Заявка - Knife Battle on last survived

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
WickedAbuser
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Окт 2018, 10:53

Заявка - Knife Battle on last survived

Мнение от WickedAbuser » 23 Окт 2018, 11:12

Здравейте!
Доста плъгини използвам вече от Вас. OciXCrom™ браво за времето, труда и нервите, които си отделял и отделяш. И на другите разбира се браво :)

Имам няколко въпроса за няколко плъгина и ако се осъществи повече от един плъгин, може да разделите плъгините на нови теми(ако изобщо се стигне до плъгин)

============================
1.
При останали по един играч от двата отбора да им излиза опция дали искат knife battle. Ако изберат от менюто "да" - да останат само с ножове - и независимо колко hp са имали след избиране на Knife battle да получат 100hp - по принцип би било интересно, ако изберат Knife battle и има заложена бомба, то и двамата да бъдат телепортирани близко до бомбата - не съм запознат, но има ли начин или прекалено се замечтах.
Спечелилия или да си запазва оръжията и амото си за следващия рунд или за по лесно да му се дадат повече пари.

2.
В сървъра се играе de_dust2. Има ли възможност когато играчите са максимален брой 9, то за терористите мястото на пускане да бъде винаги най-близко до ярд и съответно за контра терористите, мястото да бъде максимално близко до ярд. Често когато сме под 10 човека играем стълби и ярд и от 20 spawna - терористите доста рядко ги пуска близко до ярд.

2.А
Възможно ли е при максимален брой играчи 9 да са ограничени по картата само на стълби и ярд ?

3.
Какво се прави, че сървъра в 01:00 през нощта да сменя картата на de_dust2_mini и в 10:00 да я връща на de_dust2 ?

4.
Предполагам, че от amx super 5.0.2 беше функцията чрез която виждам колко dmg правя. Има ли начин когато направя няколко изстрела и ми е показало примерно три пъти damage 23 45 19 - и секунда след това да ми показва и сбора, а не след края на мапа ? Да аз може да съм хитнал повече от един противник и да командата е налична с /me, но искам да излиза на видно място сбора секунда или две след като съм спрял да хитвам.

============================

Заявка за преправяне
5.
Нов съм във форума и не съм се запознал още с правилата Ви(моя грешка) и не знам дали мога да пускам линкове, но има един плъгин H-Balance (Team balancer) - не съм го тествал - тези дни ще го направя. Интересувам се от frag team balance и този плъгин пише, че го има, но има ли възможност да се преправи така, че при въведени никове(без да им се дават флагове) плъгина да не ги слага в калкулациите и да не ги мести ?


Благодаря!

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Заявка - Knife Battle on last survived

Мнение от OciXCrom » 23 Окт 2018, 16:13

3. Можеш да ползваш този плъгин и да направиш да променя mapcycle-а в точно определен час. Тук съм обяснил по-подробно как става това.

5. Разгледай правилата за да знаеш дали можеш да качваш линкове. Общо взето, можеш да качваш, освен от един сайт - в правилата ще намериш повече информация. Естествено, че е нужно да качиш плъгина за да видим за какво става дума.

Другите неща които си изброял не са изобщо лесни за направа и надали някой ще отдели време за да ги изработи.
Препорчъвам ти да пускаш отделна тема за всяка една заявка вместо да наблъскваш всичко в една. Доста по-прегледно е и по-лесно да се отговаря.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта