DIXIKLO-Servers

В този раздел можете да рекламирате сървъра/веригата си, за която и да е игра.
Правила на форума
Моля, прочетете внимателно Правилата за писане в раздела преди да пуснете тема в него или да отговорите на вече съществуваща такава!
Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

DIXIKLO-Servers # MTA Drift Freeroam

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 04 Фев 2020, 20:25

Join: https://discord.gg/S7TsXTV
Новости:
• Скоро: НОВИ форумни рангове
• Има добавени нови коли
• Нов дискорд сървър: https://discord.gg/S7TsXTV Всеки да се чувства поканен, Have FUN <3
И една снимчица при работа в полицията вчера.
Изображение

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

DIXIKLO-Servers # MTA Drift Freeroam

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 10 Фев 2020, 19:52

На 15.02.2020 (СЪБОТА) от 18:00 ще се проведат дрифт състезания, евенти и събор мийтинг! Повече информация в дискорд ченъла "events" и в темата във форума: http://dixiklo-servers.epizy.com/forum/ ... 57ece7#p64
Discord: https://discordapp.com/invite/S7TsXTV

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

DIXIKLO-Servers # MTA Drift Freeroam

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 13 Фев 2020, 18:52

Сайтът е леко освежен. Приемам предложения за footer backgrounds.
○ Напомням на всички за дрифт събитието на 15.02.2020 (събота) от 18:00, ще има доста награди и забавление, всеки да се чувства поканен! :gamer2:

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

DIXIKLO-Servers # MTA Drift Freeroam

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 15 Фев 2020, 19:42

Евента мина добре. Тези, които останаха до последно взеха над 300 хиляди долара в кеш, а победителите намазаха ВИП, пари, а следващия път и къщи. Първо място взе "Petarbg_78", а второ "KpAcTaBuCa".
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

DIXIKLO-Servers # MTA Drift Freeroam

Мнение от iv69 » 15 Фев 2020, 19:50

Нищо против сървъра , самата игра...но се чудя къде е "връзката" между amxx-..... и рекламата на тази толкова велика игра??? Какво ли търси в сайта ???
Лично мене, а и предполагам редовните посетители на сайта не ме интересува изобщо кой е победил и кой загубил ! Това е излишен спам или флууд както искате го разбирайте....................... Играете я 5 или 10 човека, и едва ли има и 1-2 от сайта - и трябва всички да знаем кой какво, колко , защо е правил там всеки ден...така ли ???
Последно промяна от iv69 на 15 Фев 2020, 19:53, променено общо 1 път.

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

DIXIKLO-Servers # MTA Drift Freeroam

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 15 Фев 2020, 19:52

iv69 написа: 15 Фев 2020, 19:50 Нищо против сървъра , самата игра...но се чудя къде е "връзката" между amxx-..... и рекламата на тази толкова велика игра??? Какво ли търси в сайта ???
Има раздел "реклама на сървъри", рекламирам го, а не мисля, че скриптирането се върти само върху pawn. И двете игри са добри. Както виждаш, темата е в категорията "Развлечение", което не е само цс.
Това изобщо не е спам. Добре, тогава защо има размяна на банери между сайтове, които не са свързани с играта примерно "rocknmetalbulgaria" и други, както и защо има други сайтове и общо взето категория "Развлечения", "Игри", "Дизайн" и други неща? Прекаляваш.

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

DIXIKLO-Servers # MTA Drift Freeroam

Мнение от iv69 » 15 Фев 2020, 20:21

Drea<M>40BG ;]] написа: 15 Фев 2020, 19:52
iv69 написа: 15 Фев 2020, 19:50 Нищо против сървъра , самата игра...но се чудя къде е "връзката" между amxx-..... и рекламата на тази толкова велика игра??? Какво ли търси в сайта ???
Има раздел "реклама на сървъри", рекламирам го, а не мисля, че скриптирането се върти само върху pawn. И двете игри са добри. Както виждаш, темата е в категорията "Развлечение", което не е само цс.
Това изобщо не е спам. Добре, тогава защо има размяна на банери между сайтове, които не са свързани с играта примерно "rocknmetalbulgaria" и други, както и защо има други сайтове и общо взето категория "Развлечения", "Игри", "Дизайн" и други неща? Прекаляваш.
Хубаво, наистина има раздел и не съм казал да не си рекламираш сървъра или играта или там какво е.... , но да ми пишеш дали Краставицата или Домата или Кромида е победил днес или вчера, сутринта или следобед.... в 3 в 4 в 5 часа... е тъпо и на никого не му пука ! Това е все едно да вземем ние с Цс-сървърите да пишем постоянно в сайта за това кой е бил най-добър за деня , за картата, за рунда...и така на всеки 3-5 минути.... Ти си прекалил вече и продължаваш да нахалстваш, вместо да признаеш , че съм прав !

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

DIXIKLO-Servers # MTA Drift Freeroam

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 16 Фев 2020, 00:24

iv69 написа: 15 Фев 2020, 20:21
Drea<M>40BG ;]] написа: 15 Фев 2020, 19:52
iv69 написа: 15 Фев 2020, 19:50 Нищо против сървъра , самата игра...но се чудя къде е "връзката" между amxx-..... и рекламата на тази толкова велика игра??? Какво ли търси в сайта ???
Има раздел "реклама на сървъри", рекламирам го, а не мисля, че скриптирането се върти само върху pawn. И двете игри са добри. Както виждаш, темата е в категорията "Развлечение", което не е само цс.
Това изобщо не е спам. Добре, тогава защо има размяна на банери между сайтове, които не са свързани с играта примерно "rocknmetalbulgaria" и други, както и защо има други сайтове и общо взето категория "Развлечения", "Игри", "Дизайн" и други неща? Прекаляваш.
Хубаво, наистина има раздел и не съм казал да не си рекламираш сървъра или играта или там какво е.... , но да ми пишеш дали Краставицата или Домата или Кромида е победил днес или вчера, сутринта или следобед.... в 3 в 4 в 5 часа... е тъпо и на никого не му пука ! Това е все едно да вземем ние с Цс-сървърите да пишем постоянно в сайта за това кой е бил най-добър за деня , за картата, за рунда...и така на всеки 3-5 минути.... Ти си прекалил вече и продължаваш да нахалстваш, вместо да признаеш , че съм прав !
Не, изобщо не си прав, просто си ъпдейтвам темата. Мисля, че не си си пил успокоителните. ;)

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

DIXIKLO-Servers # MTA Drift Freeroam

Мнение от iv69 » 16 Фев 2020, 00:38

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 16 Фев 2020, 00:52, променено общо 1 път.
Причина: Тези неща можеш да му ги кажеш и на лично съобщение

Аватар
Drea<M>40BG ;]]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 750
Регистриран на: 11 Окт 2016, 11:35
Се отблагодари: 115 пъти
Получена благодарност: 63 пъти
Обратна връзка:

DIXIKLO-Servers # MTA Drift Freeroam

Мнение от Drea<M>40BG ;]] » 16 Фев 2020, 09:30

iv69 написа: 16 Фев 2020, 00:38
Drea<M>40BG ;]] написа: 16 Фев 2020, 00:24
iv69 написа: 15 Фев 2020, 20:21

Хубаво, наистина има раздел и не съм казал да не си рекламираш сървъра или играта или там какво е.... , но да ми пишеш дали Краставицата или Домата или Кромида е победил днес или вчера, сутринта или следобед.... в 3 в 4 в 5 часа... е тъпо и на никого не му пука ! Това е все едно да вземем ние с Цс-сървърите да пишем постоянно в сайта за това кой е бил най-добър за деня , за картата, за рунда...и така на всеки 3-5 минути.... Ти си прекалил вече и продължаваш да нахалстваш, вместо да признаеш , че съм прав !
Не, изобщо не си прав, просто си ъпдейтвам темата. Мисля, че не си си пил успокоителните. ;)
Май успокоителните си ги забравил ти, след като няма какво повече да ни философстваш върху какво се въртяло скриптирането и върху какво не се е въртяло...а и няма какво да кажеш, та започва да ти избива пяната...
Прави му се просто забележка на мъжкаря, и той понеже няма какво да отговори, или започва да ни учи, или като вижда колко не е научил за да ни учи, започва да обижда! Нормално..., най-вероятно мама и тате са изпуснали първите ти 7 години безвъзвратно...
p.s. И накрая за последно един съвет: Когато няма какво да кажеш, не казвай нищо, иначе показваш "нивото си". В такива случаи хората казват, че по-умния отстъпва пръв, въпреки , че за последното се съмнявам много!? Най-приятелски ти го казвам!
Аз съм обидил? :coolface: За теб съществува само един pawn, от който не разбираш, а само "ревеш" с извинение и се правиш на голямата работа. Както виждаш и cs сървъра ми е тук, така че изобщо не ми спами в темата. А за възпитание не ми говори - възпитан съм, за разлика от теб, приятелю. ;)

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Реклама на сървъри”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта