Модове и Плъгини [Nikolow - Обновена]

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
Nikolow
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 196
Регистриран на: 27 Ное 2016, 13:02
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Модове и Плъгини [Nikolow - Обновена]

Мнение от Nikolow » 22 Яну 2017, 14:32


Обща Информация

Здравейте. В тази тема ще се опитам възможно най-кратко да обясня какво Ви предлагам и с каква цел.
Ще започна с това, че повечето от Вас ме знаят, какво правя, как го правя и какви резултати има от работата ми, а за тези, които все още не знаят, предполагам ще им стане по-ясно малко в по-долната секция. Предлагам това, което съм изграждал през последните години като модове и плъгини. Идеята ми е не да печеля "големите пари", а да запълня част от свободното си време с това, което ми беше хоби преди време, като съответно се заплати отделеното време за изпълнението на заявка.

Директно започвам с кратък списък какво продавам/предлагам:
  • Всички модове на ФорВендета (нарочно е написано така)
  • Всякакви плъгини и модове (попитайте какво мога да ви предложа и веднага ще изляза с готова идея)
    - Тук има голям набор от плъгини за всеки един мод. Замисляли сме да пуснем много сървъри като Zombie, HideNseek, HNS Training, Dust2, War3FT, Zombie Biohazard + War3FT, Jump, Bhop, CSDM + Respawn, Xmas, HNS BlockMaker, Deathrun FUN, Deathrun Extreme, Deathrun SpeedRun, DeathRace и още адски много. Общо взето за всеки един мод имаме уникални неща, които са измисляни и доизпипани с времето.
    - Ако евентуално искате да си разнообразите сървъра, да го направите по-интересен и различен, с цел да привлечете играчи можете да ми напишете за какъв мод става дума и с удоволствие ще ви предложа няколко плъгина, с които можете да направите играта по-интересна и хубава.
  • Питането му е майката
    - Предполагам на никого нищо няма да му стане да отдели 2 минутки да попита за нещо, плъгин, мод, да се интересува за малко повече информация за него. С удоволствие ще ви дам нужните отговори на въпросите ви, дори и безплатен тест на нещата, дори ако разглеждате само :)
  • Начин на плащане
    - Към момента предлагам следните методи: PayPal, Банков Превод, ЕКОНТ, EasyPay




Малка част от изработките - (15%)

Тук ще се опитам да нахвърля няколко по-интересни мода, пък ако сте заинтересувани се свържете с мен
  • HideNseek Training
    Обяснявам какво представлява на кратко самият мод.
    • Изцяло работещи плъгини на ReHLDS
    • Удобно направен главен плъгин, с прости менюта и много добра функционалност.
    • Изчистена игра, без ненужни HUD съобщения и прочие (като таймер, пари, патрони и т.н.).
    • Всяка една опция в мода може да бъде СПРЯНА или ПУСНАТА (отново).
    • Отново работещо Airaccelerate меню
    • Level -> Rank система, с която се движи целият мод и самите екстри се отключват с нея.
    • Специални екстри (които се отключват, както споменах)
    • Information система -> Всякакви GEO данни и данни за самият играч, като точки, ранг, изиграно време, кънекции в сървъра и прочие.
    • и прочие..

    Малко по-подробно за Rank системата:
    -> Запазват се данните по ник и точките се трупат чрез игране. На всеки 2 минути дава по определени точки.
    -> С тези точки се качват ранкове (автоматично), като тези ранкове отключват различни екстри.
    -> Удобни команди за информация, която дава възможност и за проверка на информацията за друг играч.
    -> Спектатор информация (с опция за изключване / включване).
    -> Топ информация.
    -> И други..



    Малко повече за Екстрите:
    -> Hud Customization (Безплатна). Именно с нея можете да пуснете/спрете Invis (Players/Water), OwnKeys, FallDamage
    -> TJ Positions (Безплатна). С нея на част от картите можете да се възползвате от вече измислени Trick-Jumps места за скачане.
    -> Teleport to (Безплатна). С нея можете да се телепортирате до ваш приятел или по-точно до някой играч от сървъра.
    -> Clear Training (Безплатна). Малко меню, вместо огромното, само с две опции, а именно: Checkpoint и GoCheck

    -> Boost Menu (Level: 1). Както в старият мод, след пускането на опцията, можете да се бууствате със свои приятели.
    -> Knifes Menu (Level: 1). Има 2 страници с различни ножове, като всеки нож се отключва с различен Level.
    -> Skins Menu (Level: 2). Идентично на ножовете, само че с модели на играчи. Отново 2 страници.
    -> Hats Menu (Level: 6). Две менюта. Едно с шапки за нормалните играчи и друго с шапки за ВИП играчите.
    -> JetPack Menu (Level: 8). С опция ON/OFF вие си пускате JetPack и можете по-лесно да отивате до дадено място, вместо с Hook или NoClip.


    И повече за Information системата:
    -> Опция за включване/изключване на информацията, докато наблюдавате даден играч.
    -> Информация за ВАС, само в 1 меню и с опция за изкарване в чат.
    -> Информация като: Име, Държава, Град, Ранг, Левъл, Изиграно време, Брой влизания в сървъра
    -> Points Top
    -> PlayedTime Top
    -> и други..

  • HideNseek Blockmaker
    - Повечето геймъри и фенове на този мод знаят какво представлява самият мод, но ще се опитам да опиша накратко какво по-специално има в него:
    * Frostnades - Плъгин, който беше по руска идея, реализирана за HideNseek. Или иначе казано, хвърляш си smoke гранатата, когато падне и гръмне замръзява всички и добавя модел на играчите, които са замразени - леден куб.
    * Pumpkin граната - Печели се с точки от ранк системата, като това е граната тиква, която разпръсква други малки тикви, които правят демидж - Перфектен модел.
    * Главен блокмейкър плъгин, с адски много ектри. Дава се с постройките, на над 15 карти построени.
    * Credits мод, за ранкове в чата, с друга валута. (Може да се преправи да работи цялата система с друг ранк плъгин, например на Oxi)
    * Exp плъгин, който се води главната система. В него се печелят точки с убийства по различен начин, както и за спечелване на рунда като TT (survivor). С тези точки се развиват магии, с които играете и пречите на другият отбор да осъществи целта си. Има и вграден Shop, с който можеш да си купиш Flash Imune, Frost Imune, No fall damage и още доста хубави глезотийки. Команда: /exp
    * VIP екстри, като VIP в scoreboard-а, скинове, гранати, специални блокове само за VIP, тоест shortcut-и и още доста други.
    * HeadSplash, редактиран за да работи правилно и безпроблемно по главната идея на мода, както и с ранк системата.
    * Отново /server (по-горе е направено описание)
    * RespawnChance - безпроблемен
    * Уникален JumpStats (по-горе е направено подробно описание, но е без airaccelerate екстрата, защото е ненужна)
    * Плъгин за ACE, както в лигата (League of Legends)
    * И още адски доста работи и глезотийки, но не ги смятам толкова за интересни, за да ги представя.

  • JailBreak
    - Ще драсна само няколко неща, понеже са доста, който се интересува, нека се свържи с мен.
    * Редактиран главен плъгин (HUD съобщения, НОВИ УНИКАЛНИ модели на играчите и на оръжията (електрошока например).
    * Редактиран SHOP плъгин (HUD съобщения, Нови модели на всички оръжия)
    * Всякакъв вид игри за чата, с печелене на JB Packs (например играта с думите - random hud съобщение с евента какво трябва да се направи)
    * Combo плъгин - редактиран, работещ, с печелене на точки, доста по-различен стил.
    * VIP Екстри - Меню с екстри, като двоен скок, флашка и т.н.
    * Главно уникално меню, с много опции. Когато някой стане SIMON, му се отваря автоматично и има доста опции като отваряне/затваряне на клетките (от менюто), timer меню, вместо да се пише в чата, questins меню - като игра, отново вместо писане в чата (готови въпроси), пускане на ден от Days Menu-то, даване на FreeDay, пускане на words играта, quest играта, writes играта и още доста неща.)
    * Нови хубави причини при убийство.
    * Работещ Balance плъгин специален за JailBreak !
    * Football мениджър
    * Flag мениджър
    * И още други неща, питайте ако сте заинтересувани.

  • Free4All [Respawn - FUN]
    - Главната идея е МЕЛЕ, като всеки играе за себе си.
    * Редактирано меню за оръжията в началото на спаун (по-красиво + AWP струва пари)
    * Главен мод с второстепенни плъгини, за изчистване на играта (free for all)
    * Adrenaline (SPEED, GRAV, INVIS) плъгин, работещ, с меню, без проблеми.
    * Червено небе с тъмно червена мъгла (ЕФЕКТ на L4D)
    * Скинове (всеки се ражда с рандом скин - за L4D или други по избор)
    * Кутии по земята (система, която спаунва на определени точки през Х секунди кутии, които дават награди)
    * Наградите от кутиите се пишат със съб-плъгини (идеи се приемат). Пример за такова е шок и/или фрост граната да се пада от кутията.
    * SHOP с различни айтъми (може да се ползва на крома или този, който аз предоставя)
    * Допълнителни екстри за по-добра игра (bullet damage, HP on kill, fragcounter, изчистване на екрана и т.н..)
    * Ефекти при дадени евенти с помощта на модели и спрайтове (firstblood, 2x kill, X kill, ace, bomb planted, bomb defused, tt win, ct win, grenade kill, knife kill и прочие..- готови изработени)
    * И още други неща, питайте ако сте заинтересувани.

  • Deathrun Fun + SuperPowers
    Обяснявам какво представлява на кратко самият мод.
    • Изцяло работещи плъгини на ReHLDS
    • Проста Deathrun система без животи (безсмислени), но естествено ако някой желае може да се добави + запазване на животите по избор (nvault / mysql).
    • SuperPowers система - Главната идея вместо Knifes
    • Rank система - Запазване само чрез MySql (100% сигурна без никакви проблеми)
    • и прочие..
    Главната идея за самият мод е самата SuperPowers система:
    -> Всеки рунд, в началото се избира герой, с който да се прекара целият рунд.
    Понеже системата е замислена за Respawn сървър, то когато умрете и се преродите, вие ще си останете с последно избраният Герой, като неговият ultimate ще се презареди.

    -> Различни герои за двата отбора. Съответно 6 за CT и 3 за TT. Във всеки отбор има по 1 VIP Герой.

    -> Понеже играта за ТТ е прекалено скучна, уменията на техните герои са по-разнообразни и интересни.

    -> Всички Герои имат свой custom модел + подходящи ръце.

    -> При избирането на всеки герой, излиза подходящо съобщение за неговият Ultimate и съответно излиза меню за активиране на самото умение.

    -> Всеки герой има гравитация, но на някои е по-малка от на други.

    -> Всички герои имат специални допълнителни ефекти, като fade, shake, hud, sound и прочие.

    -> Ето и самите герои за CT
    • Batman
      -> Стандартен герой, който е с малко повече гравитация от останалите.
    • Iron Man
      -> Герой със специално умение (ultimate), с който при активиране кръвта му се качва до 200 (еднократно). Използване: По веднъж на раждане !
    • Predator
      -> Герой със специално умение, при което след като се активира, той става невидим за 5 секунди. Добавени са допълнителни ефекти като звуци и fade при активиране. Използване: По веднъж на раждане !
    • Crysis [VIP]
      -> Герой със специално умение HOOK. За активиране на самото въже, трябва да бъдете с НОЖ, а самият hook трае само няколко секунди при използване. Тоест няма как да летите из мапа. Използване по 2 пъти на раждане !
    • Vengeful Women
      -> Женски по-специален герой, при който имаш опциите Checkpoint и GoCheck. Използването е по-сложно, а именно след направата на Checkpoint вие трябва да УМРЕТЕ, за да можете да се върнете. Ефектите, при които се случва връщането са уникални. Използване: 5 пъти на рунд !
    • Flash
      -> Типичен герой, с който при активиране на своят Ultimate вие се движите по-бързо за 10 секунди, независимо с какво оръжие сте, скоростта не се променя. Отново има допълнителни ефекти. Използване: Веднъж на раждане !

    А сега героите за ТТ
    • Joker
      -> Герой, който има ултимейт, благодарение на който при активирането му можете да заслепите ВСИЧКИ CT играчи за около 3 секунди. Отново ефекти при активация на ултимейт. Използването му се ограничава до 3 пъти на рунд!
    • Appocalypser [VIP]
      -> Герой, с който се пуска Appocalipse мод, а именно картата става по-тъмна, чува се звуков сигнал и екраните на всички CT играчи се разтрисат малко. При което самият Ultimate може да бъде пуснат ОЩЕ 3 пъти, като той само разтриса екрана на всички CT играчи, с цел дисбаланс.
    • DeadPool
      -> Прост герой, с който се раждаш със специална Shock граната, при която когато тя избухне в противник, вие го зашаметявате. Зашаметяването се изразява в това, че екрана му се обръща няколко пъти, дизориентиран е и самият герой му се върти няколко пъти, при което шансът да бъдете уцелен и локализиран е много малък.

  • BSN Blockmaker [video] + FPS Blockmaker slowdown [video] +
    FPS HNS Training CustomAA [video] +
    FPS Blockmaker noslowdown [video] +
    Deathrun NEW [video] + HNS FUN [video]
    * ЛИНК към информация за всеки мод поотделно + видео клип към него
    * ФорВендета Blockmaker + Постройки + EXP Mod [video]
    * Ако видео клиповете не се показват, то ще бъдат обновени при искане (пазят се)



Контакти
Discord: N.Nikolov#3139



Хора поръчали от мен
  • CS-Reborn
    - Deathrun Fun
    - JailBreak
    - Dust II Only
    - BaseBuilder 6.5
    - Редакция и настройка на бан система с бан по куки!
  • CS-BULGARIA
    - Deathrun Extreme
    - Deathrun FUN
    - Zombie Plague
    - War3FT + Respawn [EDIT]
    - Dust II Only [EDIT]
    - Respawn [EDIT]
    - Превръщане на плъгини в MYSQL запазване и създаване на PHP Скриптове за покупка в СМС Система
  • Danger-CS
    - BaseBuilder 6.5 [EDIT]
    - HideNseek Blockmaker
    - Deathrun FUN
    - HideNseek FUN
    - HideNseek Training
    - Bio + War3FT
    - Deathrun BLOCKMAKER
    - Furien
    - Deathrun SPEEDRUN
    - Speedrun [bhops] [EDIT]
    - Zombie Escape [EDIT]
    - Превръщане на плъгини в MYSQL запазване и създаване на PHP Скриптове за покупка в СМС Система
  • Shooter - Dust2, Respawn, GunGame, War3FT и прочие
    - 13 създадени мода (на различни хора)
  • Jump - HideNseek, HideNseek Blockmaker, Deathrun Extreme/Fun/Blockmaker
    - 20 създадени мода (на различни хора)
  • JailBreak
    - 7 създадени мода (на различни хора)
  • Zombie - BaseBuilder Veco/Triant, Plague, L4D, Escape
    - 9 създадени мода (на различни хора)
Последно промяна от Nikolow на 16 Авг 2019, 14:24, променено общо 4 пъти.
Tired and retired...

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Re: Модове и Плъгини [4Vendeta]

Мнение от OciXCrom » 22 Яну 2017, 15:16

Копиране на цели сървъри !
- Тук може би доста от хората ще ме намразят или нещо подобно, но ще защитя интересите си.
- Ако сте си харесали някакъв сървър, например чуждестранен Dust2 Only, с няколко по-интересни идейки и искате да ги имате във своят сървър, драснете едно съобщение, ще го коментираме и ще се разберем за изпълнението на задачата.
- Искам да отбележа, че всеки сървър може да се копира, но друг е въпроса дали ще си струват усилията и времето за това. Някои поръчки могат да бъдат отказани, зависи от моята преценка.
Много интересно. Ние (собствениците на сървъри с модове, които сме си ги писали от нулата) за какво си правим труда да имаме уникални сървъри и не разпространяаме плъгините си публично? Какъв си ти да печелиш от нашия труд и идеи? Това, че на теб не ти се занимава повече с тази игра, не означава, че трябва да омаловажаваш чуждия труд и да продаваш нашите идеи на всеки. Не стига, че свестните сървъри в България се броят на пръсти, ами хайде сега да им вземем модовете и да ги раздаваме на когото ни хрумне.

