Проблем с инсталирането на форума

Всичко за форумната система phpBB
Аватар
aBlack
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 224
Регистриран на: 14 Авг 2018, 01:10
Местоположение: Brussels
Се отблагодари: 46 пъти
Получена благодарност: 47 пъти
Обратна връзка:

Проблем с инсталирането на форума

Мнение от aBlack » 12 Фев 2019, 00:43

Scorpions95 написа: 11 Фев 2019, 21:44 "localhost" не е ли за тестов форум и прочие
там дето си сложил това "localhost" мисля че тря сложиш нещата дадени от хоста ти
Това няма нищо общо с това, след като качва файловете самата с-ма отчита хоста като локален хост.

Най вероятно не си задал 777 права или като гледам има правописна грешка, например аз като си инсталирвам нещо, юзър и дб ги правя със едно и също име а при тебе са различни, да не би да си ги направил като мене едно и също ? Защото гледам, че са различни. (Така предполагам) иначе правата 99% няма от друго да е, както се вижда на снимката.. Изписва, че достъпът на потребителя "х" е забранен.
Access denied :headbang:

Аватар
Psych0_91
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 121
Регистриран на: 08 Сеп 2018, 15:53
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

Проблем с инсталирането на форума

Мнение от Psych0_91 » 12 Фев 2019, 02:28

100 % съм сигурен, че не си свързал mySQL потребителя с дата базата и никакви права не си задал на потребителя...
aBlack написа: 12 Фев 2019, 00:43
Това няма нищо общо с това, след като качва файловете самата с-ма отчита хоста като локален хост.

Най вероятно не си задал 777 права или като гледам има правописна грешка, например аз като си инсталирвам нещо, юзър и дб ги правя със едно и също име а при тебе са различни, да не би да си ги направил като мене едно и също ? Защото гледам, че са различни. (Така предполагам) иначе правата 99% няма от друго да е, както се вижда на снимката.. Изписва, че достъпът на потребителя "х" е забранен.
Access denied :headbang:
А ти такива глупости ръсиш, би ли ми обяснил какво общо има това "777 права" с mySQL връзката ??



П.С: Ами да прав бях не си свързал потребителя с базата дани и не си му задал никви права, аз го направих и сега се инсталира виш https://nflcs.web1.bg/forum/
ти си свържи потребителя с дата базата и му задай права "виш как се прави" Цък след това просто започни нова инсталация на форума...

Аватар
BaKuGan.
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 191
Регистриран на: 27 Окт 2018, 20:11
Местоположение: New York
Се отблагодари: 50 пъти
Получена благодарност: 3 пъти
Обратна връзка:

Проблем с инсталирането на форума

Мнение от BaKuGan. » 12 Фев 2019, 12:29

Добре братле мерси че ми даде съвет можете да локнете. :lock:
nFL-Cs.InFo Ела и се забавлявай
Изображение

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “PhpBB”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта