Купувам смс-и [плащане PayPal]

Търговският раздел на форума. Място за всички, които искат да продадат, купят или заменят даден предмет/стока/услуга.
Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 345
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Купувам смс-и [плащане PayPal]

Мнение от EMOTO2.COM » 11 Мар 2020, 00:20

Търся човек или хора който разполагат с телефон на сметка (служебен примерно :D) и могат да изпращат неограничен брой смс-и от България с текст и номер който аз ще им давам. В замяна за смс-ите ще им изпращам пари чрез PayPal.com. За смс от 2.40 лева ще давам 0.75€.
Последно промяна от EMOTO2.COM на 18 Апр 2020, 20:31, променено общо 2 пъти.
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1809
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Купувам смс-и [плащане PayPal]

Мнение от illusion » 11 Мар 2020, 12:48

Само не разбрах къде са 60 цента, къде са 2.40лв? Разликата е малко двойна - https://prnt.sc/reonhu

4.80 - https://prnt.sc/reop4t

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 345
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Купувам смс-и [плащане PayPal]

Мнение от EMOTO2.COM » 11 Мар 2020, 13:05

Задължително ли е да плащам колкото струва смс-ът неразбрах?
Ако бях модератор щях да ти скрия отговора с причина "Безсмислен коментар".
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1809
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Купувам смс-и [плащане PayPal]

Мнение от illusion » 11 Мар 2020, 13:11

Ако въпросите към теб са безсмислени коментари, дай да не те питаме нищо? Нищо страшно не съм казал, просто казвам, че цените, които ти даваш са даленчи от реалните и ми стана интересно защо. Ако ми беше големия проблем, нямаше да те питам каквото и да е. Цените ти си ги определяш, това не го решавам аз. Не знам защо се палиш от 1 коментар, не вярвам да ти е влезнало толкова под кожата. Ако имаш нещо да отговаряш, го направи на лично съобщение, да не стане спам-тема. Приятен ден.

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Купувам смс-и [плащане PayPal]

Мнение от Bartian » 11 Мар 2020, 13:41

EMOTO2.COM написа: 11 Мар 2020, 13:05 Задължително ли е да плащам колкото струва смс-ът неразбрах?
Ако бях модератор щях да ти скрия отговора с причина "Безсмислен коментар".
Принципно е задължително защото така човека който праща смс е прецакан 2х и на дали ще намериш такъв балък да се навие на такова жалко предложение :)
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 345
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Купувам смс-и [плащане PayPal]

Мнение от EMOTO2.COM » 11 Мар 2020, 14:48

Жалко предложение? По тази логика фирмите предлагащи смс услугите си отдавна да бяха фалирали. Тук говорим за моментно плащане без забавяне и без ограничение на броя изпращани смс-и! Ще помоля след този отговор да няма повече отговори/мнения от хора който немогат да предложат смс-и! Омръзна ми да чета какви ли не отговори и спамове в почти всяка моя тема като просто е можело да я подмине въпросният потребител без да коментира. Благодаря!
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Купувам смс-и [плащане PayPal]

Мнение от Bartian » 11 Мар 2020, 22:02

Първо, фирмите със смс услуги няма как да фалират щот те си взимат печалбата от смс
Второ, това което ти се опитваш да направиш е пълна шмекерия и
Трето, за каква бързина говориш живеем в 21 век има десетки начини за бързо плащане и
Четвърто но не на последно място вземи се образовай преди да пишеш
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 345
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Купувам смс-и [плащане PayPal]

Мнение от EMOTO2.COM » 12 Мар 2020, 00:38

По принцип несъм груб но в този отговор ще бъда защото както вече написах омръзна ми от професори с дебели глави който хал хабер си нямат от абсолютно нищо !!! Прочете ли внимателно какво съм написъл до тук или просто нарочно се биеш между шамарите ?
Жалко предложение? По тази логика фирмите предлагащи смс услугите си отдавна да бяха фалирали.
Какво разбра от това? Написъл съм това което си разбрал само, че обратното, затова не се притеснявай с теб съм. :D
Да бе шмекерия, че плащам повече от колкото може да вземе собственик на смс услуга, за смс-ите от фирма.
Ако чакаш да получиш пари за смс-ите който имаш за месеца от която и да е фирма мислиш, че ще ти ги платят по някой от десетките ти бързи начини ли? Ако да, заблудил си се.
Човекът който трябва да се образова си ти, защото от написаното от теб до тук виждам, че:
1. Нямаш нужната компетенция по темата и незнаеш за доста неща който знам аз.
2. Бързаш да пишеш преди да си прочел всеки един отговор до тук и съответно да си го осмислил.
3. Нещо което вече ти е написано и те е помолено да не го правиш а в същото време ти продължаваш да го правиш заради наглост.
4. Се месиш в теми където изобщо не те вълнуват.
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Купувам смс-и [плащане PayPal]

Мнение от Bartian » 15 Мар 2020, 21:46

EMOTO2.COM написа: 12 Мар 2020, 00:38 По принцип несъм груб но в този отговор ще бъда защото както вече написах омръзна ми от професори с дебели глави който хал хабер си нямат от абсолютно нищо !!! Прочете ли внимателно какво съм написъл до тук или просто нарочно се биеш между шамарите ?
Жалко предложение? По тази логика фирмите предлагащи смс услугите си отдавна да бяха фалирали.
Какво разбра от това? Написъл съм това което си разбрал само, че обратното, затова не се притеснявай с теб съм. :D
Да бе шмекерия, че плащам повече от колкото може да вземе собственик на смс услуга, за смс-ите от фирма.
Ако чакаш да получиш пари за смс-ите който имаш за месеца от която и да е фирма мислиш, че ще ти ги платят по някой от десетките ти бързи начини ли? Ако да, заблудил си се.
Човекът който трябва да се образова си ти, защото от написаното от теб до тук виждам, че:
1. Нямаш нужната компетенция по темата и незнаеш за доста неща който знам аз.
2. Бързаш да пишеш преди да си прочел всеки един отговор до тук и съответно да си го осмислил.
3. Нещо което вече ти е написано и те е помолено да не го правиш а в същото време ти продължаваш да го правиш заради наглост.
4. Се месиш в теми където изобщо не те вълнуват.
Маняк вече се отчайвам да ти отговарям ама няма пиша едно и също нещо по 100х пъти за това иди горе и прочети че по този начин хората са на загуба + за смс е ясно това което си написал ама така този който праща смс ще се набута супер много и ще вземе само 1/2 от това което е дал за това увеличи цената вместо се првивиш на тарикат ако въобще некой се върже на тая простотия!
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
EMOTO2.COM
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 345
Регистриран на: 11 Яну 2018, 17:02
Се отблагодари: 26 пъти
Получена благодарност: 31 пъти
Обратна връзка:

Купувам смс-и [плащане PayPal]

Мнение от EMOTO2.COM » 18 Мар 2020, 23:34

@Bartian няма да ти отговарям нищо защото виждам, че неразбираш от дума... :headbang:

Обновена тема: Вече давам по 0,75€ за смс от 2.40
Присъедини се към най-доброто място за игра!
https://emoto2.com/

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Купувам / Продавам / Заменям”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта