Hellhosting - Хостинг на достъпни цени!

Архивирани теми и раздели.
Заключено
Аватар
stoyanof
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 47
Регистриран на: 22 Юни 2017, 18:43
Се отблагодари: 2 пъти
Получена благодарност: 7 пъти

Hellhosting - Хостинг на достъпни цени!

Мнение от stoyanof » 27 Юли 2020, 14:41

Dobreff написа: 27 Юли 2020, 14:30 Както бях писал по на горе блокираха ни домейна по не знаена причина.
Чакаме да ни го отблокират.
Проверете си email-а, с който е регистриран домейна. Трябва да имате писмо от eurid в което искат от вас да потвърдите самоличността си. За да направите whois данните в акаунта ви трябва да отговарят с тези на личната ви карта и да им пратите копие от нея. Моят домейн също беше деактивиран преди време и след като им пратих копие от лична си карта домейна беше активиран.

Аватар
RVMPVG3v2
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 25
Регистриран на: 27 Юли 2020, 10:03
Местоположение: Sofia
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 30 пъти
Обратна връзка:

Hellhosting - Хостинг на достъпни цени!

Мнение от RVMPVG3v2 » 27 Юли 2020, 17:10

MAXIPOOL написа: 07 Юли 2020, 17:51 а къде съм аз? всички печеливши избрани и то много познати тегленето е нагласено 100%
Как дефинираш кой на кого и откъде е познат, при положение, че това така или иначе е доста сближено комюнити, всеки знае всеки, нали идеята на подобен форум, сайт, хостинг в края на краищата е за самата игра и за това да си помагаме?!

Много е лесно да плюеш нечий труд, бил копирал, бил нагласил теглене пък 2ро пък 3то, ще кажеш, че това им е последното теглене на томбола, учудвам се на акъла на хората понякога.

Моя личен съвет е да сдържаш първичните емоции, понеже не са във твоя полза.

За да сме он топик -- Ако експертното ми мнение важи, хелхост се справят, работят със това, което имат, желая им дълготрайна, лека и компетитивна работа! :)

Аватар
Dobreff
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 63
Регистриран на: 03 Ное 2016, 22:40
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Hellhosting - Хостинг на достъпни цени!

Мнение от Dobreff » 31 Юли 2020, 01:49

Здравейте на всички
Вече сме с този домейн - https://hellhost.eu/
Сменихме го защото все пак и в чужбина предлагаме хостинг.
Само сега до 3 август имате възможноста да грабнете вашия minecraft сървър с намаление от 20% с промокод: 20OFF
(Офертата важи само за нашите Minecraft услуги.)
Поздрави,
HELLHOST.EU
GAME , WEB , VPS , VPN Hosting -- > :: ПОСЕТИ САЙТА ::

Аватар
EKOLOGA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 89
Регистриран на: 26 Дек 2016, 04:26
Местоположение: plovdiv
Получена благодарност: 6 пъти
Обратна връзка:

Hellhosting - Хостинг на достъпни цени!

Мнение от EKOLOGA » 31 Юли 2020, 03:08

Успех дано се развиете но въпреки това цените са ви леко надути :) може би и вия си плащате разходи но не са чак толкова изгодни :)
Изображение
Изображение

IP: 93.123.16.44:27015

FPS: 10000 (TEN-THOUSAND!)
SITE: www.CS-PARADISE.EU

CS-PARADISE.EU е верига игрални сървъри ориентирана към зрялата аудитория на неостаряващата класика Counter-Strike 1.6

» Уникалена cheat system - НИКАКВИ ХАКЕРИ
» 10000 FPS (ДЕСЕТ ХИЛЯДИ!) - НИКАКЪВ ЛАГ
» Гигабитова свързаност - НАЙ-НИСКИЯТ ПИНГ
» Професионална поддръжка - НАЙ-ЯКИТЕ НАСТРОЙКИ
» Непрестанно обновяване - НАЙ-НОВИТЕ МОДОВЕ

С нас ще преоткриеш CS 1.6 в безкомпромисни сървъри, където честната игра е гарантирана от уникалната ни защита!

ВНИМАНИЕ:
ПРИ НАС СТРЕЛЯТ ДОСТА СИЛНИ ИГРАЧИ!
ДОРИ СРЕД МОМИЧЕТАТА ИМА БРУТАЛНИ
----------------------
Изображение

Аватар
Dobreff
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 63
Регистриран на: 03 Ное 2016, 22:40
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Hellhosting - Хостинг на достъпни цени!

Мнение от Dobreff » 31 Юли 2020, 15:21

EKOLOGA написа: 31 Юли 2020, 03:08 Успех дано се развиете но въпреки това цените са ви леко надути :) може би и вия си плащате разходи но не са чак толкова изгодни :)
Здравейте, кои цени точно са надути ?
GAME , WEB , VPS , VPN Hosting -- > :: ПОСЕТИ САЙТА ::

Аватар
EKOLOGA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 89
Регистриран на: 26 Дек 2016, 04:26
Местоположение: plovdiv
Получена благодарност: 6 пъти
Обратна връзка:

Hellhosting - Хостинг на достъпни цени!

Мнение от EKOLOGA » 31 Юли 2020, 20:13

За по слабите машини не съм зайтересуван щотото те не са дори за използване камо ли за хостване ;)
така да се върнем към разговора този премиум хост е 27 евро така
€26.99/mo
PREMIUM
Hosting
8 GB RAM
6 CPU Cores
75 GB SSD
DDoS Protection
Location Sofia/Bulgaria or Paris/France

Linux cs-paradise 5.4.41-1-pve #1 SMP PVE 5.4.41-1 (Fri, 15 May 2020 15:06:08 +0 200) x86_64
You have new mail.
Last login: Thu Jul 9 18:35:39 2020
root@cs-paradise ~# cat /proc/cpuinfo
processor : 6
vendor_id : GenuineIntel
cpu family : 6
model : 60
model name : Intel(R) Xeon(R) CPU E3-1231 v3 @ 3.40GHz
stepping : 3
microcode : 0x1d
cpu MHz : 3400.478
cache size : 8192 KB
physical id : 0
siblings : 8
core id : 1
cpu cores : 12
apicid : 2
initial apicid : 2
fpu : yes
fpu_exception : yes
cpuid level : 13
wp : yes

плащам само 20.50 евро :) ти си направи сметката

План
VPS 7
CPU ядра
6 CPU
RAM
12 GB
SSD диск
100 GB
1 брой IPv4 адрес

DDoS защита

Linux/Windows OS

VPS Контролен Панел

Месечен трафик
3 TB
Цена за 1 месец
40 лв
Изображение
Изображение

IP: 93.123.16.44:27015

FPS: 10000 (TEN-THOUSAND!)
SITE: www.CS-PARADISE.EU

CS-PARADISE.EU е верига игрални сървъри ориентирана към зрялата аудитория на неостаряващата класика Counter-Strike 1.6

» Уникалена cheat system - НИКАКВИ ХАКЕРИ
» 10000 FPS (ДЕСЕТ ХИЛЯДИ!) - НИКАКЪВ ЛАГ
» Гигабитова свързаност - НАЙ-НИСКИЯТ ПИНГ
» Професионална поддръжка - НАЙ-ЯКИТЕ НАСТРОЙКИ
» Непрестанно обновяване - НАЙ-НОВИТЕ МОДОВЕ

С нас ще преоткриеш CS 1.6 в безкомпромисни сървъри, където честната игра е гарантирана от уникалната ни защита!

ВНИМАНИЕ:
ПРИ НАС СТРЕЛЯТ ДОСТА СИЛНИ ИГРАЧИ!
ДОРИ СРЕД МОМИЧЕТАТА ИМА БРУТАЛНИ
----------------------
Изображение

Аватар
MAXIPOOL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 136
Регистриран на: 27 Дек 2019, 22:53
Местоположение: Германия
Се отблагодари: 23 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Hellhosting - Хостинг на достъпни цени!

Мнение от MAXIPOOL » 21 Авг 2020, 16:32

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 21 Авг 2020, 17:28, променено общо 1 път.
Причина: Мисленето не ти се отдава. Явно не си си взел поука от последния ти бан..
Връзка с мен
✓ Telegram https://t.me/PetyoGeorgiev
✓ WhatsApp https://wa.me/4915775143468

Аватар
Dobreff
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 63
Регистриран на: 03 Ное 2016, 22:40
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Hellhosting - Хостинг на достъпни цени!

Мнение от Dobreff » 25 Авг 2020, 15:56

MAXIPOOL написа: 21 Авг 2020, 16:32
stoyanof написа: 27 Юли 2020, 14:41
Dobreff написа: 27 Юли 2020, 14:30 Както бях писал по на горе блокираха ни домейна по не знаена причина.
Чакаме да ни го отблокират.
Проверете си email-а, с който е регистриран домейна. Трябва да имате писмо от eurid в което искат от вас да потвърдите самоличността си. За да направите whois данните в акаунта ви трябва да отговарят с тези на личната ви карта и да им пратите копие от нея. Моят домейн също беше деактивиран преди време и след като им пратих копие от лична си карта домейна беше активиран.
Глупости никога не давайте вашите лични данни ти не си добре ако аз се регистрирам при теб и трябва да пратя лични данни на Хостинга ти ? ти нормален ли си
1. Здравейте, не бях влизал от много време и не бях сядал на компютъра от много време и за това не съм отговорил и съм качил новите ъпдейти.
2. Ако искаш си даваш данните, не те задължавам да си ги даваш.
3. Гледам от много време нещо не си харесал мойте услуги и винаги с лошо почваш ЗАЩО ? Кажи поне причина .....
GAME , WEB , VPS , VPN Hosting -- > :: ПОСЕТИ САЙТА ::

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Hellhosting - Хостинг на достъпни цени!

