Преработка на nanosuit

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Lycan
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Мар 2017, 01:12

Re: Преработка на nanosuit

Мнение от Lycan » 11 Мар 2017, 16:46

С наносуйта гарантирам че пак ще го издигна. Затоза ни трябва.

Lycan
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Мар 2017, 01:12

Re: Преработка на nanosuit

Мнение от Lycan » 12 Мар 2017, 02:16

Труда ще бъде заплатен от 50 лева зависимаст как работи плугина може и още.

Аватар
<< SaNchez >>
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 131
Регистриран на: 02 Ное 2016, 22:00
Местоположение: по сфета и у нас
Обратна връзка:

Re: Преработка на nanosuit

Мнение от << SaNchez >> » 12 Мар 2017, 13:38

Хах пак се почна с тея наносуити ..... хораа хора нямате си друга работа :D

Аз имам много видове наносуити , даже като на /// Блокиран текст/линк [НЕЖЕЛАН САЙТ] /// подобен направен от ФОКС и бе качен в amxmodxbg преди време (за щастие аз бях един от хората които го дръпнаха + lang файла..) проблема е там , че звуците никой не ги бе качил. И да не разправям , че като преди имах желание да се занимавам с такива сървъри колко ядове имаше - то наното прави така че сървъра да крашва , то нямаше .сма и изобщо ...... :D
Ако не си скриптър много тъпо ще се получи.. На /// Блокиран текст/линк [НЕЖЕЛАН САЙТ] /// зомбито е празно щото никой не си мърда пръста за него вече , а и играта като цяло замря в БГ.. Аз имам сървъри с наносуит , въпроса е там че на всеки 1 нано има косур (1 път ерор логове) , друг път липсващо биндменю трети път невидимоста или спийда се бъгват , или пък ЕМИ-то като метнеш и на следващия път като си човек си с скин на ЕМИ вместо Flare.....
Няма смисъл да даваш 50 лв след като едва ли много хора ще играят тоя мод. Мога да кача 1-2 наносуита и да се радваш като за Free и тʼва е... времето на цс 1.6 и зомби сървърите в БГ е към края си , не искам да се лъжем но е така! В днешно време всичко е реклами , реклами и ако не пускаш а чакаш от самосебе си да се напълни е изгубена кауза.
Данък обществено мнение не плащам :coolface:

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Re: Преработка на nanosuit

Мнение от WaLkZ » 12 Мар 2017, 13:57

<< SaNchez >> написа:На /// Блокиран текст/линк [НЕЖЕЛАН САЙТ] /// зомбито е празно щото никой не си мърда пръста за него вече , а и играта като цяло замря в БГ..
Защото аз нямам време да се занимавам, както преди го правех. А и всяко нещо се изтърква. Лично на мен много време ми отне да направя работещ nanosuit със ZP и поради тази причина дори и срещу пари не го давам. Това важи и за всяко едно нещо от мода, понеже ми писахте и за кутиите и т.н. Просто като толкова много искате нещо, седнете си на задниците и понаучете Pawn и ще си го направите, както аз преди години.

Lycan
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 7
Регистриран на: 10 Мар 2017, 01:12

Re: Преработка на nanosuit

Мнение от Lycan » 12 Мар 2017, 16:19

Аз не карам никой на зор нямам и това намерение.

Аватар
<< SaNchez >>
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 131
Регистриран на: 02 Ное 2016, 22:00
Местоположение: по сфета и у нас
Обратна връзка:

Re: Преработка на nanosuit

Мнение от << SaNchez >> » 12 Мар 2017, 20:21

Абсолютно си прав WalkZ но играта няма огромно бъдеще пред нея! (Т.е. дори и да седнеш да учиш pawn за колко време ще се научиш и тъкмо когато почнеш да чаткаш нещата едва ли ще има изобщо и 20% от играчите в момента по БГ сървърите.. Тоест няма смисъл да се учи човек тепърва за игра която е замряла и продължава да замира. Разбира се за фън може да се пусне някое сървърче , но и ако то не е постоянно а е за месец два няма никакъв смисъл. Освен това и хората с вериги не ги разбирам къде тепърва ще пускате вериги и на какво разчитат те да стане с CS? В днешно време е само фън , и ако си късметлия да имаш в излишък $ за реклами ще ти е пълен сървъра , ако не ще влиза някой от дъжд на вятър и толкоз. Ще пиша на ЛС на Lycan :)


И м/у др-то , едно време наистина беше яко с наносуит сървъри беше оригинално тъй като не всеки в БГ имаше такъв сървър и модовете бяха оригинално направени. Но тръгнеш ли да играеш 1 и същи мод година , две , три , четири рано или късно омръзва независимо какъв фен си(при мен така стана и знам познати които също бяха нахъсани кефеха се на макс а после.. Почнаха да излизат игри като ЦС:ГО , Лига и те оставиха цс-а на заден план. Лошото е , че не очаквах така да стане с любимата ни игра (като погледнеш 2015 , 2016 и тая година и сравниш с 2010,11,12,13 дори 14 и просто се вижда как има огромен спад на играчи и като цяло... дори самия аз нямам такъв интерес към играта както едно време имах. Тогава бяха на мода и веригите и оригиналните модове които се наемаха хората да правят , а сега гледаш в нашата държава пълно с сървъри и верижки а те масово празни или с по 5-10 играча в зависимост от мода... Не знам но жалко за играта че така се развиха нещата с нея ....... най-легендарната ЦС за мен :gamer2:
Данък обществено мнение не плащам :coolface:

Аватар
cgozzie
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1318
Регистриран на: 13 Окт 2016, 22:10
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 244 пъти
Получена благодарност: 42 пъти

Re: Преработка на nanosuit

Мнение от cgozzie » 12 Мар 2017, 21:23

Фенове винаги ще има не съм съгласен с това което казваш,макар че има доза съмнение в твойте думи че за някой неща си прав.Аз съм си фен от 99 год. и се още не ми е омръзнала играта,фен съм и фен ще си остана всеки със свойте си разбирания и вкусове.
Изображение

Аватар
d3ath2435
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 542
Регистриран на: 04 Фев 2017, 19:59
Се отблагодари: 64 пъти
Получена благодарност: 127 пъти
Обратна връзка:

Re: Преработка на nanosuit

Мнение от d3ath2435 » 25 Мар 2017, 23:47

Оправихме се може да заключвате :)
:lock: :lock: :lock:

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 16 госта