Заявка за плъгин - смяна на светлината с команда, играчите да си избират светъл или тъмен да е мапът

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1809
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Заявка за плъгин - смяна на светлината с команда, играчите да си избират светъл или тъмен да е мапът

Мнение от illusion » 04 Авг 2019, 15:41

Здравейте,
Трябва ми плъгин, с който играчите могат да си променят светлината на мапа и да е видима само за тях самите. Примерно ако играч иска да му е тъмен мапа да напише /dark или нещо от тоя сорт и да му стане тъмен мапа, като напише /light да му е светъл и да може всеки играч да си го променя за себе си, а не за всички, 'щот ще стане голяма бъркотия.

Команди: /light - прави на играча светъл мапа, /dark - прави мапа на играчите тъмен. Ако може да не е толкова тъмен да не се вижда нищо..

Дано сте ме разбрали, ако имате допълнителни въпроси - в темата. Благодаря за отделеното време.

Аватар
Autumn Shade
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 269
Регистриран на: 14 Мар 2019, 13:20
Се отблагодари: 48 пъти
Получена благодарност: 150 пъти

Заявка за плъгин - смяна на светлината с команда, играчите да си избират светъл или тъмен да е мапът

Мнение от Autumn Shade » 04 Авг 2019, 15:48

Не вярвам да може да се set-ва за играч.Знам, че може за level, но за играч.. api/engine/set_lights api/fakemeta_const

EngFunc_LightStyle, // void ) (int style, char *val);

ПС:

Сега се досетих, че можеш да ползваш screenfade, за да го докараш горе-долу, но няма да е същото като set_lights

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1809
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Заявка за плъгин - смяна на светлината с команда, играчите да си избират светъл или тъмен да е мапът

Мнение от illusion » 04 Авг 2019, 15:51

Ако не стане с lights няма смисъл, screen fade не ми трябва, ако го исках и сам щях да си го направя със скрийн фейда.

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 23 госта