Заявка за плъгин за времената на админите за седмицата

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Потребителски аватар

nameless.
Потребител
Потребител
Регистриран: 20 май 2017, 11:47
Се отблагодари: 37 пъти
Получена благодарност: 66 пъти

Мнение от nameless. » 15 май 2019, 19:53

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последна промяна от stambeto2006 на 16 май 2019, 11:53, променено общо 1 път.
Причина: Излишен коментар!
Когато thoughtz започне да говори за гълъби :D
http://prikachi.com/images.php?images/247/9573247w.png

Потребителски аватар

Автор на темата
Drea<M>40BG ;]] Zed
Рекламатор
Рекламатор
Регистриран: 11 окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 32 пъти
Получена благодарност: 11 пъти
Години: 19

Мнение от Drea<M>40BG ;]] Zed » 15 май 2019, 20:01

iv69 написа:
15 май 2019, 19:53
Drea<M>40BG ;]] написа:
15 май 2019, 19:21
iv69 написа:
15 май 2019, 18:08

Хахахаха , е на това му викам "идея" а ? :hooray: хехехе, я кажи, що не си се сетил да отразява и обедните почивки...... ??????????? Но само в работните дни нали ? А ако някой е на работа извънредно в сървъра , да му се брои и с коефициент и извънредно положения труд по коефициент1.75 в работнидни, и в празнични и неделя - по 2 нали така :) . Хахахаххахахаха.........

p.s. Не е ли най-удобно в "папката" да има и готови наказания за нарушителите-админи, неспазили работния график ? Идея - направо им режеш цялата седмична работна заплата и това е !!! А накрая на годината 52-те папки - да отиват автоматично в сейфа:)
Ти осъзнаваш ли какво говориш? Това е за да следя активността им през седмицата... Като нямаш плъгина и нямаш акъла да го направиш, не пиши.
Ммм извинявам се. Акъл вярно нямам за тия неща, ама ми стана малко смешно и се опитах да развеселя компанията. Айде не се ядосвай де, и дано някой се намери да ти направи плъгина , знам какво е да иска човек много някой плъгин и да му се струва , че целия свят зависи от този плъгин , нали и аз съм запалянко като тебе :) , от един отбор сме- правим си сървъри дето само ние си играем в тях , ама те що да се прави :) , Айде пожелавам ти успех !!! :hooray:
Мне, в грешка си. Аз вече не съм такъв запалянко, какъвто бях преди години - този сървър ми е на 1-2 години (март месец 2017 мисля) и не си играя само аз там. Сам се увери! И благодаря, че ми пожелаваш успех. :)
Изображение

Потребителски аватар

Автор на темата
Drea<M>40BG ;]] Zed
Рекламатор
Рекламатор
Регистриран: 11 окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 32 пъти
Получена благодарност: 11 пъти
Години: 19

Мнение от Drea<M>40BG ;]] Zed » 25 май 2019, 22:12

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последна промяна от OciXCrom TM на 26 май 2019, 00:17, променено общо 1 път.
Причина: Щом го няма, значи не трябва да се избутва темата.

Потребителски аватар

Autumn Shade EA\DICE
Developer
Developer
Регистриран: 14 мар 2019, 13:20
Се отблагодари: 11 пъти
Получена благодарност: 30 пъти

Мнение от Autumn Shade EA\DICE » 25 май 2019, 22:51

Понеже аз нямам време, ето една формула набързо.Тя е за този, който се навие да прави заявката за улеснение:

Можете чрез get_time() да вземете броят дни(001 - 366) %j, да намерите разликата между двата дена и да разделите броят дни на 7, за да получите седмиците в годината. Така ще можете да проверите дали нова седмица е настъпила.

Другият вариант:

%W
http://www.cplusplus.com/reference/ctime/strftime/ -> https://www.amxmodx.org/api/amxmodx/format_time

Успех.

Отговори

Върни се в “Заявки за плъгини”