Как мога да си добавя тези полета и тази снимка за Автор на Темата?

Всичко за форумната система phpBB
Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 545
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

Как мога да си добавя тези полета и тази снимка за Автор на Темата?

Мнение от d3ath2435 » 19 Апр 2020, 19:20

SILENT HILL` написа: 19 Апр 2020, 19:12 Браво, добър роман направи нека да не превъщаме темата в Спам -
Та господина по-горното мнение той е бъркал там, нали беше бъркал, за да оправиш темите да не искат потвърждение от Администратора ?
Пич мене не ме прави малоумен лично, аз знам къде си бъркал и кво си правил... ;)
Не се прави, за най-най разбиращия се от тук. Дава ми линк как да използвам пхпбб3 аз, ако не знаех бих ли се занимавал? човек не се ражда умен трябва да пита за някой неща. ;)
Заключвайте.
хайде сега пък аз виновен? Човек се опитва да ти помогне? Сега почти всичко ти е наред и вече нямаш нужда от никой? Всеки може да ти обясни, че правата на групите и правата на групи във форума са 2 различни неща. Щом мислиш, че вината е моя окей така да бъде, но едно ще ти кажа голям използвач се оказа, а твърдеше обратното. Помогнах ти за 1000 неща с най-различни теми, а сега накрая за "Мерси" ме обвиняваш. АЗ лично съм се учик от линка който ти посочих. Има много полезна информация за всичко. Всеки начинаещ, а дори и напреднал може да провери нещо което е забравил или не знае. Все пак това е ръководство, а не както ти го възприемаш "за малумни."

Получи TOPFIVE готов
Получи редакция на профила да е от ляво (редактиране на CSS код)
Получи копие на [HDSERVERS] текст горе в менюто
Получи готов EXT - Автор на поста
Мога да изреждам до безкрайност какво направих за теб и твоя форум. Колко часа ти отделих внимание и накрая как постъпи. Порасни

Изображение
Chat.rar
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

Аватар
AsusRogStrix
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 245
Регистриран на: 09 Мар 2020, 18:25
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 62 пъти
Обратна връзка:

Как мога да си добавя тези полета и тази снимка за Автор на Темата?

Мнение от AsusRogStrix » 19 Апр 2020, 19:48

SILENT HILL` написа: 19 Апр 2020, 19:12 Браво, добър роман направи нека да не превъщаме темата в Спам -
Та господина по-горното мнение той е бъркал там, нали беше бъркал, за да оправиш темите да не искат потвърждение от Администратора ?
Пич мене не ме прави малоумен лично, аз знам къде си бъркал и кво си правил... ;)
Не се прави, за най-най разбиращия се от тук. Дава ми линк как да използвам пхпбб3 аз, ако не знаех бих ли се занимавал? човек не се ражда умен трябва да пита за някой неща. ;)
Заключвайте.
все още ли има такива НЕБЛАГОДАРНИЦИ като теб куче...
Изображение Изображение Изображение

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 371 пъти
Обратна връзка:

Как мога да си добавя тези полета и тази снимка за Автор на Темата?

Мнение от illusion » 19 Апр 2020, 19:55

Автора на темата получава предупреждение, защото е адски неблагодарен на хората, които му помагат както могат, а именно затова е създаден този форум - да си помагаме един на друг и да ценим този факт.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “PhpBB”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта