JailBreak Football врата и голове на определена карта

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
Lethality
Извън линия
VHE Mapper
VHE Mapper
Мнения: 211
Регистриран на: 06 Яну 2020, 15:41
Местоположение: Германия
Се отблагодари: 34 пъти
Получена благодарност: 50 пъти
Обратна връзка:

JailBreak Football врата и голове на определена карта

Мнение от Lethality » 23 Яну 2020, 13:09

Здравейте,

Бихте ли ми помогнали с намирането на следния плъгин, не знам дали е самият той и е редактиран по-особено. Виждал съм на картата 35hp_2 врати и топка, която се spawn-ва през определено време или при админ команда и играчите могат да вкарват голове на картата 35hp_2. Редакция на самата карта 35hp_2 ли трябва да е това, за да се сложат врати под моста или самия плъгин е редактиран по такъв начин да ги поставя самите врати там? Бих бил доста благодарен, ако този плъгин е сред вас или ако бихте могли да редактирате самия по такъв начин. Има само една врата, ще кача снимка.. Става въпрос за този плъгин, редактиран от OciXCrom : viewtopic.php?t=319 , а тук картинка как изглежда това в играта : Изображение .
Благодаря много предварително!

EDIT: Предполагам, че става въпрос за Entity плъгин, чрез който се създава тази футболна врата, слага се модел за нея и се прави с Jailbreak Ball плъгина, линията, след която да определя гол. Доста сложно ми изглежда, благодаря предварително отново за помощта!
Прикачени файлове
ball.png
ball.png (1.75 MiB) Преглеждано 1942 пъти
ball.png
ball.png (1.75 MiB) Преглеждано 1942 пъти

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

JailBreak Football врата и голове на определена карта

Мнение от OciXCrom » 23 Яну 2020, 21:07

С плъгина който съм качил можеш да добавиш топа и врати, които работят, обаче самият плъгин не добавя никакъв модел. За тази цел трябва да намериш плъгин с който да добавяш модели по картата и съответно, модел за врата. Поне аз не успях да намеря такова чудо, а в момента не ми се занимава да си играя да го направя.

Аватар
Lethality
Извън линия
VHE Mapper
VHE Mapper
Мнения: 211
Регистриран на: 06 Яну 2020, 15:41
Местоположение: Германия
Се отблагодари: 34 пъти
Получена благодарност: 50 пъти
Обратна връзка:

JailBreak Football врата и голове на определена карта

Мнение от Lethality » 23 Яну 2020, 22:57

Открих начина, благодарение на walkguard плъгина, би се досетил за какво говоря! :lock:

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта