

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Лични изработки - Bartian

Мнение от Bartian » 21 Юни 2020, 20:57

MAXIPOOL написа: 20 Юни 2020, 13:00 спри да ползваш сайтове за готови банери и текст има някой добри но много нашарени Фотошоп не е за всеки а направата на готови банери онлайн там въобще не пипай
Даже не знам че съществуват такива сайтове хД.


sf4n написа: 20 Юни 2020, 09:08 Отворил си paint и си се развихрил. Иначе ти трябва още много време и опит с photoshop-а, един съвет, спри да ползваш сайтове за генериране на текст.
Хвана ме, всичко е с пайнт и сайтове за текст.


Drea<M>40BG ;]] написа: 20 Юни 2020, 11:05 Слагай тънък вътрешен stroke на аватарите, ще изглеждат по-добре. Ползвай Lens Correction на някой от тях и ще е по-добре. По-добре е да си изтеглиш шрифт, отколкото да ползваш сайтове за генериране на изображения с текст, които дори са грозни :D

Ще се справиш, успех ;)
Благодаря , ще го имам впредвит следващия път като отворя фотошоп.
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
okislitel
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 69
Регистриран на: 17 Фев 2019, 20:25
Се отблагодари: 14 пъти
Получена благодарност: 34 пъти

Лични изработки - Bartian

Мнение от okislitel » 21 Юни 2020, 21:04

Никога не слагай anti-aliasing на none, не е нужно и да има прекалено много ефекти на текста.

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Лични изработки - Bartian

Мнение от Bartian » 14 Юли 2020, 00:15

Нов Банер:
Изображение

Лого:
Изображение
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Лични изработки - Bartian

Мнение от Bartian » 01 Авг 2020, 22:45

No Avatar:
Изображение

Banner:
Изображение
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Дизайн”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта