Търся плъгин за AWP-модели...

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
joro.f.
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 45
Регистриран на: 16 Авг 2017, 12:57
Местоположение: Никарагуа

Търся плъгин за AWP-модели...

Мнение от joro.f. » 15 Дек 2017, 18:01

Здравейте,

Може ли някой да направи следния код за плъгин за AWP-DeathMatch сървър. Идеята ми е, ако може:
примерно след всеки 20 убивания, на играчите да им се дава автоматично, както и в самото начало някакъв друг, нов модел
(или скин правилно казано...не знам как е точно) на AWP- а това, дали да е след 20-30,
или 10 убийства, ако може да се променя с "cvar"-и , както и реда на всички модели.(Искам ако може да се направи да
има 10 вида модели и след края на последния - картата да се рестартира...- също както е при GYnGame)
Просто казано, ако може да е нещо подобно на принципа на GunGame-сървърите ? Но просто да си е само с
един вид оръжие: AWP-та, само че да се сменяват различни и интересни "скинове"... , дори съм ползвал и такива които имат
промени не само в скина но в звуците.... Просто мисля , че идеята никак не е лоша и предполагам, че такъв някакъв плъгин
може да стане хит !?

Благодаря предварително и много весели празници и приятно прекарване на всички вас тук скриптъри и фенове на ЦС-а !!!

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта