Hacker на хоризонта

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 230
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Hacker на хоризонта

Мнение от s1lata » 21 Фев 2021, 18:09

Здравейте, днес се се сблъсках с един доста голям хахор :coolface: . Искам да ви запозная и вас с него. Ника му в игра е Ibo Angelov. Опитва се да спечели доверие като лъже по всякакви възможни начини, само и само да му дадете права в сървъра и започват мизериите. Тук ще ви оставя един снимков материал да се посмеете на воля. Само да отбележа, че имам ip-adress на въпросния мизерник и които желае ще му го пратя на лично да му addban в сървърите си за всеки случай. Също така имам демо в което се вижда как заплашва играчи с флууд.

123123.png
https://dox.abv.bg/download?id=d96fbcb4f0
14412321.png
https://dox.abv.bg/download?id=182f7d8a03
123123123.png
https://dox.abv.bg/download?id=99d86f20bb
flood1.png
https://dox.abv.bg/download?id=cacd0cc2b2
flood2.png
https://dox.abv.bg/download?id=f63cdae09a

АКО ТЕМАТА НЕ В ПРАВИЛНИЯ РАЗДЕЛ, МОЛЯ ДА БЪДЕ ПРЕМЕСТАНА.

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1809
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Hacker на хоризонта

Мнение от illusion » 21 Фев 2021, 18:35

Мислиш ли, че е окей да споделяш IP адреса на който и да е?

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 230
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Hacker на хоризонта

Мнение от s1lata » 21 Фев 2021, 20:24

summertime vibes написа: 21 Фев 2021, 18:35 Мислиш ли, че е окей да споделяш IP адреса на който и да е?
А ти мислиш ли, че е окей да правиш мизерии на който и да е? Предполагам всеки с заслуженото му!? Защо не споделя ip-adress на някому друг а съм решил точно неговия? Така или иначе е баннат вече в 30-40% от известните БГ сървъри.

Аватар
KARASKO
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 51
Регистриран на: 03 Яну 2021, 23:55
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 4 пъти

Hacker на хоризонта

Мнение от KARASKO » 21 Фев 2021, 20:30

summertime vibes написа: 21 Фев 2021, 18:35 Мислиш ли, че е окей да споделяш IP адреса на който и да е?
Този въпросния Ибо Ангелов от ромски произход ако попадне на теб и ти бутне нета както направи и на мен и на играчи от сървъра ни тогава пак ще си поговорим дали е окей или не :)

Аватар
digitalbg
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 124
Регистриран на: 07 Май 2019, 13:13
Местоположение: Добрич
Се отблагодари: 119 пъти
Получена благодарност: 13 пъти

Hacker на хоризонта

Мнение от digitalbg » 21 Фев 2021, 22:54

Ае патил съм .... спирали са ми нета не веднъж неприятно е :)
45.144.155.100:27020

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1813
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 143 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Hacker на хоризонта

Мнение от Goddness » 21 Фев 2021, 23:23

KARASKO написа: 21 Фев 2021, 20:30
summertime vibes написа: 21 Фев 2021, 18:35 Мислиш ли, че е окей да споделяш IP адреса на който и да е?
Този въпросния Ибо Ангелов от ромски произход ако попадне на теб и ти бутне нета както направи и на мен и на играчи от сървъра ни тогава пак ще си поговорим дали е окей или не :)
Ти па за един интернет ли си, интернета лесно се пуска пак.

Аватар
m0ney
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 285
Регистриран на: 13 Апр 2020, 11:36
Се отблагодари: 83 пъти
Получена благодарност: 39 пъти
Обратна връзка:

Hacker на хоризонта

Мнение от m0ney » 22 Фев 2021, 00:05

KARASKO написа: 21 Фев 2021, 20:30
summertime vibes написа: 21 Фев 2021, 18:35 Мислиш ли, че е окей да споделяш IP адреса на който и да е?
Този въпросния Ибо Ангелов от ромски произход ако попадне на теб и ти бутне нета както направи и на мен и на играчи от сървъра ни тогава пак ще си поговорим дали е окей или не :)
Затова се махат readip, amx_showip и тем подобни глупости дори и за админите! Мислете и се пазете :coffee:
Изображение
Изображение

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1809
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 370 пъти
Обратна връзка:

Hacker на хоризонта

Мнение от illusion » 22 Фев 2021, 14:50

KARASKO написа: 21 Фев 2021, 20:30
summertime vibes написа: 21 Фев 2021, 18:35 Мислиш ли, че е окей да споделяш IP адреса на който и да е?
Този въпросния Ибо Ангелов от ромски произход ако попадне на теб и ти бутне нета както направи и на мен и на играчи от сървъра ни тогава пак ще си поговорим дали е окей или не :)
Тук идва интересният въпрос - защо теб те "бута", а мен не? За мен тази тема е супер излишна, хахори, които бутат интернет се намират всеки ден, а АМХХ-BG според мен не е място за оплаквания от подобни индивиди. Потребителят над мен Ви е дал най-лесният вариант, за да не ви вземат ИП адреса.

Аватар
aBlack
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 224
Регистриран на: 14 Авг 2018, 01:10
Местоположение: Brussels
Се отблагодари: 46 пъти
Получена благодарност: 47 пъти
Обратна връзка:

Hacker на хоризонта

Мнение от aBlack » 22 Фев 2021, 15:30

summertime vibes написа: 22 Фев 2021, 14:50
KARASKO написа: 21 Фев 2021, 20:30
summertime vibes написа: 21 Фев 2021, 18:35 Мислиш ли, че е окей да споделяш IP адреса на който и да е?
Този въпросния Ибо Ангелов от ромски произход ако попадне на теб и ти бутне нета както направи и на мен и на играчи от сървъра ни тогава пак ще си поговорим дали е окей или не :)
Тук идва интересният въпрос - защо теб те "бута", а мен не? За мен тази тема е супер излишна, хахори, които бутат интернет се намират всеки ден, а АМХХ-BG според мен не е място за оплаквания от подобни индивиди. Потребителят над мен Ви е дал най-лесният вариант, за да не ви вземат ИП адреса.
Да прав си, тези функции трябва да се забранят и за админите и т.н..но тука целта е да предупреди и другите хора които хостват сървър(и), понеже аз лично гледах демото, даже демото беше изпратено на мене, когато човека "Х" буташе ИП-тата на играчите и тогава само виждаш как играчите лефтват 1 по 1 и така става гадно, понеже ти докато развиеш един сървър, плащаш сумати пари за било то реклами било то за боост и т.н.. и после идва един долен бута един по един играчите ти от сървъра, това според теб справедливо ли е ? Просто в тази тема, колегата споделя своя опит и другите трябва да вземат поука и да спрат тези функции, за да не изживеят същият опит (experience) както при нас стана.
Нали форума е със цел да споделяме, било то проблеми, въпроси, уроци и т.н..
Да тука не е място за "оплаквания" а е място за да споделим, обменяме информация.. между играчите/хостърите за играта и т.н.
Който хоства сървър, нека да внимава за тези функции/плъгини които показват ип, мип-та и т.н..понеже всеки ден излиза различни глупости, било то експлоит, било хак, било бутане мутане и т.н.
Поздрави.

Аватар
s1lata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 230
Регистриран на: 10 Апр 2020, 21:25
Се отблагодари: 69 пъти
Получена благодарност: 27 пъти
Обратна връзка:

Hacker на хоризонта

Мнение от s1lata » 22 Фев 2021, 15:58

summertime vibes написа: 22 Фев 2021, 14:50
KARASKO написа: 21 Фев 2021, 20:30
summertime vibes написа: 21 Фев 2021, 18:35 Мислиш ли, че е окей да споделяш IP адреса на който и да е?
Този въпросния Ибо Ангелов от ромски произход ако попадне на теб и ти бутне нета както направи и на мен и на играчи от сървъра ни тогава пак ще си поговорим дали е окей или не :)
Тук идва интересният въпрос - защо теб те "бута", а мен не? За мен тази тема е супер излишна, хахори, които бутат интернет се намират всеки ден, а АМХХ-BG според мен не е място за оплаквания от подобни индивиди. Потребителят над мен Ви е дал най-лесният вариант, за да не ви вземат ИП адреса.
Как защо бута мен а не теб? По пътя на логиката аз съм му конкуренция явно!? А ти къв си му? С какво да си му конкуренция? С услугите си за photoshop ли?

@aBlack Много ясно и точно е обяснил защо пускам темата в амхх. Как да не е мястото тук? Щом не е изтрийте раздела:
Off-Topic
Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.


1-во / Не съм направил нещо излишно като се опитвам да предупредя по-голямата аудитория която набива пари в сървърите си.
2-ро / Хора които нямат и не поддържат сървъри не мисля, че е нужно въобще да коментират тук - твоето мнение е излишно в случая = СПАМ
АЗ СЪМ СИГУРЕН, ЧЕ ТАКИВА МОДЕРАТОРИ КАТО ТЕБ ЩЕ ИЗТРИЯТ ТЕМАТА. Явно е въпрос на време.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта