[Problem] Chat name color ct,tt,spec

Въпроси и проблеми свързани с AMXModX.
Отговори
Потребителски аватар

Автор на темата
Midnight1337
Foreigner
Foreigner
Мнения: 6
Регистриран: 15 яну 2019, 00:53

[Problem] Chat name color ct,tt,spec

Мнение от Midnight1337 » 02 фев 2019, 02:01

Здраво, имам проблем кога пишат на чат играчите по некогаш ги меша боите пример тт го кажува како да е спец она сива воја или како цт плава боја како што е на сликата.

Изображение

Amxx plugins:

[ 1] Admin Base 1.10.0.524 AMXX Dev Team admin.amxx running
[ 2] mdbBans 4.8 Desikac mdb_ban_system. running
[ 3] Admin Commands 1.10.0.524 AMXX Dev Team admincmd.amxx running
[ 4] Admin Help 1.10.0.524 AMXX Dev Team adminhelp.amxx running
[ 5] Slots Reservation 1.10.0.524 AMXX Dev Team adminslots.amxx running
[ 6] Multi-Lingual System 1.10.0.524 AMXX Dev Team multilingual.am running
[ 7] Menus Front-End 1.10.0.524 AMXX Dev Team menufront.amxx running
[ 8] Commands Menu 1.10.0.524 AMXX Dev Team cmdmenu.amxx running
[ 9] Players Menu 1.10.0.524 AMXX Dev Team plmenu.amxx running
[ 10] Maps Menu 1.10.0.524 AMXX Dev Team mapsmenu.amxx running
[ 11] Plugin Menu 1.10.0.524 AMXX Dev Team pluginmenu.amxx running
[ 12] Admin Chat 1.10.0.524 AMXX Dev Team adminchat.amxx running
[ 13] Anti Flood 1.10.0.524 AMXX Dev Team antiflood.amxx running
[ 14] Scrolling Message 1.10.0.524 AMXX Dev Team scrollmsg.amxx running

[ 15] Info. Messages 1.10.0.524 AMXX Dev Team imessage.amxx running
[ 16] Admin Votes 1.10.0.524 AMXX Dev Team adminvote.amxx running
[ 17] NextMap 1.10.0.524 AMXX Dev Team nextmap.amxx running
[ 18] TimeLeft 1.10.0.524 AMXX Dev Team timeleft.amxx running
[ 19] Pause Plugins 1.10.0.524 AMXX Dev Team pausecfg.amxx running
[ 20] Stats Configuration 1.10.0.524 AMXX Dev Team statscfg.amxx running
[ 21] Restrict Weapons 1.10.0.524 AMXX Dev Team restmenu.amxx running
[ 22] [ReAPI] No Team Flash 1.0 ReHLDS Team noteamflash.amx running
[ 23] [ReAPI] AdminFreeLook 1.0 ReHLDS Team adminfreelook.a running
[ 24] UAC Anti-Cheat 2.1 Rainnegan UAC_Anti-Cheat. running
[ 25] ReChecker Logging freesrv custom ReCheckerLogger running
[ 26] Reset Score 3.0 ->UrOS<- reset_score.amx running
[ 27] Cs Color Chat Function 1.0 teame06 color_chat.amxx running
[ 28] Auto Restart vl 1.4 vato loco [GE-S] auto_restart_vl running
[ 29] Bet 2.2 Filip Vilicic bet.amxx running

[ 30] AMX SSBan 2.6 God@Dorin\Fysiks amx_ssban.amxx running
[ 31] Super Gag 1.5 Numb admin_super_gag running
[ 32] Admin Spectator ESP 1.4_beta KoST admin_spec_esp_ running
[ 33] How To Boost Server (H 2.0 Ikac how_to_boost_se running
[ 34] AMX Slay Losers 1.1 d3n14@yahoo.com slaylosers.amxx running
[ 35] Team Balancer 1.8b3 Ptahhotep ptb.amxx running
[ 36] Autoresponder/Advertis 0.5 MaximusBrood ad_manager.amxx running
[ 37] AFK Manager v1.6 Leon McVeran afk_manager.amx running
[ 38] Bomb Countdown HUD Tim 0.2 SAMURAI bcd_hudtimer.am running
[ 39] StatsX (MastaMan Editi 1.8.1.3746 AMXX Dev Team & statsx_shell.am running
[ 40] [ReAPI] SmartGuard VIP 1.0 Energy smartguard_vip_ running
[ 41] Change Game Name 1.2 Midnight Team ChangeGameName. running
[ 42] de_inferno ladder Remo 1.0 AMXX Community inferno_stairs. stopped
[ 43] Std Admin Color Chat 1.1.1 Van der Cal std_admin_color running
[ 44] Generated VIP Plugin 1.0 AMXX-BG.info amxx_vip_plugin running

[ 45] Chat Manager 4.3.1 OciXCrom crx_chatmanager running
[ 46] CM: Toggle Chat 4.1 OciXCrom crx_chatmanager running

Потребителски аватар

thoughtz 821E3
Модератор
Модератор
Мнения: 364
Регистриран: 13 окт 2016, 00:32
Местоположение: гр. София
Се отблагодари: 32 пъти
Получена благодарност: 32 пъти
Години: 27
Контакти:

[Problem] Chat name color ct,tt,spec

Мнение от thoughtz 821E3 » 02 фев 2019, 02:21

Спри cs color chat плъгина и виж дали ще имаш проблем с чата. Ползвай само Chat Manager на OciXCrom, вътре има всички нужни настройки за чата.

Отговори

Върни се в “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: psycho и 2 госта