[Продавам] Fortnite Account и LoL Account.

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
7331
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 52
Регистриран на: 06 Авг 2018, 13:23
Местоположение: nextmap
Се отблагодари: 18 пъти
Получена благодарност: 5 пъти

[Продавам] Fortnite Account и LoL Account.

Мнение от 7331 » 03 Сеп 2019, 19:59

Добър Вечер, драги потребители на AMXX-BG, продавам тези акаунти, защото просто не ми трябват, надявам се някой да се възползва от тях!

Fortnite Account

Доказателство за притежание:
► Покажи скъсения текст
Парите вкарани в акаунта:
► Покажи скъсения текст
Скиновете които акаунта съдържа:
► Покажи скъсения текст
Малко информация за акаунта: Fortnite акаунтът съдържа Save The World (леко развит, до 101 ден), има доста купени скинове както се вижда от снимките и в момента акаунта има 700 V-Bucks. Ако искате допълнителни снимки, на лично в дискорд.

Получавате пълен достъп до акаунта и всичко останало както си му е реда. Да отбележа, няма аз да съм първи, Вие сте!
Цена: 25 лева (12.5€)
Начин на плащане: Paypal (основно)
За връзка с мен ЛС тук или Discord: 1337ww#6216

League Of Legends + PBE Account

Регион: EUNE

Доказателство за притежание:
► Покажи скъсения текст


Скиновете които акаунта съдържа:
► Покажи скъсения текст


Снимка от PBE акаунта:
► Покажи скъсения текст


Както съм казал по-горе, получавате пълен достъп и отново отбелязвам, няма да съм първи аз!
Цена: 10 лева (5€)
Начин на плащане: Paypal (основно)
За връзка с мен ЛС тук или Discord: 1337ww#6216
Последно промяна от 7331 на 18 Мар 2020, 14:19, променено общо 2 пъти.
:pepo_christ2:

Аватар
ur mama
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 116
Регистриран на: 29 Яну 2019, 12:00
Местоположение: Romania, Bucharest
Се отблагодари: 31 пъти
Получена благодарност: 16 пъти
Обратна връзка:

[Продавам] Fortnite Account и LoL Account.

Мнение от ur mama » 03 Сеп 2019, 20:24

Защо ние трябва да сме първи, при положение, че неможем да възстановим сумата, а ти можеш винаги да си върнеш акаунтите...?
U wana be the best, but you cant? Ohhh, just go outside and kys...

Аватар
K.Z.5020
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Ное 2019, 23:19

[Продавам] Fortnite Account и LoL Account.

Мнение от K.Z.5020 » 29 Ное 2019, 23:20

Как става плащането с СМС?

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

[Продавам] Fortnite Account и LoL Account.

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 29 Ное 2019, 23:50

А откъде да сме сигурни, че не е кракнат акаунта и не си сложил една тайна опцийка, за да си го върнеш (става въпрос за фортнайт)? Затова потребители, бъдете много внимателни от кого си купувате акаунтите.
Относно лига, може да се гарантира пълен достъп само когато имате достъп до имейла и смените всичко, номера също! Лига акаунта и той може да е кракнат с някакво публично комбо. Аз имам развити стари такива акаунти, аз мога да ги дам за 5 а ти им искаш 10, но това не е темата... Просто като продаваш нещо, продавай нещо твое - продаваш акаунт с 9 скина, 48левел, голд 3 е ок, който дори не са знае дали е твой. Стегни се.

Аватар
7331
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 52
Регистриран на: 06 Авг 2018, 13:23
Местоположение: nextmap
Се отблагодари: 18 пъти
Получена благодарност: 5 пъти

[Продавам] Fortnite Account и LoL Account.

Мнение от 7331 » 30 Ное 2019, 12:53

Аз да се стегна? Не ми се прави на бавен ако обичаш. Пиши ми в дискорда за да видиш, че всичко е изрядно с акаунтите, а не да ми се правиш на интересен тука. Другият път като пишеш на някой човек в темата, мисли няколко пъти какво пишеш, за да го обмислиш допълнително.
https://imgur.com/a/lcC4iLD - Още едно доказателство за притежание и пълен достъп на лига акаунтите.
K.Z.5020 написа: 29 Ное 2019, 23:20 Как става плащането с СМС?
Бууст на сървър.
:pepo_christ2:

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

[Продавам] Fortnite Account и LoL Account.

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 30 Ное 2019, 13:59

7331 написа: 30 Ное 2019, 12:53 Аз да се стегна? Не ми се прави на бавен ако обичаш. Пиши ми в дискорда за да видиш, че всичко е изрядно с акаунтите, а не да ми се правиш на интересен тука. Другият път като пишеш на някой човек в темата, мисли няколко пъти какво пишеш, за да го обмислиш допълнително.
https://imgur.com/a/lcC4iLD - Още едно доказателство за притежание и пълен достъп на лига акаунтите.
K.Z.5020 написа: 29 Ное 2019, 23:20 Как става плащането с СМС?
Бууст на сървър.
Хайде сега, всички знаем, че Fortnite акаунтите могат много лесно да се върнат, независимо дали имаш достъп до имейла. За лигата е по-трудно, но пак е възможно. Как мислиш, че преди си поддържах дискорд група с 800-900 човека вътре, фул ацес акаунти, сменяш им имейла и паролата чрез тикети. Не мога да го докажа, но ще се разбере ако продадеш някой фортнайт акаунт. И внимавай как ми говориш, нито си важна личност във форума, нито можеш да докажеш, че няма да си ги вземеш обратно.

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

[Продавам] Fortnite Account и LoL Account.

Мнение от illusion » 30 Ное 2019, 22:20

Няма смисъл да спамите в темата на човека за това кракнат ли е акаунта или не, рискът си е напълно Ваш, аз лично никога не бих си купил чужд акаунт, защото шансът за връщане е едно 90%, да не кажа и повече, така че не Ви препоръчвам да го правите, другото вече си е на ваша глава, но ако може пишете в темата само, ако купувате нещо. Още по-интересно ми е, че човек, който по същият начин ми продаде акаунтът му и си го върна си е написал противният коментар в темата "Защо ние трябва да сме първи, при положение, че неможем да възстановим сумата, а ти можеш винаги да си върнеш акаунтите...?". Вече става трагично.

Аватар
impossible
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 488
Регистриран на: 15 Юни 2019, 12:41
Се отблагодари: 23 пъти
Получена благодарност: 47 пъти

[Продавам] Fortnite Account и LoL Account.

Мнение от impossible » 30 Ное 2019, 22:33

summertime vibes написа: 30 Ное 2019, 22:20 Няма смисъл да спамите в темата на човека за това кракнат ли е акаунта или не, рискът си е напълно Ваш, аз лично никога не бих си купил чужд акаунт, защото шансът за връщане е едно 90%, да не кажа и повече, така че не Ви препоръчвам да го правите, другото вече си е на ваша глава, но ако може пишете в темата само, ако купувате нещо. Още по-интересно ми е, че човек, който по същият начин ми продаде акаунтът му и си го върна си е написал противният коментар в темата "Защо ние трябва да сме първи, при положение, че неможем да възстановим сумата, а ти можеш винаги да си върнеш акаунтите...?". Вече става трагично.

Несериозна работа толкова ли е закъсал за някой лев ,че ще изкара 20лв примерно няма да забогатее сигурно така се мисли за играч ,който е по-далаверите и ще прецака стотици хора и от техен гръб ще печели и няма нужда да работи от еднодневки какво да очакваш

Аватар
Smok3Pot
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 256
Регистриран на: 08 Фев 2018, 23:52
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

[Продавам] Fortnite Account и LoL Account.

Мнение от Smok3Pot » 18 Мар 2020, 13:49

Използвайте middleman и както в по-големите форуми винаги човека с повече репутация тръгва първи. (препоръчително,а не задължително)

Второ, ако платите с Paypal може да си върнете сумата обратно ако ви измами с няколко снимки от дискусията ви.
Drea<M>40BG ;]] написа: 30 Ное 2019, 13:59 И внимавай как ми говориш, нито си важна личност във форума
Ти па, я леко :D

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта