ONESTRIKE.EU

В този раздел можете да рекламирате сървъра/веригата си за която да е игра.
Правила на форума
Моля, прочетете внимателно Правилата за писане в раздела преди да пуснете тема в него или да отговорите на вече съществуваща такава!
Потребителски аватар

Автор на темата
mastatekilla PHP
Рекламатор
Рекламатор
Регистриран: 09 юни 2019, 15:38
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 1 път
Години: 25
Контакти:

ONESTRIKE.EU

Мнение от mastatekilla PHP » 09 юни 2019, 16:04

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображение
IP: 93.123.18.79:27015 | Слотове: 32 | Ъптайм: 24/7 | Мод: [CLASSIC] | SlowHacking: Няма
ИзображениеИзображение

Карти на които се играе:
► Покажи скъсения текст
Списък с команди и информация:
► Покажи скъсения текст
ИзображениеИзображение
IP: 93.123.18.52:27016 | Слотове: 21 | Ъптайм: 24/7 | Мод: [RESPAWN] | SlowHacking: Няма
ИзображениеИзображение

Карти на които се играе:
► Покажи скъсения текст
Ранкове: (Общо: 30)
► Покажи скъсения текст
Списък с команди и информация
► Покажи скъсения текст
Списък с екстрите в магазина:
► Покажи скъсения текст

Сървърите се хостват от Gameservers и разполагат с ReAimDetector
Последна промяна от mastatekilla PHP на 02 юли 2019, 16:14, променено общо 24 пъти.
Person who fixed a problem you don't know you have, in a way you don't understand

Потребителски аватар

mBFF-TheFucKBG CSNatioN
Потребител
Потребител
Регистриран: 09 ное 2018, 16:40
Се отблагодари: 11 пъти
Получена благодарност: 8 пъти
Години: 15

ONESTRIKE.EU

Мнение от mBFF-TheFucKBG CSNatioN » 09 юни 2019, 20:38

Сайта Ви е под всякакеа критика(говоря за мобилната версия).Сървъра не мисля и да го посещавам.
A story about my life will tell in an epilogue, I grew a poor, honest boy, but with dreams in my heart. She was tight to me in every battle, every bad day, I have already made every dream come true, but I gave it to you. My wife did not cry for me, I do not deserve you, and you up on your own, shove everyone up to the end. My dear, you do not cry for me, we will be together in paradise, and now up there, I want you to win all. The story for me continues, shine, fake and many lies, I want to come back before, you have nothing, but you are with her. She was tight to me in every battle, every bad day, I have already made every dream come true, but I betrayed her.

Потребителски аватар

Автор на темата
mastatekilla PHP
Рекламатор
Рекламатор
Контакти:

ONESTRIKE.EU

Мнение от mastatekilla PHP » 09 юни 2019, 20:45

mBFF-TheFucKBG написа:
09 юни 2019, 20:38
Сайта Ви е под всякакеа критика(говоря за мобилната версия).Сървъра не мисля и да го посещавам.
Не съм го оптимизирал за мобилна версия. Не мисля и да го правя. Ако по сайта си създаваш мнение за сървъра, се радвам, че няма да го посещаваш :)
Person who fixed a problem you don't know you have, in a way you don't understand

Потребителски аватар

mBFF-TheFucKBG CSNatioN
Потребител
Потребител
Регистриран: 09 ное 2018, 16:40
Се отблагодари: 11 пъти
Години: 15

ONESTRIKE.EU

Мнение от mBFF-TheFucKBG CSNatioN » 09 юни 2019, 20:49

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последна промяна от OciXCrom TM на 09 юни 2019, 21:14, променено общо 1 път.
Причина: Създаване напрежение.
A story about my life will tell in an epilogue, I grew a poor, honest boy, but with dreams in my heart. She was tight to me in every battle, every bad day, I have already made every dream come true, but I gave it to you. My wife did not cry for me, I do not deserve you, and you up on your own, shove everyone up to the end. My dear, you do not cry for me, we will be together in paradise, and now up there, I want you to win all. The story for me continues, shine, fake and many lies, I want to come back before, you have nothing, but you are with her. She was tight to me in every battle, every bad day, I have already made every dream come true, but I betrayed her.

Потребителски аватар

Bartian ОПГ
Потребител
Потребител
Регистриран: 01 сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 40 пъти
Получена благодарност: 63 пъти

ONESTRIKE.EU

Мнение от Bartian ОПГ » 09 юни 2019, 22:03

Като цяло на мен форума ми харесва, защото не е наблъскан вътре с 5000 безсмислени неща и като модел ми харесва, защото също е удобен и лесен за употреба . За сървъра все още не съм влизал ама утре ще го посетя и ще редактирам мнението си и все пак ви желая успех и само напред!
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Потребителски аватар

BaKuGan. nFL
Потребител
Потребител
Регистриран: 27 окт 2018, 20:11
Се отблагодари: 50 пъти
Получена благодарност: 2 пъти
Години: 23
Контакти:

ONESTRIKE.EU

Мнение от BaKuGan. nFL » 09 юни 2019, 22:21

Може ли дизайна да ми дадете на лично много ми харесва
nFL-Cs.InFo Ела и се забавлявай
Изображение

Потребителски аватар

nameless.
Потребител
Потребител
Регистриран: 20 май 2017, 11:47
Се отблагодари: 50 пъти
Получена благодарност: 71 пъти

ONESTRIKE.EU

Мнение от nameless. » 09 юни 2019, 22:37

BaKuGan. написа:
09 юни 2019, 22:21
Може ли дизайна да ми дадете на лично много ми харесва
Ти луд ли си?! Кой нормален ще ти даде неговия стил, който в момента ползва... мисли малко с тая глава.

По темата:
Форумчето доста ме кефи добре си го направил. За сървъра не знам, но дано да има развитие на сървъра и като цяло на веригата. Успех.

Потребителски аватар

SSBG
Потребител
Потребител
Регистриран: 08 дек 2017, 21:59
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

ONESTRIKE.EU

Мнение от SSBG » 19 юни 2019, 11:12

Коментар за сървъра: Сървъра е напревен доста добре ей сега играх в него но добре сте се справели с мода както и картата ми напомня как навремето я цъках "de_snipe5" но както и да е все пак браво за сървъра 8/10

Коментар за форума: Форума е направен на две на три но пак е добре нямате само рангове и банер иначе логото ми харесва и дизайна браво за форума давам 6/10
Надявам са коментарите да са ви харесали чао от мене за сега.

Потребителски аватар

Автор на темата
mastatekilla PHP
Рекламатор
Рекламатор
Контакти:

ONESTRIKE.EU

Мнение от mastatekilla PHP » 22 юни 2019, 17:22

Здравейте. Имаме нов сървър - Classic. Добавил съм го към първия пост. За момента се играе на доста карти, но за мое голямо съжаление хората предпочитат повече dust2. Все пак ще се мъчим да ги накараме да играят и други карти :D

Потребителски аватар

Halu xv1rg0
Потребител
Потребител
Регистриран: 06 апр 2019, 17:11
Се отблагодари: 4 пъти

ONESTRIKE.EU

Мнение от Halu xv1rg0 » 22 юни 2019, 18:41

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последна промяна от thoughtz 821E3 на 23 юни 2019, 00:33, променено общо 2 пъти.
Причина: Edit @thoughtz: При следващо такова мнение ще получиш предупреждение

Отговори

Върни се в “Реклама на сървъри”