Respawn из цялата карта

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
NiTriX
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 144
Регистриран на: 07 Окт 2016, 16:23
Местоположение: София
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

Re: Respawn из цялата карта

Мнение от NiTriX » 04 Дек 2016, 10:35

mount4 написа: За да стане това трябва да се напише скрипт (ще пиша такъв на php) който да копира файла с точките на оригиналната de_dust2 за всяка модифицирана dust2 карта.

Пробвах ръчно да преименувам файла от configs/spawns който се казва de_dust2_spawns.cfg на de_dust2_remake_spawns.cfg ,
заредих dust2_remake картата и точките работеха.

Лично аз, силно НЕ препоръчвам този вариант, тъй като всяка карта си е индивидуална сама по себе си и дори spawn точките да са еднакви на две или три карти, на четвъртата няма да са и 100% ще се получат бъгове..
Ако евентуално варианта с кода, който си дал за ReSpawn работи, то най-добре е да си създаде spawn точките на всяка една карта по отделно!
Не е трудно и ако за някои е занимавка, за други не е. Ако има доста карти в сървъра, за 20/30 мин. ще си направи spawn точките на всички карти.
Изображение

Аватар
mount4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 187
Регистриран на: 03 Ное 2016, 19:54
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Respawn из цялата карта

Мнение от mount4 » 04 Дек 2016, 11:01

И аз така си помислих вначалото но сега съм надруго мнение след като се замислих че всички dust2 карти са създадени модифицирайки оригиналната dust2 а не от нулата. Нямаше да съвпадат точките ако бяха правени от нулата.

dust2_remake е най-heavily модифицираната която знам и няма проблем.

респаун кода работи, аз го използвам в моя сървър заедно с един друг плъгин който е мн. готин https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=358059
94.190.190.195:27015 -> Изображение <-- Runemod here !
94.190.190.195:27017 -> Изображение

Segmentation fault Изображение <-- Opera browser !

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта