Virtual box като начин за хостване на форуми/сайтове/сървъри и някой въпроси за програмата

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Virtual box като начин за хостване на форуми/сайтове/сървъри и някой въпроси за програмата

Мнение от Scorpions95 » 10 Сеп 2018, 16:21

Здравейте
Мисля да си тегля VirtualBox за да си го ползвам като хост машина за хостване на сайтове и форуми (по скоро като за форуми) както ми предложиха тук като преди това изгледах това видео,но не разбрах дали тази програма (която по горе съм споменал) ще ми бърка по нета,личната информация и прочие? та и за това питам вас,ако може помогнете малко,дайте съвети и прочие.
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
1Life1Dead
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 145
Регистриран на: 30 Май 2018, 21:38
Се отблагодари: 4 пъти
Получена благодарност: 11 пъти

Virtual box като начин за хостване на форуми/сайтове/сървъри и някой въпроси за програмата

Мнение от 1Life1Dead » 03 Окт 2018, 19:50

1-во / Не е лека програмка...
2-ро / Взима ти ресурс от компютъра, за да пусне операционна система... (Пример: Слагаш 2 ГБ рам за виртуалната машина, слагаш Ubuntu или линукс по желание и нататък гледаш уроци за хост, обаче (ИМА 1 ОБАЧЕ) тея 2 гб рам веднага ти летят за машинката и за хоста, имай го в напредвид!)
3-то / За да хостваш сайтове това ще ти взима мнооого от процесорният ресурс.

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1780
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 149 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Virtual box като начин за хостване на форуми/сайтове/сървъри и някой въпроси за програмата

Мнение от Scorpions95 » 03 Окт 2018, 19:50

А дали има подобна програма, само че по лека?
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта