Плъгин които спира определени плъгини

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
Maverick
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 254
Регистриран на: 22 Окт 2016, 17:05
Местоположение: 93.123.18.81:27017
Се отблагодари: 34 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Плъгин които спира определени плъгини

Мнение от Maverick » 22 Окт 2016, 18:06

Здравейте, както е упоменато в заглавието бих искал плъгин с способност да паузира или да спира определени плъгини, при смяна на картата ,но само на определени карти. Възможно ли е да се направи? Благодаря!

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Re: Плъгин които спира определени плъгини

Мнение от WaLkZ » 22 Окт 2016, 19:40


Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Re: Плъгин които спира определени плъгини

Мнение от OciXCrom » 22 Окт 2016, 20:43

Няма нужда от плъгин за такова нещо, не знам защо изобщо някой е направил такъв. За да спреш плъгин на дадена карта, нужно е да направиш нов файл с име plugins-ime_na_mapa.ini в папката configs/maps, като в него добавиш ime_na_plugina.amxx disabled. Можеш да добавиш колкото искаш плъгини във файла, като всеки да е на различен ред.

Аватар
Maverick
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 254
Регистриран на: 22 Окт 2016, 17:05
Местоположение: 93.123.18.81:27017
Се отблагодари: 34 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Re: Плъгин които спира определени плъгини

Мнение от Maverick » 23 Окт 2016, 16:13

OciXCrom™ написа:Няма нужда от плъгин за такова нещо, не знам защо изобщо някой е направил такъв. За да спреш плъгин на дадена карта, нужно е да направиш нов файл с име plugins-ime_na_mapa.ini в папката configs/maps, като в него добавиш ime_na_plugina.amxx disabled. Можеш да добавиш колкото искаш плъгини във файла, като всеки да е на различен ред.
Да по принцип няма нужда, но имам няколко карти който имат ограничение на моделите и като се сменя на тях сървъра крашва, та за това подобен плъгин би ми полезен да спира blockmaker 4 плъгина само на тези карти. 8)
OciXCrom™ написа:Няма нужда от плъгин за такова нещо, не знам защо изобщо някой е направил такъв. За да спреш плъгин на дадена карта, нужно е да направиш нов файл с име plugins-ime_na_mapa.ini в папката configs/maps, като в него добавиш ime_na_plugina.amxx disabled. Можеш да добавиш колкото искаш плъгини във файла, като всеки да е на различен ред.
Не това определено не ми върши работа, направих го и пак си крашва при смяната на тея карти.
WaLkZ написа:viewtopic.php?f=32&t=572
И това пробвах, но не изглежда че само паузира плъгина. Пробвах го на мап с блокове и блоковете си бяха там, но не активни.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 31 госта