BecomeAdmin [v1.2]

Одобрените от нас плъгини. Моля, докладвайте ако забележите бъг с някой от плъгините в този раздел.
Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1318
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 244 пъти
Получена благодарност: 42 пъти

BecomeAdmin [v1.2]

Мнение от cgozzie » 04 Апр 2018, 16:54

А добре извени ме не съм те разбрал ще чакам дано успееш.
Изображение

Аватар
x7s
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Яну 2018, 11:00
Местоположение: България
Се отблагодари: 19 пъти
Обратна връзка:

BecomeAdmin [v1.2]

Мнение от x7s » 05 Май 2018, 13:23

Този плъгин има някаква грешка, която неможах да открия и оправя, затова и го изтрих, след изпълнение на всички критерий, за да станеш админ , и си станал админ, след рестарт на картата въпросния админ вече няма права, незнам защо така се получи при нас, но ще е хубаво и някой друг които срещне същия проблем да сподели и той, за да се оправи проблема в следващата версия на плъгина иначе всичко друго си е нормално

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

BecomeAdmin [v1.2]

Мнение от iv69 » 22 Май 2018, 10:35

Пробвах плъгина , всичко ми работи засега, но не изкарва изиграното време в сървъра!? Винаги ми дава , че е играно само 0-минути. Ако е от значение - сървъра е DeathMatch.
Сега погледнах и във този файл: /cstrike/addons/amxmodx/data/file_vault/ - там има само един празен текстови файл - BecomeAdmin_ADMIN_DB.txt. Може би нямам някакви модули или нещо неправилно съм направил ?
Мдаа последно да допълня , май ще се откажа от плъгина , защото май е направен след рестарт на сървъра да не се пазят дори и киловете...
Ще ми каже ли някой какво не съм направил правилно или плъгина не е наред ???
Последно промяна от iv69 на 22 Май 2018, 10:50, променено общо 1 път.

Аватар
RideeR ;]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:30
Получена благодарност: 3 пъти

BecomeAdmin [v1.2]

Мнение от RideeR ;] » 22 Май 2018, 10:48

iv69 написа: 22 Май 2018, 10:35 Пробвах плъгина , всичко ми работи засега, но не изкарва изиграното време в сървъра!? Винаги ми дава , че е играно само 0-минути. Ако е от значение - сървъра е DeathMatch.
Сега погледнах и във този файл: /cstrike/addons/amxmodx/data/file_vault/ - там има само един празен текстови файл - BecomeAdmin_ADMIN_DB.txt. Може би нямам някакви модули или нещо неправилно съм направил ?
Провери дали си сложил всичко от .rar-а правилно.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

BecomeAdmin [v1.2]

Мнение от iv69 » 22 Май 2018, 13:04

А да попитам, запазват ли ви се нещата от плъгина след рестарт на сървъра и трябва ли за да върви този плъгин да е включен admin_sql.amxx, или не ?

Аватар
hackera457
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 768
Регистриран на: 01 Ное 2016, 09:46
Местоположение: София
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 124 пъти
Обратна връзка:

BecomeAdmin [v1.2]

Мнение от hackera457 » 22 Май 2018, 20:45

iv69 написа: 22 Май 2018, 13:04 А да попитам, запазват ли ви се нещата от плъгина след рестарт на сървъра и трябва ли за да върви този плъгин да е включен admin_sql.amxx, или не ?
Плъгина зарежда всичко от fvault, не са ви нужни никакви допълнителни плъгини или други чудесии
Моите плъгини

Код за потвърждение: Избери целия код

#include <hambeer>

RegisterHamBeer(HamBeer_Spawn, "player", "GivePlayerBeer", 1);

public GivePlayerBeer(Pl){
    if(!is_user_alive(Pl)){
        ham_give_beer(Pl, 5)
        client_print(Pl, print_chat, "Go Go Go"){
}  


Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

BecomeAdmin [v1.2]

Мнение от iv69 » 25 Мар 2019, 20:41

hackera457 написа: 22 Май 2018, 20:45
iv69 написа: 22 Май 2018, 13:04 А да попитам, запазват ли ви се нещата от плъгина след рестарт на сървъра и трябва ли за да върви този плъгин да е включен admin_sql.amxx, или не ?
Плъгина зарежда всичко от fvault, не са ви нужни никакви допълнителни плъгини или други чудесии
hackera457 ,

Пробвах плъгина пак, работи горе долу добре като за респаун на de_dust2 , защото на него не сменям за дълго картата... Смята убийствата , като ги направи играча - му добавя флаговете..., но... - Чудно защо не ми изписва през текстовия файл на екрана "игралното време" -може и да го смята но просто не показва на играчите ...Хайде, да речем този проблем може да се "прескочи" с опцията в конфигурационния файл BecomeAdmin.ini : - PLAYTIME_NEEDED = 0 ... Но проблем ми е и , че не смята и ADMIN_EXPIRED ... - дал съм го например на 3600(дефола ми е страшно много), но след 1 час - правата върху флаговете си ги има пак.......
ИСКАМ ДА ПОМОЛЯ -Ще може ли да се добави в кода някаква допълнителна опция - за ADMIN_EXPIRED да изтича примерно след направен брой убийства ? (май с времето имам проблеми или аз или самия плъгин...) Пирмерно - след 500 се добиват флаговете - след още 500 се губят... и пак така.... нататък.....

p.s. Той Оцикс-а го помолих да помогне но явно е много зает - трябва ми подобен плъгин - а неговия Become VIP+ ,пак би ми вършил работа, но само ако му добави опция или за VIP_EXPIRED- за време или за след направени убийства , да се "губят" правата ..... Може би при неговия има много писане и промени , не разбирам. Би ли ми обърнал внимание на тази молба ако не е много труд???

Аватар
hackera457
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 768
Регистриран на: 01 Ное 2016, 09:46
Местоположение: София
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 124 пъти
Обратна връзка:

BecomeAdmin [v1.2]

Мнение от hackera457 » 25 Мар 2019, 23:33

Съвсем скоро ще има голям ъпдейт на плъгина и ще взема под внимание това твое предложение
Моите плъгини

Код за потвърждение: Избери целия код

#include <hambeer>

RegisterHamBeer(HamBeer_Spawn, "player", "GivePlayerBeer", 1);

public GivePlayerBeer(Pl){
    if(!is_user_alive(Pl)){
        ham_give_beer(Pl, 5)
        client_print(Pl, print_chat, "Go Go Go"){
}  


Аватар
Destro
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 65
Регистриран на: 06 Яну 2019, 21:37
Се отблагодари: 6 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

BecomeAdmin [v1.2]

Мнение от Destro » 26 Мар 2019, 09:09

Еее хакере защо като имах цс верига и имаше много хора в cs 1.6 не правише такива уникални плъгини
Последно промяна от hackera457 на 26 Мар 2019, 11:08, променено общо 1 път.
Причина: Излишно мнение/СПАМ

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

BecomeAdmin [v1.2]

Мнение от iv69 » 26 Мар 2019, 21:20

hackera457,
aко наистина си решил да правиш нов ъпдейт на плъгина, бих ти предложил няколко дребни идеи за изменения след последния ти ъпдейт на плъгина:
-лично според мен цялото това подробно меню -за това как играча да си "добави флаговете" е излишен труд и за играчите и за пишещия плъгина. Ако може някак си това да става автоматично - след направени определен брой фрагове и/или играно време... може да спести и време и дължина на плъгина а и ресурси на сървъра...
- може би проверката за БАН е излишна, а и има толкова различни системи за БАН..., сигурен съм , че много малко я ползват и биха я използвали наистина...
- ако може - махни худ-надписа който "брои" и показва играното време и направените убийства - малко хора го четат, други не го разбират... трети направо си ги дрази...
-може би ако има някакво системно(през две-три мин.) цветно и издържано съобщение в чата, за това , че например след първоначално указаните убийства и/или играно време, всеки играч автоматично получава флагове за админ-права... - ефекта и интереса към плъгина ще е по-голям, а играчите сами ще си смятат още колко им остава ???
-може би с цел оптимизация и олекотяване(всички "чорбаджии" на сървъри търсят това-"леки" плъгини...) - по-добре е да се отменят времена - след колко играно време... , или за колко време ще са правата.... Не знам, аз лично предпочитам, направени убийства за получаване на права, и право на определо количество убийства до изтичане на правата.... просто, не искам да съм нахален и не настоявам, така и така има си и опция за спиране на тази функция.... , но...
-ако успееш да направиш наистина, така че да се запазват на играчите - както убийствата им до получаване на правата, така и убийствата до "губене"на правата- ще е идеално... Сега убийства се "рескат" и след напускане или реконектване към сървъра, и след смяна на картата или рестарт на сървъра...
Накрая се извинявам за "многословието" и капризите.... , но просто се опитвам да изразя по някакъв начин мнението и мисленето на много от нас -консуматорите....на вашия труд.
Благодаря за вниманието и с нетърпение ще чакаме нещо ново, свежо, интересно и най-вече леко и функционално по тази тема от теб !!!

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Одобрени плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта