[Продавам] Steam акаунт [PayPal/Skrill ONLY]

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
Kalichan
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Юни 2019, 15:29

[Продавам] Steam акаунт [PayPal/Skrill ONLY]

Мнение от Kalichan » 30 Юни 2019, 15:45

Продавам следният Steam акаунт: https://steamcommunity.com/profiles/76561197967123309
Продава се поради причината, че ме OverWatch-наха от CS:GO!
Цена: 30 лева
Акаунтът има около 20 други закупени игри от които някой са: Rainbow6 siege advanced edition, rust, terraria, cs:s, cs 1.6
Профилът е с 15 Years of Service в Steam и има 23 левел :)
За повече инфо:
Discord: ShapeShifter#1337
Steam: https://steamcommunity.com/id/vvindows-me

Аватар
ur mama
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: 29 Яну 2019, 12:00
Местоположение: Romania, Bucharest
Се отблагодари: 31 пъти
Получена благодарност: 16 пъти
Обратна връзка:

[Продавам] Steam акаунт [PayPal/Skrill ONLY]

Мнение от ur mama » 30 Юни 2019, 16:26

Интересно ми е защо си играл с хак от този акаунт? Акаунта е стар с години опит и накрая си го прецакал така...
U wana be the best, but you cant? Ohhh, just go outside and kys...

Аватар
Kalichan
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Юни 2019, 15:29

[Продавам] Steam акаунт [PayPal/Skrill ONLY]

Мнение от Kalichan » 30 Юни 2019, 16:32

ur mama написа: 30 Юни 2019, 16:26 Интересно ми е защо си играл с хак от този акаунт? Акаунта е стар с години опит и накрая си го прецакал така...
Честно казано не е нищо особено просто ми се цъкаше с хак паднах се срещу хакери и падна голям кеф, а и цс-а и без това е безплатен всеки може да си направи нов акаунт и да я цъка колкото си иска тъйче да. Единственото е, е че няма да са прайм но за 1м и половина- 2 макс всеки би могъл да стигне 21 ранк за прайм тъйче пак все тая :D това е, че не е вак. Поне профилът в момента не крещи "ИЗТЕГЛИХ ХАК И МЕ БАННАХА В РАМКИТЕ НА 1 ЧАС" :)))

Аватар
ur mama
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: 29 Яну 2019, 12:00
Местоположение: Romania, Bucharest
Се отблагодари: 31 пъти
Получена благодарност: 16 пъти
Обратна връзка:

[Продавам] Steam акаунт [PayPal/Skrill ONLY]

Мнение от ur mama » 30 Юни 2019, 16:37

Е да ама все пак има 10 & 5 Year veteran coin, както и Loyality badge, които новите играчи (като мен) няма как да вземат вече... Невъзможно е, докато ти си ги имал, пък и левела в стийм ти е доста добър, имал си trust-factor... Можеше да играеш с хак от смърф профил, но все пак едва ли някой ще се навие да го купи, и аз като теб бях заблуден и играх с хак от мейн акаунта и сега никой не го иска, защото като някой влиза да го гледа и вижда, че има вак.

ЕДИТ:
Добри пари можеше да му вземеш на руския пазар, ако нямаше бан.
Като гледам и на мейн акаунта ти има доста отрицателни коментари, за това че си бил хак и там...
U wana be the best, but you cant? Ohhh, just go outside and kys...

Аватар
Kalichan
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Юни 2019, 15:29

[Продавам] Steam акаунт [PayPal/Skrill ONLY]

Мнение от Kalichan » 30 Юни 2019, 16:45

ur mama написа: 30 Юни 2019, 16:37 Е да ама все пак има 10 & 5 Year veteran coin, както и Loyality badge, които новите играчи (като мен) няма как да вземат вече... Невъзможно е, докато ти си ги имал, пък и левела в стийм ти е доста добър, имал си trust-factor... Можеше да играеш с хак от смърф профил, но все пак едва ли някой ще се навие да го купи, и аз като теб бях заблуден и играх с хак от мейн акаунта и сега никой не го иска, защото като някой влиза да го гледа и вижда, че има вак. Добри пари можеше да му вземеш на руския пазар, ако нямаше бан.
От личен опит мога да ти кажа на тея прословути значки няма кой да им се кефи освен хората в по-малките ранкове мислейки си "А тоя ся ше ни изкери я да си гледаме работата и да ръшкаме като кучета." има хора дето биха го взели един ми писа ама ме питаше за еконт, но му казах, че освен ПП скрил друго не приемам и каза, че щял да помисли. В този форум като гледам няма много активни за купуване/продаване тъйче да, ще ми отнеме време да го продам но се моля този дето сега ми писа да го купи, че в момента ми трябват пари за др. неща :D

Добавено преди 3 минути 32 секунди:
ur mama написа: 30 Юни 2019, 16:37 Е да ама все пак има 10 & 5 Year veteran coin, както и Loyality badge, които новите играчи (като мен) няма как да вземат вече... Невъзможно е, докато ти си ги имал, пък и левела в стийм ти е доста добър, имал си trust-factor... Можеше да играеш с хак от смърф профил, но все пак едва ли някой ще се навие да го купи, и аз като теб бях заблуден и играх с хак от мейн акаунта и сега никой не го иска, защото като някой влиза да го гледа и вижда, че има вак.

ЕДИТ:
Добри пари можеше да му вземеш на руския пазар, ако нямаше бан.
Като гледам и на мейн акаунта ти има доста отрицателни коментари, за това че си бил хак и там...
Оп за едита на мейн акаунта не чийтвам просто не бях играл година и нещо и ме пусна с ниски ранкове и там са си пълни ботове аз чийтове ползвам само като някой чийтва и от другия отбор иначе да онзи акаунт с 15 години просто имаше едни вчера дето съвсем вече си нямаха граници и ги почнах и аз за 15 15 ама ех цса е фрий тъйче все тая никой не би дал повече от 10 лева за прайм only цсго акаунт или 20 за който и да е ранк само да е 10+ победи с прайм.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта