Търся работещи /calladmin и GunGame Stats

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
Pet(5)ko
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 134
Регистриран на: 09 Фев 2017, 19:53
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Търся работещи /calladmin и GunGame Stats

Мнение от Pet(5)ko » 14 Фев 2018, 00:46

Здравейте колеги :) Търся работещ /calladmin който да се свързва със сайта ми и да изпраща информацията в страницата, също така търся работещ GunGame статс,защото има 1 качен в нета който откривам,но не се свързва със сървъра. Ако имате идеи или отговори,моля да ги споделите.

Аватар
Nikolow
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 196
Регистриран на: 27 Ное 2016, 13:02
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Търся работещи /calladmin и GunGame Stats

Мнение от Nikolow » 14 Фев 2018, 00:59

Задължително прочети това. Щом ще се занимаваш с това, нека да бъде защитено. Бонус вътре има и Call Admin. Само уеб интерфейса трябва да си направиш (преправиш).

А за GunGame Stats ? Как така не се свързва със сървъра. В повечето случаи си има грешки, които до някаква степен описват ситуацията. Помогни ни, за да ти помогнем и на теб.
Tired and retired...

Аватар
Pet(5)ko
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 134
Регистриран на: 09 Фев 2017, 19:53
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Търся работещи /calladmin и GunGame Stats

Мнение от Pet(5)ko » 14 Фев 2018, 14:13

статистиката ми изкарва това в конзолата : http://prntscr.com/iel483 използвам версия 2.0 https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=141681

Моля хора от 4vendeta да не пишат в темата :)

Аватар
Nikolow
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 196
Регистриран на: 27 Ное 2016, 13:02
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Търся работещи /calladmin и GunGame Stats

Мнение от Nikolow » 14 Фев 2018, 14:54

Ако си мислиш, че на готово ще стане, не няма да стане. Това, че си писал в скайп и си искал помощ и ти е отказана, по простата причина, че си пуснал тема тук и искаш да прехвърлиш разговора в скайп, за да ти се направи ("на готово"), просто няма да стане.

Най-малкото можеше да зададеш въпроса си на гугъл, който така мило щеше да ти предостави няколко резултата.
Пример: "Call Admin Mysql" и още първият резултат отваряш, който е ТОЗИ.
Най-долу в първото мнение ти е архива с уеб частта.
Друг е въпроса, че можеше това да попиташ тук във форума и евентуално да ти се отговори.
Вместо това идваш в скайп и ме молиш пряко за помощ. Да не споменавам и момента, в който тактично ти се отказва самата помощ и как почваш да обръщаш темата към "редене".

Както казах в първото си мнение в темата: "Помогни ни, за да ти помогнем и ние."
Или както един от администраторите тук обича да казва: "Да вадя ли кристалната топка, за да разгадая заплетената ситуация ?"

Иначе нямаш грижи. Повече помощ от мен няма да получиш. Така си го поискал, така и ще направя.
Извън темата

Да не говорим за факта, че имаш над 5 теми, на които не си отговорил и темите са зарязани, след като са ти помогнали, без да кажеш дали всичко е наред или не.
Tired and retired...

Аватар
Pet(5)ko
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 134
Регистриран на: 09 Фев 2017, 19:53
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 2 пъти
Обратна връзка:

Търся работещи /calladmin и GunGame Stats

Мнение от Pet(5)ko » 14 Фев 2018, 15:21

Тогава,можеше да не спамиш в темата :) и ако не съм ти се молил а те попитах дали ще помогнеш и ти веднага с агресивното си поведение :) и писането с '!' а и мисля,че от теб едва ли ще получа нещо което ще ми помогне. Описал съм всичко както трябва на теб ти трябва друга топка за другаде ми се струва :) "За това написах хора от (shithost) да не ми пишат,защото само устите ви лаят и се чудите в коя тема да спамите с мулти акаунтите си,за да си правите рекламите.

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Търся работещи /calladmin и GunGame Stats

Мнение от OciXCrom » 14 Фев 2018, 21:48

Ако не искаш дадени хора да пишат, изобщо недей да пускаш теми. В случая си получил максимално коректен отговор от човек, който разбира и може да ти обясни какво трябва да направиш. Ако чакаш отговор от мен или някой от скриптърите, надали ще получиш такъв, тъй като лично аз не се разбирам от mysql и подобни системи. Спазвай добрия тон и имай уважение към хората, особено към тези, които се опитват да ти помогнат. Темата се заключва заради грубото ти държание.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 13 госта