Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Goddness » 19 Дек 2018, 16:07

Махни тия Google реклами отгоре и смени тва зелено, че е пракалено грозно.

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 19 Дек 2018, 16:42

nameless. написа: 19 Дек 2018, 16:07 Махни тия Google реклами отгоре и смени тва зелено, че е пракалено грозно.
Цвета и гугъл рекламите няма да ги махна,защото форума е във гугъл акаунт и от там се изисква да ги има (бая труд хвърлих докато го вкарам там) за сега гореспоменатите промени няма да бъдат направени,а ще си останат така както са.
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
kr33dz
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 186
Регистриран на: 17 Дек 2018, 20:27
Местоположение: In my dreams.
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 21 пъти

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от kr33dz » 19 Дек 2018, 16:49

Какво повече искаш тогава? Не правиш нищо от споменатото, а очакваш нещо. Няма как да стане.

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Goddness » 19 Дек 2018, 21:18

И ти харесва тоя цвят? Е, ти си луд тогава.

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 13 Яну 2019, 22:25

Ще бъде ли добре ако форума ми е прозрачен до някаква степен?
nameless. написа: 19 Дек 2018, 21:18 И ти харесва тоя цвят? Е, ти си луд тогава.
;ddd
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 07 Мар 2019, 11:18

Премахнати са някои разширения и вече има бекграунд,ако някой има предложения може да остави своето мнение.

Правило №10: Избягвайте пускането на два или повече поста един след друг. Изключение се прави в случаи, когато е минало определено време след последния ви коментар в темата, или пък искате да напишете нещо съвсем различно от предишното ви мнение.*
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
XapD
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 87
Регистриран на: 15 Окт 2016, 21:00
Местоположение: https://slackserv.com/forum/index.php
Се отблагодари: 15 пъти
Получена благодарност: 8 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от XapD » 07 Мар 2019, 12:08

Пускай му реклами !

Аватар
kr33dz
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 186
Регистриран на: 17 Дек 2018, 20:27
Местоположение: In my dreams.
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 21 пъти

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от kr33dz » 07 Мар 2019, 20:57

Направи си интеграция на портала и форума(визуална), махни този стил за 15151 път ти го казва всеки в темата. Намери сайтове със сходна тематика, с които можеш да работиш съвместно и да разменяте реклами примерно.

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 07 Мар 2019, 22:06

kr33dz написа: 07 Мар 2019, 20:57 Направи си интеграция на портала и форума(визуална), махни този стил за 15151 път ти го казва всеки в темата. Намери сайтове със сходна тематика, с които можеш да работиш съвместно и да разменяте реклами примерно.
Това съм го пробвал,със рок скул ама нещо искаха само аз да им правя реклама ;д
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
Dennis
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 177
Регистриран на: 25 Дек 2018, 04:14
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 10 пъти

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Dennis » 08 Мар 2019, 02:00

Scorpions95 написа: 13 Мар 2018, 15:34 Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност,смисъл
бих желал да ми дадете съвети за това какво да направя по форума си за да бъде по интересен и по привлекателен за хората
форумът ми е на тема рок и метъл музика (ии даа ;д ) и това как да привлека хора който да бъдат активни в форума ми.
Много ще се радвам ако ми дадете съвети.
П.С който иска мога да му дам линк на ЛС.
Мерси.
Те първa би могъл да спреш да ползваш phpbb, зная, че има доста уроци и "snippets" за CMS-a, но има с пъти по-добри според моето виждане от PHPBB.. примерно WoltLab BB. Втората част която влияе върху активността е "джоба"; както някои са посочили самата реклама в други форуми , което е без-пари или просто да инвестираш в Google Ad Words, до такава степен, че да постигнеш обкръга от посетители.
Аз съм рокер и байкър лично.. най-добрият вариант е просто да заговориш заведения в които влизат рокери/метали или просто да участваш в представление което ги заинтригува.

Поздрави

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта