Може ли малко помощ за HLstatsX:CE ?

Въпроси и проблеми свързани с AMXModX.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Може ли малко помощ за HLstatsX:CE ?

Мнение от iv69 » 12 Окт 2018, 20:06

Чак днеска забелязах, че мога от сайта на хоста да направя активация на HLStatsX:CE . Пробвах се да я "активирам"... , за първи път ми е, а идеята да имам HLStatsX:CE в сървъра ми се струва доста примамлива.
Значи стигнах може би донякъде, но ми останаха още неща които не знам как да довърша.
Ta ще ми обясни ли някой подробно за това как да направя да излиза в самия сървър на всеки играч с цветен чат след всеки "kill" - инфoрмация за това колко точки има в момента и колко още е спечелил с последния си "kill" ...иначе там в сайта всичко си го отчита и го има, но... Трябват ли да се инсталират още някакви плъгини, или да се изключват останалите свързани със стария statsx.amxx Като например:
statscfg.amxx
miscstats.amxx ; allows to manage stats plugins via menu and commands
stats_logging.amxx
statsx.amxx
или не ???
Или просто има команди за активиране на това чат съобщение...
Нямам и топ-а, оформен през HLStatsX:CE ??? Нямам ранк нямам нищо ???
Пробвам се за първи път в това и ми е доста трудно, а и не намерих подробни и пълни инструкции за тази инсталация...... Помагайте моля...

p.s.При "автоматичната инсталация - просто в сървъра ми се появиха 4-плъгина:
hlstatsx_commands_cstrike.amxx
hlstatsx_commands_tfc.amxx
hlstatsx_commands_ns.amxx
hlstatsx_commands_dod.amxx ,
като сами първия бе "описан" в plugins.ini (за какво са другите 3 трябва ли да ги добавям), а към настройките в server.cfg - се добави
logaddress_add 217.11.249.85 21774 ... И в момента , ако е от някакво значение или трябва да е така ми флуди постоянно със ето такива "логове: L 10/12/2018 - 19:23:17: "ponos kozla<306><STEAM_0:0:940342063><TERRORIST>" triggered "weaponstats2" (weapon "awp") (head "0") (chest "1") (stomach "1") (leftarm "1") (rightarm "1") (leftleg "0") (rightleg "0")

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Може ли малко помощ за HLstatsX:CE ?

Мнение от iv69 » 13 Окт 2018, 18:04

Благодаря за "преместването" , просто се чудих достакъде да постна тази тема и реших , че малко или много е свързана с плъгини... Няма ли да помогне някой, няма как да не знае никой за тия неща по-подробно... Егати народа сме, на такива като вас хора като Оцикси останалите от сайта - всяка седмица отделят за вас десетки и стотици часове... , ама ако е да помагате вие..няма ви никакви !!!??? Ще си търся в чужбина, малко ми е трудно с езика , не се обиждайте - ама там в Родината ни, не струвате и за жълти стотинки... Заключвайте темата :( !!!

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Може ли малко помощ за HLstatsX:CE ?

Мнение от OciXCrom » 14 Окт 2018, 14:56

Wtf?! Не мислиш ли, че си малко нагъл с това изказване?

Първо, НИКОЙ не е длъжен да стои 24/7 във форума и да отговаря на каквато да е тема.
Второ, не са минали нито 24 часа от когато си пуснал темата, а ти вече ставаш нетърпелив.
Трето, помислил ли си дали изобщо някой тук ползва/е ползвал този плъгин, за да може да ти отговори на въпросите?

Сигурен съм, че в самото описание на плъгина откъдето си го изтеглил, си пише нужните неща. Аз мога да ти дам отговор само на този въпрос:
p.s.При "автоматичната инсталация - просто в сървъра ми се появиха 4-плъгина:
hlstatsx_commands_cstrike.amxx
hlstatsx_commands_tfc.amxx
hlstatsx_commands_ns.amxx
hlstatsx_commands_dod.amxx ,
като сами първия бе "описан" в plugins.ini (за какво са другите 3 трябва ли да ги добавям)
cstrike = Counter-Strike
tfc = Team Fortress Classic
ns = Natural Selection
dod = Day of Defeat

Предполагам се досещаш, че ти трябва само първия.

При следващо такова нагло изказване, веднага премахвам темата. Тук всеки помага колкото може и колкото иска, никой няма никакви задължения. Недей да притесняваш хората по подобен начин.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Може ли малко помощ за HLstatsX:CE ?

Мнение от iv69 » 14 Окт 2018, 16:27

Съжалявам, и се извинявам за изказването.
Благодаря за информацията. Оправих се, проблема е бил в мен- не съм сложил парола при автоматичната активация, а такава е необходима.
Трябваше отново да изключа и включа "услугата". Ако някой някога иска помощ в тази насока мога да помагам.
Надявам се да не повтарям такива "теми"
Благодаря за инфото.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта