Не отчита правилната база при залагането на Ц4?

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Не отчита правилната база при залагането на Ц4?

Мнение от iv69 » 18 Ное 2019, 17:20

mi0 написа: 18 Ное 2019, 13:52 Нямам възможност и щом го пращам очевидно не е Source Pawn плъгин, няма смисъл да говорим, че Source Pawn използва различни Data Types, а не тагове, което го прави очевидно... Пращам го този код, за който реши, да го направи. А ти не мислиш ли, че след толко заявки, е редно, поне да се опиташ? Надали ще стане само със заявки, готови плъгини и без желание...
Понеже съм програмист и то от много много дълго време, но в съвсем друга сфера, аз съм наясно колко много, ама страшно много има да се уча, за да мога да правя тия неща които правите вие, и да ги правя точно така - както на мене ми се иска! Отчитам ясно и факта, че трябва да се занимавам страшно много с това, но реално нямам нито толкова време, нито може би чак толкова големи способности, за да се развивам много, и то в толкова различни сфери... Съжалявам ,но от мен "скриптър" няма да стане ! Или поне добър такъв !!!

Добавено преди 2 часа 9 минути 31 секунди:
Стана всичко ОК :tnx: :clap:

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта