ONESHOT.bg

В този раздел можете да рекламирате сървъра/веригата си за която да е игра.
Правила на форума
Моля, прочетете внимателно Правилата за писане в раздела преди да пуснете тема в него или да отговорите на вече съществуваща такава!
Потребителски аватар

nameless. PS❤
Потребител
Потребител
Регистриран: 20 май 2017, 11:47
Се отблагодари: 57 пъти
Получена благодарност: 73 пъти

ONESHOT.bg

Мнение от nameless. PS❤ » 08 окт 2019, 16:10

Нека и аэ също да иэкажа мнението. Бартиане, не энам какво намесваш целия им екип при положение, че с единствения, с който се дракаше беше с Heavenstorm. В дискорд сървъра съм им и виждам, че единствено с него се дракаш, другите от екипа нищо не са ти каэали. Тъпо е да говориш эа целия екип какъв е при положение, че эа теб виновния е Heavenstorm, не цялостният екип.
Fuckin' with me 'cause I'm a teenager
With a little bit of gold and a pager.

Изображение

Потребителски аватар

Bartian ОПГ
Потребител
Потребител
Регистриран: 01 сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 46 пъти
Получена благодарност: 63 пъти

ONESHOT.bg

Мнение от Bartian ОПГ » 08 окт 2019, 20:10

XapD написа:
08 окт 2019, 12:18
Bartian написа:
08 окт 2019, 01:05
Крайно несправедливи хора , банват без причина , екипат им е под всякаква критика имат много лошо отношение от страна на потребителите!
Брат ми те тука излъга ! :huh:
Брат ми , те тука ти вече не знаеш историята , просто не ми се занимава да качвам скреен да се пра на интересен и да стават скандали , защото няма смисъл от цялото това нещо защото както винаги ще стигнем вс до извода че 1/2 ще са скрити мненията а другата ще се некви оправдания .
@namеless Така е, прав си. Извинявам се на останалия екип тъй като аз говорех само за двама от екипа за това си поправям поста на "някои от екипа им са под всякаква критика". Извинявам се отново на остналия екип дано не съм ви засегнал!
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Потребителски аватар

nameless. PS❤
Потребител
Потребител
Регистриран: 20 май 2017, 11:47
Се отблагодари: 57 пъти
Получена благодарност: 73 пъти

ONESHOT.bg

Мнение от nameless. PS❤ » 10 окт 2019, 01:02

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последна промяна от thoughtz 821E3 на 10 окт 2019, 09:48, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар = спам
Fuckin' with me 'cause I'm a teenager
With a little bit of gold and a pager.

Изображение

Потребителски аватар

thoughtz 821E3
Модератор
Модератор
Регистриран: 13 окт 2016, 00:32
Се отблагодари: 36 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Години: 27
Контакти:

ONESHOT.bg

Мнение от thoughtz 821E3 » 10 окт 2019, 09:51

Следващият коментар който не е по темата ще бъде възнаграден с предупреждение. Оляхте се!

Отговори

Върни се в “Реклама на сървъри”