Аватар
Nikolow
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 196
Регистриран на: 27 Ное 2016, 13:02
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Re: Модове и Плъгини [4Vendeta]

Мнение от Nikolow » 22 Яну 2017, 16:31

Ако предоставите някакъв вид лиценз на дадена идея, плъгин, който ми забранява по някакъв начин да го направя или нещо подобно, с удоволствие ще откажа поръчката.

Разбирам ви напълно относно идеите, плъгините и всичко замислено по даден сървър, но при положение, че преди години, още когато играта беше хит, всеки ревеше - искам като на този и се пускаше навсякъде заявки със снимки на плъгини от дадени сървъри и се изпълняваше, какво пречи и сега това да става ? Аз все още виждам такива теми, такива заявки, как дадени идеи отиват безплатно в интернет. Лично аз преди бях напълно против всичко това, но с времето осъзнах, че нищо не може да се промени колкото и да говориш, да коментираш и обясняваш.

Лиценз за свободна документация на ГНУ
Разрешава се продажбата на тези копия, но единствено във формат, който позволява по-нататъшна редакция.
- Преведено на наш език, мога да извърша продажба на тези копия, стига те да могат да се редактират, а в случая продажбата трябва да става с предоставен сорс код (.sma), като всичко това е легитимно.


ПП: Да се има в предвид, че при копиране на сървър, сървъра няма да стане 1 към 1 с оригиналният, но главната идея ще бъде същата, като ще добавям по моя преценка плъгини и ще редактирам, с цел по-добър резултат в игра.
Извън темата
Като на пример имам за задача от клиент, който иска да копирам HideNSeek мод, но аз няма да го направя същият, ще взема главната идея и ще я по разкрася по моя преценка, като се получи по-добър резултат.
Tired and retired...

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Re: Модове и Плъгини [4Vendeta]

Мнение от OciXCrom » 22 Яну 2017, 17:08

Не става дума за никакви лицензи, авторски права и прочие. Става дума за просто уважение към автора и труда, който същият е вложил. Не са много хората, които могат да правят плъгини, тъй че не е вярно, че "нищо не може да се промени". В този форум има доста скриптъри от различни голями вериги в България, и щом всички тук сме се уговорили да не разпространяваме плъгините си - то трябва да се уважава от страна на останалите хора и тези хора трябва да имат разбиране за това, което сме решили. Не смятам, че парите са по-важни от уважението.

Аватар
WaLkZ
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 799
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:13
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 75 пъти
Получена благодарност: 227 пъти
Обратна връзка:

Re: Модове и Плъгини [4Vendeta]

Мнение от WaLkZ » 22 Яну 2017, 17:18

И какво мислиш, че с плъгини (от крадени идеи) за по 5 лева ще направиш бизнес и ще валят многото пари? Стига си мислехте, че от Pawn може да се печели. Всичко е за забавата. Ако имаш уважение към определени хора, никога не би си позволил на техния гръб да си правиш пиара.

Аватар
Nikolow
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 196
Регистриран на: 27 Ное 2016, 13:02
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Re: Модове и Плъгини [4Vendeta]

Мнение от Nikolow » 22 Яну 2017, 17:27

Аз не целя да правя никакъв бизнес. Повечето неща, които ми искат хората ги имам вече направени. Повечето "авторски" идеи, които ги имате по сървърите си, не само вие, а и останалите собственици, вече съм ги правил преди години. Няма да тръгна да правя (копирам) цял сървър, като тръгна да пиша някакви плъгини, които ги нямам. Не случайно е записано, че след коментар и моя преценка мога да отказвам поръчки. Целта ми е да премахна това, което съм направил до момента, като изкарам някакъв лев заради труда хвърлян през годините.
Идеята на копиране на цели сървъри е да сглобя мод с плъгини, които имам, а не да пиша такива, защото нямам нито времето, нито желанието за това.
Ако ви е някакъв голям проблем ще премахна това като "опция", а хората ще си искат плъгини (стига да ги имам) и ще си ги сглобяват сами.
Tired and retired...

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Re: Модове и Плъгини [4Vendeta]

Мнение от OciXCrom » 22 Яну 2017, 17:50

Единственият ни проблем е, че със сигурност някой ще поиска "копиране" на някой от нашите сървъри и ти ако се навиеш - какъв е смисълът да държим този сървър, ако някой друг има същия мод? Щом искаме да имаме частни плъгини - то така и трябва да остане. Поне искай разрешение от собственика на този сървър/автора на мода. Самото заглавие "копиране на цели сървъри" звучи доста глупаво.

Аватар
Nikolow
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 196
Регистриран на: 27 Ное 2016, 13:02
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Re: Модове и Плъгини [4Vendeta]

Мнение от Nikolow » 22 Яну 2017, 19:39

Точката е редактирана, предполагам че така е по-добре. Ще се опитам до максимална степен да удовлетворя всички.
Tired and retired...

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Re: Модове и Плъгини [4Vendeta]

Мнение от OciXCrom » 22 Яну 2017, 20:01

Благодаря за което.

Аватар
Nikolow
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 196
Регистриран на: 27 Ное 2016, 13:02
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Модове и Плъгини [4Vendeta]

Мнение от Nikolow » 02 Мар 2017, 11:47

Добавени са до момента успешно направените сделки в първият пост като vouchове.

  • Deathrun New FUN Mode
    - Това е ИЗЦЯЛО променен deathrun мод, като главната идея на "fun" мода е запазена. Тоест задължително трябва да имате плъгини от сорта на: Respawn, Knifes, BHOP и т.н. Както знаете във фън сървърите главната идея е, който може по най-бързият начин да достигне до терориста и да го убие, с помощта на ножовете от кнайф плъгина. Проблема в главният мод е, че терориста буквално бездейства, толкова бързо се движат, че няма как да пуска самите капани. Е това вече е възможно с този нов мод. Няма терорист ! Направени са адски много deathrun карти, като при достигане на дадена точка мода убива всички и дава точки на победителя. Направени са и допълнителни плъгини, които показват къде е "Finish" мястото (винаги е в терорист базата, на най-долното място), както и рекорди на всяка карта от сорта на: Най-бързо преминаване на картата и т.н. Има допълнителен плъгин, който усложнява задачата на CT-тата, а именно пуска капаните автоматично през ХХ секунди.
  • UQ JumpStats (4Vendeta Edition)
    - Нормалният UQ JumpStats, редактиран с нов вид съобщения и звуци.
    Онлайн демо:
    Скрито съдържание
    Форумът изисква да си влезнал в акаунта си за да можеш да четеш това.
  • Dark Sky (4Vendeta Edition)
    - Специално небе, което е доста ефектно, подходящо за jump сървъри.
    Онлайн демо:
    Скрито съдържание
    Форумът изисква да си влезнал в акаунта си за да можеш да четеш това.

Искам да уточня, че никого не карам да търгува с мен. Ако нещо на някого не му харесва, може съвсем спокойно да подмине без коментар.
Някои от нещата ги има публично пуснати, но не и редактирани по начинът, който съм направил.
Може да се ползвате оригиналните неща, ако не ви харесват нещата, които предлагам аз като редактирани и доизпипани. :)
Извън темата
Надявам се да няма отново лоши чувства срещу мен. Както аз уважавам нещата на всекиго, така очаквам и да се уважават и моите неща, а не да се прави на пук срещу мен.
Последно промяна от Nikolow на 29 Сеп 2017, 16:25, променено общо 1 път.
Tired and retired...

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта