Mod_LoadBrushModel: models/v_knife_zombie.mdl has wrong version number (0 should be 30) - Изхвърля ме

Въпроси и проблеми свързани с AMXModX.
Аватар
stambeto2006
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 505
Регистриран на: 06 Окт 2016, 15:44
Се отблагодари: 53 пъти
Получена благодарност: 45 пъти
Обратна връзка:

Mod_LoadBrushModel: models/v_knife_zombie.mdl has wrong version number (0 should be 30) - Изхвърля ме

Мнение от stambeto2006 » 28 Фев 2019, 15:27

Coca Cola _-FxF-_ написа:27 Фев 2019, 21:56 Заглавие: Mod_LoadBrushModel: models/v_knife_zombie.mdl has wrong version number (0 should be 30) - Изхвърля ме
stambeto2006 написа: 27 Фев 2019, 19:01 За да нямаш този проблем можеш да направиш следното нещо относно модела.

Код за потвърждение: Избери целия код

new g_zombie_claws[] 	    = "models/v_knife_zombie.mdl"
Този проблем го дава защото всеки, който влезе в сървър и му изтегля този модел по подразбиране в папката models и някой път този модел е различен като размер с този, който потребителя е изтеглил от някой сървър и този, който го изтегля от твоя сървър.

Съвета ми към тебе е за да нямаш този проблем в папката models да направиш още една папка вътре с някакво име и там да сложиш модела.

Например:

Код за потвърждение: Избери целия код

new g_zombie_claws[] 	    = "models/име_на_папка/v_knife_zombie.mdl"
Като на мястото име_на_папка си измисляш някакво име, което да не се повтаря с някой друг сървър.

Това го има почти във всеки зомбие сървър, когато даден потребител използва този модел по default като папка.
Хм, относно това направих всичко което трябва.

Код за потвърждение: Избери целия код


Error: server failed to transmit file 'models/v_knife_zbwombie.mdl'
Error: could not load file models/v_knife_zbwombie.mdl
Model models/v_knife_zbwombie.mdl not found and not available from server
Cannot continue without model models/v_knife_zbwombie.mdl, disconnect
накрая не се получава смених име сложих файловете в папки пренасочих ги пак там всичко както е там така и във файловете и дава грешка отново. Ако искаш дадох там кода на .sma пробвай ще кръстя файловете както ги напишеш и ще опитам, но едва ли да се получи. Други идеи защо се получава така?
Ами то си пише от 4-те реда, че не си качил модела в sv_downloadurl и не може да го намери и затова не те пуска. Така, че го качи и в sv_downloadurl.
Няма как да не се получи това което ти казах, просто трябва да направиш и това, което ти казах и сега.

EDIT2: Автора ми писа на лично, че това нещо му е помогнало на проблема и да заключа темата.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Поддръжка / Помощ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта