Заявка за Yapb ботс настройване?

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
1n1
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 48
Регистриран на: 24 Авг 2019, 11:35
Се отблагодари: 1 път

Заявка за Yapb ботс настройване?

Мнение от 1n1 » 06 Сеп 2019, 02:44

Здравейте,
Изтеглил съм от тук> https://yapb.ru/files/releases/latest/ > ботове.но след като разгледах всички файлове имам проблем.
Има ли начин как на биохазард мод да се направи така ,че ботовете да стрелят по зомбитата и зомбитата да ги атакуват. Защото примерно ако един играч от ЦТ стане зомби той атакува само 1 терорист и то докато не го инфектира и после 2те зомбита стоят и се атакуват до края на рунда и така не се получават заразявания.Пробвах да ги пусна всички ЦТ, но след загряващият рунд играта ги прави по равно и след като някой стане зомби(да речем терорист) терористите не го стрелят а стрелят по ЦТ.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Заявка за Yapb ботс настройване?

Мнение от iv69 » 06 Сеп 2019, 21:25

Не искам да те разочаровам, но тези ботове май не поддържат биохазард мод !
Ето тук можеш да прочетеш почти всичко за тези ботове: https://buildmedia.readthedocs.org/medi ... dme-ru.pdf.

Аватар
drakonuid5
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Сеп 2019, 23:53

Заявка за Yapb ботс настройване?

Мнение от drakonuid5 » 06 Сеп 2019, 23:46

Брат тези богове май поддържат само Класик мод и детмач. Мисля, че този бъг се получава понеже ботовете сменят отборите си по-време на рунда, което не е в кода на играта.

Аватар
1n1
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 48
Регистриран на: 24 Авг 2019, 11:35
Се отблагодари: 1 път

Заявка за Yapb ботс настройване?

Мнение от 1n1 » 07 Сеп 2019, 00:13

ех лошо щом няма как да се настроят. Аз ги ползвам да тествам разни неща,но ми се искаше да работят и за биохазард ама явно :D

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot], Semrush [Bot] и 20 госта