Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от illusion » 08 Мар 2019, 08:26

Скоро може да пусна едно стилче, което едитнах за PHPBB, който го използвах на академията (тъмният), така че слагай него, само логото си оправи (разбира се, ако ще продължиш да си на phpbb де), защото този стил е бая зле. Другото което мога да ти кажа е да не го тъпкаш със 100 разширения и да го рекламираш.

Аватар
DaRk_StyLe
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 264
Регистриран на: 26 Окт 2016, 12:40
Се отблагодари: 11 пъти
Получена благодарност: 33 пъти

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от DaRk_StyLe » 08 Мар 2019, 09:39

Аз бих подобрил видимостта на текста на следните места, защото в момента малко трудно се чете:

Изображение

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 08 Мар 2019, 10:30

Ами поне за сега мисля да си остана на phpbb,тъй като още не съм запознат със други платформи(та и сега започвам да гледам уроци за html ии др такив,но това е др тема) та ще подобря каквото мога и както мога,а това със текста мисля че е от бекграунда, трябва да пробвам със друго изображение да видя как ще стои и тн. И сега ми е влезнала идеята да взимам интервюта от български банди и за сега първото интервю стана успешно,но и идеята на ЛеърФрост също е добра, а относно рекламите гледам да правя реклами както и където мога.Забравих да добавя,че проблема със имейла е решен ;д
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1796
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 358 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от illusion » 08 Мар 2019, 12:28

Просто добави в статистиката background-color: #fff;
Иначе стила според мен трябва да го смениш.

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 26 Юни 2019, 21:46

summertime vibes написа: 08 Мар 2019, 12:28 Просто добави в статистиката background-color: #fff;
Иначе стила според мен трябва да го смениш.
имах предвит бекграунд изображението,а не статистиката,но ще пробвам да видим какъв ще е резултата.

Добавено преди 29 минути 27 секунди:
Здравейте !
След малко почивка реших да поработя над сайта си,относно забързването му,изчистване и прочие.
Та,кажете какво да се добави/махне?
Също така ми кажете дали сайта ми зарежда бавно или бързо.
Извън темата
А как ставаше това да оправя бекграунда?
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
MadNESs
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 207
Регистриран на: 21 Мар 2017, 21:43
Местоположение: Sofia
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 11 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от MadNESs » 27 Юни 2019, 02:31

Направи го за Trap,Rap,Techno,House,TechHouse, разшири музикалната палитра и предназначението му :coolface:

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 27 Юни 2019, 11:53

MadNESs написа: 27 Юни 2019, 02:31 Направи го за Trap,Rap,Techno,House,TechHouse, разшири музикалната палитра и предназначението му :coolface:
Това няма как да стане..........все пак е форум за рок и метъл музика.....
Извън темата
Чудно как успя да го измислиш това..като имаш предвид,че форума е към една тематика,а не към 100.
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
Goddness
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 1812
Регистриран на: 20 Май 2017, 11:47
Местоположение: Някъде по света
Се отблагодари: 141 пъти
Получена благодарност: 187 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Goddness » 27 Юни 2019, 12:35

Малко са хората, които слушат такъв тип музика. Най-вероятно за това нямаш "посещаемост", опитай с друга тип музика да направиш, например както то каза MADNEss.

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Bartian » 27 Юни 2019, 12:44

Или просто го направи поп - фолк (чалга) сайт в днешно време това е мода и го слуша 3/5 от населението на България... Направил си форум за нещо което не се търси толкова а искаш и популярен... Няма как.
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Здравейте,бихте ли ми дали съвети относно това как да направя форума си по атрактивен и да има активност.

Мнение от Scorpions95 » 27 Юни 2019, 13:39

Bartian написа: 27 Юни 2019, 12:44 Или просто го направи поп - фолк (чалга) сайт в днешно време това е мода и го слуша 3/5 от населението на България... Направил си форум за нещо което не се търси толкова а искаш и популярен... Няма как.
Предложението е отхвърлено - няма да правя такова нещо.
Извън темата
Няма и да правя подобна глупост,плюс това аз нито слушам чалга нито я харесва,дори я ненавиждам,но това е една доста дълга тема.
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта