PLAYARENA.BG

Архив на сървъри.
Аватар
nkalinkov
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 04 Май 2020, 16:47
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

PLAYARENA.BG

Мнение от nkalinkov » 22 Май 2020, 00:42

Изображение
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение
Изображение
Изображение

Здравейте! Здравейте на вас геймъри, скриптъри, хостъри и всички чисто казано любители на тази наша тъй обичана и тачена игра! Ние сме нова игрална общност, която тепърва ще уголемява своето семейство и развитие. Като новородени, разбира се ще имаме доста грешки и пропуски, но се надяваме с вашите отзиви те да биват изчиствани по най-добрият за 'семейството' начин.
Изображение
Изображение

МОД: Dust2 Only
IP: d2.playarena.bg
UPTIME: 24/7

Изображение

МОД: Respawn
IP: res.playarena.bg
UPTIME: 24/7

Изображение

МОД: Assault Only
IP: ao.playarena.bg
UPTIME: 24/7

Изображение

МОД: GunGame
IP: gg.playarena.bg:27016
UPTIME: 24/7

Изображение
Изображение
 ! Съобщение от: nkalinkov
Като току-що излюпили се, сме отворени към всякакви предложения касаещи PLAYARENA.BG.
Набираме основно Сървър Админи, Сървър Отговорници и Дизайнери (повече за това можете да прочетете тук).
Ако желаете да се кандидатирате за Модератор, ви молим да се свържете с нас на ЛС, тук във форума на AMXX-BG.
Последно промяна от nkalinkov на 09 Юни 2020, 20:00, променено общо 2 пъти.

Аватар
HybridMind
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 62
Регистриран на: 11 Окт 2016, 14:41
Местоположение: var/www
Се отблагодари: 13 пъти
Получена благодарност: 46 пъти
Обратна връзка:

PLAYARENA.BG

Мнение от HybridMind » 22 Май 2020, 01:14

Преди малко бях в сървърите и ми харесаха, но единствената забележка е този HUD където показва информацията за XP и LV, както е в момента ще пречи на играта, дразни окото (поне за мен е така), става въпрос за respawn-a.

НО ви съветвам да смените форумната система, защото в момента използвате занулена версия на IPB. Nulled версията може да има задни вратички и много лесно може да се бутне уеб сайта. Имал съм лиценз за IPB и получавах постоянно ъпдейти от IPB, те постоянно пускат пачове и кръпки.

Аватар
nkalinkov
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 04 Май 2020, 16:47
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

PLAYARENA.BG

Мнение от nkalinkov » 22 Май 2020, 02:16

` Imp0ss!bLe ;]] написа: 22 Май 2020, 01:14 Преди малко бях в сървърите и ми харесаха, но единствената забележка е този HUD където показва информацията за XP и LV, както е в момента ще пречи на играта, дразни окото (поне за мен е така), става въпрос за respawn-a.

НО ви съветвам да смените форумната система, защото в момента използвате занулена версия на IPB. Nulled версията може да има задни вратички и много лесно може да се бутне уеб сайта. Имал съм лиценз за IPB и получавах постоянно ъпдейти от IPB, те постоянно пускат пачове и кръпки.
Здравей!

Прав си за HUD-а. Някак си е било пренебрегнато. Ще бъде преместен. Благодаря за забележката!

Относно форумната система, също си прав. Запознат съм с част от вратичките в останалите версии и тъй като е временно решение, преценихме, че няма смисъл след това да прехвърляме всичко от една система към друга, щом можем да го имаме подредено от самото начало. Не мисля че се намират току-така хора знаещи как да ги експлоатират точно в тази версия, а в краен случай всеки ден се правят бекъп копия, ако някой реши да играе мръсно. Щом си имал лиценз към тях, значи знаеш какви са цените. Не подновителните такси са проблем, а първоначалната. Предвидени са средствата за лиценза, но решихме той да бъде закупен 2 месеца след старта, за да знаем в каква посока се развиват нещата.

Аватар
nkalinkov
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 04 Май 2020, 16:47
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

PLAYARENA.BG

Мнение от nkalinkov » 09 Юни 2020, 19:56

Добър вечер!

Искаме да ви съобщим за добавянето на два нови сървъра към игралната общност, а именно тези на MuHaBaM u PoDMuHaBaM:

МОД: Assault Only
IP: ao.playarena.bg
UPTIME: 24/7

Изображение

МОД: GunGame
IP: gg.playarena.bg:27016
UPTIME: 24/7

Изображение

Аватар
stambeto2006
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 505
Регистриран на: 06 Окт 2016, 15:44
Се отблагодари: 53 пъти
Получена благодарност: 45 пъти
Обратна връзка:

PLAYARENA.BG

Мнение от stambeto2006 » 07 Юли 2020, 00:31

До автора на темата имате 48 часа да дадете информация за състоянието на вашият сървър!
Прикачени файлове
Capture.JPG
Capture.JPG (14.71 KiB) Преглеждано 1525 пъти
Capture.JPG
Capture.JPG (14.71 KiB) Преглеждано 1525 пъти

Заключено

Обратно към “Еднодневки / Спрени сървъри / Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта