Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.

Модератори: Extreme, Extreme, Extreme, Extreme, Extreme, Extreme, Extreme

Аватар
psychopath.
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 33
Регистриран на: 02 Яну 2018, 13:05
Местоположение: Medellín (Colombia)
Се отблагодари: 5 пъти

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от psychopath. » 11 Юли 2018, 14:45

Mariela написа: 11 Юли 2018, 14:43
RideeR ;] написа: 11 Юли 2018, 11:52 Някой има ли информация защо сървърът му е толкова пълен, с реклами ли е?
Изображение

https://imgur.com/a/U7EN2B4

Кое му е толкова пълното? Колкото до рекламите, праща смс-и от телефона си, после се чуди 2 месеца как да си плати сметката..
Хаха само дето сървъра изобщо не се поддържа от никакви реклами, голяма седянка стана тук както казах по-рано имате нужда само от семки :clap: Големи критици имало в този форум, вие предполагам сте регистрирани тук да оценявате хората, така изглежда.. :lol:
Последно промяна от psychopath. на 11 Юли 2018, 14:48, променено общо 1 път.
:bg: Изображение :gamer2:

Аватар
XapD
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 87
Регистриран на: 15 Окт 2016, 21:00
Местоположение: https://slackserv.com/forum/index.php
Се отблагодари: 15 пъти
Получена благодарност: 8 пъти
Обратна връзка:

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от XapD » 11 Юли 2018, 14:48

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от 1fRaNkkK на 11 Юли 2018, 14:54, променено общо 1 път.
Причина: Няма нищо общо с темата.

Аватар
thoughtz
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 585
Регистриран на: 13 Окт 2016, 00:32
Местоположение: гр. София
Се отблагодари: 112 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от thoughtz » 11 Юли 2018, 14:54

psychopath. написа: 11 Юли 2018, 14:45 Хаха само дето сървъра изобщо не се поддържа от никакви реклами, голяма седянка стана тук както казах по-рано имате нужда само от семки :clap: Големи критици имало в този форум, вие предполагам сте регистрирани тук да оценявате хората, така изглежда.. :lol:
Ти някакъв адвокат ли се явяваш тук, или?
Лъжете си там хората, гледайте си смешното сървърче с възрастова граница 13 години и не се хаби да пишеш каквото и да било.
Седиш 24/7 пред компютъра, не знам стола на какво ти мирише вече или там на каквото седиш, годинките да не ги коментирам по-добре, това адвокатско дружество където си тръгнал да правиш, няма да стане само висене денонощно пред компютъра. :rofl:

Аватар
The Beast
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Окт 2016, 18:09
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 26 пъти

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от The Beast » 11 Юли 2018, 14:57

psychopath. написа: 11 Юли 2018, 14:45
Mariela написа: 11 Юли 2018, 14:43
RideeR ;] написа: 11 Юли 2018, 11:52 Някой има ли информация защо сървърът му е толкова пълен, с реклами ли е?
Изображение

https://imgur.com/a/U7EN2B4

Кое му е толкова пълното? Колкото до рекламите, праща смс-и от телефона си, после се чуди 2 месеца как да си плати сметката..
Хаха само дето сървъра изобщо не се поддържа от никакви реклами, голяма седянка стана тук както казах по-рано имате нужда само от семки :clap: Големи критици имало в този форум, вие предполагам сте регистрирани тук да оценявате хората, така изглежда.. :lol:
Няма смисъл да го защитаваш, никой не критикува сървъра, а собственика му, дори стана ясно, че е имал setinfo _pw logger и ти пак го защитаваш. Скоро като те прецака и теб с нещо ще запееш друга песен. :]

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от OciXCrom » 11 Юли 2018, 15:06

Малко е смешно да се оплаквате от плъгин, който може да се направи за 10 секунди. Даже и плъгин не е нужен. 1000 пъти е казано, че щом сте влезнали в друг сървър с въведена парола, опростете се от нея. Слагай си админите по SteamID/IP + парола за да намалиш подобни издънки. Вината е колкото негова, толкова и на админите ти които са влизали с паролата навсякъде, тъй че по-добре образовай ги как точно се "крадат" пароли. Отделно, ако някой се досети за начин по който може да се скрият паролите, било то с плъгин или промяна в самия AMXX, нека да пише.

Аватар
TheRedShoko
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 1016
Регистриран на: 06 Окт 2016, 07:42
Местоположение: Бургас
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 84 пъти

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от TheRedShoko » 11 Юли 2018, 15:29

Може би, единственият сигурен начин е да се направи система като тази на Москвича. Така комуникацията ще е само между сървъра и клиента, без да се запазва нищо при клиента.

Аватар
Nikolow
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 196
Регистриран на: 27 Ное 2016, 13:02
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от Nikolow » 11 Юли 2018, 20:45

А после се чудите защо геймингът на тази игра в България умира. Точно заради такива хора, които винаги ще ги има и винаги тяхната цел е да са номер 1 и да събутират другите. Не опреквам само него, опреквам всички, които си мислите, че грешката е на администраторите, защото не са си изчистили setinfo стойностите. Още във втората страница RedShoko го написа точно и ясно:
"Всякакъв вид пароли, независимо за къде са, се водят лични данни и всеки посегнал над тях е подсъдим."

Последно време стоя и само наблюдавам какво се случва. Гледам отстрани и се чудя изобщо вече има ли смисъл да се налага труд, който да въздигне тази игра, при положение, че самите собственици на сървъри правят бакиите в днешно време? Конкуренцията винаги ще я има, но по този начин нещата стават още по-грозни. Хваща ме носталгията от едно време, където един сървър се конкурираше само и единствено чрез мод и неговите плъгини в него. В днешно време правиш умрял мод и пускаш 10 реклами и сървъра ти е "ТОП", както и правиш авторски мод, 2 реклами и сървъра ти е "БУЛШИТ".. Нещата се променят. Вече водещо не е това, което имаш горе (в главата), а това колко ще измамиш за рекламки, за да ти държи сървъра най-отгоре в рекламните сайтове (следователно и ще е пълен). Както казах конкуренцията ще я има, но по този начин винаги нещата ще загиват бавно и славно... Точно поради тази причина се отказах да измислям нови идеи, които евентуално ще бъдат изкопирани след време и които евентуално няма да има голям смисъл от тях, защото ако нямаш смс-чета за рекламка на сървърчето, си НИЩО. Не знам дали забелязвате, но последно време се навъдиха много лапетии. Масово се пише във форума, в дискорд каналите и прочие за помощ по сървъри, модове и плъгини. Забелязали ли сте как плъгините не случайно се правят толкова улеснени към конфигурация? Това е точно заради лапетиите, които си нямат и на идея как действат нещата и им е по-лесно да влязат в 1 файлче и да променят редовете. А най-фрапантното е когато всичко е събрано в 1 файл и пак не успяват да направят нещата.., а после ревът, че плъгина не ставал...
Обществото на тази игра е просто СМЕШНО. Докато има лапетии, които да изискват много, а да нямат горе НИЩО, докато има хора, които всеки ден стават с мисъл как да навредим на другите, за да сме "ТОПА", това общество ще си остане толкова просто, колкото е в момента.
Срам ме е да съм част от това общество ВЕЧЕ! Срам ме е в свободното си време да отворя 2-3 сайта на тази игра и да видя как хората се плюят, как всички се оплакват от някого, че му вреди. Срам, че дори ЯД ме хваща... как едно време в amxmodxbg всички си помагахме, как никой не ревеше, че бай Гошо му е навредил на сървъра. Яд ме е, че в чуждестранните общности на играта се разбират толкова прекрасно... Яд ме е, че всичко онова, което беше - "хубавото" е в миналото и в момента се наблюдава най-големият булшит! А най-тъжното е че това е едва началото на КРАЯ.. Винаги ще има хора като OciXCrom, които да ви угаждат на прищевките, защото виждат, че има още хляб в играта. Преди виждах себе си така, но заради всички тези неща, просто се пуснах по течението. Едно прекрасно нещо, което беше хоби, в последните месеци (може би и година) се превърна в нещо адски натоварващо. Вече дори нямам желание да обяснявам и разяснявам на хората кое, как и защо, а преди това ми правеше кеф - да помогна.. Сега дори се изнервям как всички чакат на готово и директно стрелят с думите "ай влез ми го направи, че за по-бързо..."... Ей това ни е обществото... А после като набараме някоя програмка от нета си думкаме сървърите един на друг.. Смешно, нали ?

Повечето от вас не ви познавам. Не знам що за хора сте, но това, което виждам в продължение на месеци изобщо не е добре. Не малко закани съм получавал (че ще ям бой), не малко заплахи по мой адрес съм чувал, но това което виждам е, че 80% от цялото общество са лапетии, които са толкова грамотни, че ме хваща още по-голям срам.. С няколко думи - БЪЛГАРСКОТО ОБЩЕСТВО (на тази игра).
И все пак... Идеята на мнението ми не е само да си заявя "пенсионирането", а да ви отворя очите и най-малкото да си дадете сметка какво се случва с тази общност - защо сме на дъното и защото продължава всичко да замира..
Tired and retired...

Аватар
TheRedShoko
Извън линия
Модератор
Модератор
Мнения: 1016
Регистриран на: 06 Окт 2016, 07:42
Местоположение: Бургас
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 84 пъти

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от TheRedShoko » 11 Юли 2018, 23:17

@Nikolow +1
За съжаление тези лапета, които ги мързи да гледат, мързи ги да правят нещо полезно, но не ги мързи да правят мръсно, са хората, които един ден ще имат право да гласуват и, пази боже, ще управляват държавата. Затова всичко е на това диреже... Както госпожата ми по география обичаше да казва "Не е важно аз да съм добре, а вуте да е по-зле."

Аватар
XapD
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 87
Регистриран на: 15 Окт 2016, 21:00
Местоположение: https://slackserv.com/forum/index.php
Се отблагодари: 15 пъти
Получена благодарност: 8 пъти
Обратна връзка:

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от XapD » 11 Юли 2018, 23:18

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от RideeR ;] на 11 Юли 2018, 23:24, променено общо 2 пъти.
Причина: Спам.

Аватар
RideeR ;]
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 170
Регистриран на: 05 Окт 2016, 21:30
Получена благодарност: 3 пъти

Лицето "deadlylord" и неговото сървърче

Мнение от RideeR ;] » 11 Юли 2018, 23:27

Да не забравяме, че дори един от нашите администратори(Ocixcrom) също правеше шмекерии едно време като слагаше врати по плъгините по заявките против конкуренцията.А това, което Nikolow каза, е напълно вярно, всички започнаха да търсят начини да съботират другите и да просят реклами, за да бъдат на "върха".

Заключено

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта