Търся готов Respawn Mod

В този раздел можете да подавате всякакви заявки за намиране, изработка или преработка на плъгини/модове.
Аватар
ji4ko0
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Яну 2020, 11:44
Обратна връзка:

Търся готов Respawn Mod

Мнение от ji4ko0 » 25 Яну 2020, 11:53

Така здравейте от много време имам мерак да си пусна цс сървър сигурно от години ама години и винаги ме е чуваркало така и реших вече да си пусна един бях си подготвил мод всичко наех си хост всичко точно само където не знаех че хоста е под линукс а моят мод е за Windows започнах да се мача да си правя мода за линукс но все нещо не става не тръгва грешки работи всякакви проблеми постоянно после реших да търся готов мод сложих един сървъра крашва другия пък ми скапа целия хост пробвах също и този които го има тук в готовите обаче в него пък не може да се влиза липсват модели и не иска да ги тегли. И да нямам опит не разбирам много затова първо се опитах съм сега моля вече за помощ понеже съм наел вече хоста и съм до никъде. Търся готов мод който да работи Respawn+ArmyRank това е.

Аватар
BeliaL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 85
Регистриран на: 21 Окт 2019, 07:36
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Търся готов Respawn Mod

Мнение от BeliaL » 25 Яну 2020, 12:14

Пиши ми на скупе : vip_brother3 ще ти помога :)

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Търся готов Respawn Mod

Мнение от OciXCrom » 25 Яну 2020, 14:00

1. Чети описанията на разделите.

2. Няма никаква разлика между мод за Windows и мод за Linux, така че не ми е ясно какво точно си се "мъчил да правиш". Единствената разлика е в модулите, които си ги имаш по подразбиране като изтеглиш АМХХ за съответната платформа.

3. Не ззнам какъв точно готов мод искаш и каква е целта да ползваш такъв, вместо сам да си сглобиш нещата. Нали все пак сървърът е твой?

Тези два плъгина са ти нужни за този твой "мод":

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Заявки за плъгини”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта