Заявка за плъгин Knife Level System / Human level / Zombie Level за Basebuilder

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
dyanaka
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 20
Регистриран на: 29 Окт 2016, 05:19
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Заявка за плъгин Knife Level System / Human level / Zombie Level за Basebuilder

Мнение от dyanaka » 29 Окт 2016, 17:11

Здравейте пичове. Започнах да правя един Basebuilder mod и всички знаете как всеки един от нас иска да има по нещо оригинално в сървъра си. Идеята ми е така искам да има XP система в сървъра към която да се прикачат някой други нещица като Human Upgrade / Zombies Upgrade / Knife Upgrade. Идеята ми е такава XP-то да играе роля на банани/кредити/аммо и със това XP играчите да могат да ъпгрейдват своя нож за по-голямо гравити/бързина/щета/невидимост [но само като са с нож] и също така да могат да ъпгрейдват CT и T[Zombies] да им вдигат живота примерно макс ъпгрейда да е 200 HP бързината невидимост, Armour да се добави и т.н. , зомбитата да ъпгрейдват кръв,щета,гравитация,бързина,невидимост. Плюс с това XP да могат да си закупуват един вид добавки От сорта ако са с M4A1 и закупят добавката за M4A1 да се промени скина на оръжието да се повиши щетата и да. Може да се добави също така като level System и като закупуват нещо от магазина да им дърпа от XP-то. Като цяло идеята не е много оригинална ами това са няколко плъгина в един преработени по мой вкус.
Знам,че ще е трудна работа и съм готов да вхърля някой друг скромен лев понеже нямам кой знае какви възможности,но като цяло ако работата стане ще е доволно понеже може и да не е само това като поръчка. Съмнявам се някой да се навие да пише това всичкото без пари,но искам да знам и дали ще стане. Ако някой има други идеи да казва!
Благодаря предварително
П.С. Тук съм нахвърлял накратко всичко. Ако някой се навие с това предизвикателство ще се уточни вече кое как и какво с точност!

Аватар
3agopka
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 68
Регистриран на: 20 Окт 2016, 21:36
Получена благодарност: 1 път

Re: Заявка за плъгин Knife Level System / Human level / Zombie Level за Basebuilder

Мнение от 3agopka » 29 Окт 2016, 17:26

Търси zombie basebuilder 7.2

Аватар
dyanaka
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 20
Регистриран на: 29 Окт 2016, 05:19
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Заявка за плъгин Knife Level System / Human level / Zombie Level за Basebuilder

Мнение от dyanaka » 29 Окт 2016, 17:34

Има го безплатен ама работата там е,че е пълен с бъгове

Аватар
3agopka
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 68
Регистриран на: 20 Окт 2016, 21:36
Получена благодарност: 1 път

Re: Заявка за плъгин Knife Level System / Human level / Zombie Level за Basebuilder

Мнение от 3agopka » 29 Окт 2016, 17:38

Намери го прикачи го , кажи какво искаш да му се оправи/редактира и някой може да помогне !Направи нещо за да ти се помогне ,не просто да пуснеш 5 реда заявка и хората да ти се чудят...

Аватар
LAWLIET
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 51
Регистриран на: 08 Окт 2016, 14:24
Местоположение: СофияЕИстината
Обратна връзка:

Re: Заявка за плъгин Knife Level System / Human level / Zombie Level за Basebuilder

Мнение от LAWLIET » 29 Окт 2016, 20:27

Такава заявка си е доста голяма и надали някой ще се навие да ти я направи.. (поне не безплатно).
Изображение
Изображение ИзображениеИзображение ИзображениеИзображение

Аватар
dyanaka
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 20
Регистриран на: 29 Окт 2016, 05:19
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Заявка за плъгин Knife Level System / Human level / Zombie Level за Basebuilder

Мнение от dyanaka » 29 Окт 2016, 21:02

аз мааалко по горе написах,че съм готов да платя стига да не ми кажете 5,000$ :D

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 10 госта