Мнение от iv69 » 25 Авг 2020, 16:31

Dobreff написа: 25 Авг 2020, 15:56
MAXIPOOL написа: 21 Авг 2020, 16:32
stoyanof написа: 27 Юли 2020, 14:41

Проверете си email-а, с който е регистриран домейна. Трябва да имате писмо от eurid в което искат от вас да потвърдите самоличността си. За да направите whois данните в акаунта ви трябва да отговарят с тези на личната ви карта и да им пратите копие от нея. Моят домейн също беше деактивиран преди време и след като им пратих копие от лична си карта домейна беше активиран.
Глупости никога не давайте вашите лични данни ти не си добре ако аз се регистрирам при теб и трябва да пратя лични данни на Хостинга ти ? ти нормален ли си
1. Здравейте, не бях влизал от много време и не бях сядал на компютъра от много време и за това не съм отговорил и съм качил новите ъпдейти.
2. Ако искаш си даваш данните, не те задължавам да си ги даваш.
3. Гледам от много време нещо не си харесал мойте услуги и винаги с лошо почваш ЗАЩО ? Кажи поне причина .....
За да искаш/изискваш от някого лични данни е необходимо според Законодателството в Европа и/или в България:
1. Или да имаш специално разрешение/заверка в съответните Държавни служби, че си подписал Декларация за съхранение и неразпространение на Лични Данни и по този начин имаш право да боравиш с чужди лични данни;
2. Или сам да представиш своя Нотариално заверена и подписана Декларация за работа с Лични Данни на чужди лица, и че си запознат с последствията при незаконно разпространение и злоупотреба с личните данни...
В противен случай, боравене или разпространението на чужди Лични данни се счита за незаконна дейност и подлежи на Наказателна Отговорност по много Европейски и Български закони !!!

p.s. В случая със снимане и изпращане на данните от Личната карта и то през Интернет на неоторизирани лица за боравене с чужди лични данни е чисто и просто углавно престъпление и е наказуемо според сега действащите закони! Достатъчно е само един единствен да подаде оплакване - и който и да е себе си уважаващ прокурор ще заведе на секундата Наказателно Постановление !!!

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Hellhosting - Хостинг на достъпни цени!

Мнение от iv69 » 25 Авг 2020, 16:37

iv69 написа: 25 Авг 2020, 16:31
Dobreff написа: 25 Авг 2020, 15:56
MAXIPOOL написа: 21 Авг 2020, 16:32
Глупости никога не давайте вашите лични данни ти не си добре ако аз се регистрирам при теб и трябва да пратя лични данни на Хостинга ти ? ти нормален ли си
1. Здравейте, не бях влизал от много време и не бях сядал на компютъра от много време и за това не съм отговорил и съм качил новите ъпдейти.
2. Ако искаш си даваш данните, не те задължавам да си ги даваш.
3. Гледам от много време нещо не си харесал мойте услуги и винаги с лошо почваш ЗАЩО ? Кажи поне причина .....
За да искаш/изискваш от някого лични данни е необходимо според Законодателството в Европа и/или в България:
1. Или да имаш специално разрешение/заверка в съответните Държавни служби, че си подписал Декларация за съхранение и неразпространение на Лични Данни и по този начин имаш право да боравиш с чужди лични данни;
2. Или сам да представиш своя Нотариално заверена и подписана Декларация за работа с Лични Данни на чужди лица, и че си запознат с последствията при незаконно разпространение и злоупотреба с личните данни...
В противен случай, боравене или разпространението на чужди Лични данни се счита за незаконна дейност и подлежи на Наказателна Отговорност по много Европейски и Български закони !!!

p.s. В случая със снимане и изпращане на данните от Личната карта и то през Интернет на неоторизирани лица за боравене с чужди лични данни е чисто и просто престъпление и е наказуемо според сега действащите закони! Достатъчно е само един единствен да подаде оплакване - и който и да е себе си уважаващ прокурор ще заведе на секундата Наказателно Постановление !!!

Заключено

Обратно към “История”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта