Кой flood-и Български-те CS сайтове (вериги) ?

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
csnation
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Фев 2019, 19:42
Се отблагодари: 1 път

Кой flood-и Български-те CS сайтове (вериги) ?

Мнение от csnation » 13 Фев 2019, 19:45

aBlack написа: 13 Фев 2019, 19:04
mi0 написа: 13 Фев 2019, 18:50 Аз ще се намеся, въпреки че нито са ме флуудили, нито съм флуудил. Може ли някак да дадете доказателства, защото така като говорите на изуст, не е много интересно. До колкото имам информация, някой от вас също са флуудили точно cs nation...
Да, да аз съм ги флоодил ?! Кой ги измисля тези простотии ? Аз лично тука публично казвам, не съм се заяждал със никого и нито една верига. А хората от екипа може да се заяждали със тях, но аз не знам...никой нищо не ми е казал и пак го казвам, flood-нат съм без причина!!!
Нямам доказателство ама от доста хора има съмнения за тях, нали знаеш - всяка лъжа има една истина (стара поговорка).
Щом казваш, че някой от нас са ги флоод-или и ти си техен "човек" щом ти знаеш такава информация а ние не знаем...
Ние да се мъчим да направим нещо хубаво, било като дизайн, било като сайт, да се потрудим за нея, да изкараме до сутринта без да мигаме грам окото и накрая като видим малко посетители, тези "хахорчета" флоодят сайта, до такава степен, че няма достъп до нея и накрая тези 2-3 потребителя който искат да идват при нас се отказват, защо ? Заради комплексарчета, който не знаят какво да направят на другите за да дръпнат по 2-3 потребителя (играча) към тях..
Това според теб справедливо ли е ? Някой да се изс*р* върху твоят труд ?
Щом тези хора са "свестни" защо IP-тата им са блокирани от фен-сайт, защо в този форум техните теми седят във раздел "архив" ? Нали се оправдаваш вместо тях ?
Отговори ми на тези quest-чета, щом не си атакуван а се месиш...

Аз заради тези "хахори" наново правя форума си, защото след атаките се бъгна с-мата ми...
Заради тези хора, губя 100+ member-a и няколко стотин мнения.. (не са много, но все пак трябва време за да ги привлека наново).
Това справедливо ли е ?
Тука съм сподели, никой не те е флуудил във цс бг инфо съм махнат заради дигитала под предлог че съм флуудил което не е така дори знам кой е но има ли смисъл да ви обеснявам на вас а ти приятел нз къв си дори със тази жалка верига колкото за геймхост не отричам нищо !!!
Приятна вечер можете доста да злобеете но аз винаги ще съм тук .
Пс гей хоста не се хвали щото ще ревеш пак на Петър в скайпа:)
Последно промяна от stambeto2006 на 13 Фев 2019, 20:49, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислени коментари. Личните ви истории нас не ни интересува в форума, има си ЛС за такива неща.

Аватар
aBlack
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 224
Регистриран на: 14 Авг 2018, 01:10
Местоположение: Brussels
Се отблагодари: 46 пъти
Получена благодарност: 47 пъти
Обратна връзка:

Кой flood-и Български-те CS сайтове (вериги) ?

Мнение от aBlack » 13 Фев 2019, 19:49

Щом знаеш кой флоод-и на твой адрес, защо не го казваш ? Кажи го и ние няма да те хейтваме тука... ама разбира се, че си ти щот не го казваш... Жалка да, благодарение на хора като Вас, жалка е :)
Поздрави.

Аватар
csnation
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Фев 2019, 19:42
Се отблагодари: 1 път

Кой flood-и Български-те CS сайтове (вериги) ?

Мнение от csnation » 13 Фев 2019, 19:50

Аз ли трябва да ви казвам нали разбирате всичко
Когато реша и това ще стане !
Но ще ви оставя да ни правите реклама нямам нищо против и не мисля да ви обръщам внимание което трябваше го казах .
Последно промяна от stambeto2006 на 13 Фев 2019, 20:47, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар.

Аватар
Guardian Angel
Извън линия
VIP
VIP
Мнения: 186
Регистриран на: 18 Окт 2016, 02:00
Местоположение: Петрич
Се отблагодари: 1 път
Получена благодарност: 22 пъти

Кой flood-и Български-те CS сайтове (вериги) ?

Мнение от Guardian Angel » 13 Фев 2019, 19:55

Безсмислена тема. С хостове от по 5лв какво очаквате. За да имате една нормално функционираща машина с реална защита която наистина е в състояние да спира атаки и администраторски екип който знае какво прави и може да ви изгради персонална филтрация с iptables то трябва да отделяте по едни 150-200 месечно. Това че си мислите че сте защитени като давате по 10лв на месец е една пълна илюзия. За мен лично на българския пазар в момента компанията която предлага адекватни услуги и цени е 4vendeta, администраторския им екип е на линия денонощно дори в 3 сутринта да се обадиш реагират веднага. Нито 1 флууд атака не е преминала и възпрепятствала предлагана от тях услуга.
Не си мислете че съм част от екипа им, обикновен потребител съм който е пробвал и други компании които не правят нищо.

Аватар
V.A.L.V.E
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 445
Регистриран на: 18 Дек 2016, 22:48
Се отблагодари: 110 пъти
Получена благодарност: 71 пъти
Обратна връзка:

Кой flood-и Български-те CS сайтове (вериги) ?

Мнение от V.A.L.V.E » 13 Фев 2019, 19:55

csnation написа: 13 Фев 2019, 19:50 Аз ли трябва да ви казвам нали разбирате всичко
Когато реша и това ще стане !
Но ще ви оставя да ни правите реклама нямам нищо против и не мисля да ви обръщам внимание което трябваше го казах .
1. Ако ще пишеш, моля да е по темата, само четем излишни коментари.
2. Не си нито хакер, нито хахор нито си съборил геймхост
3. Как така мио написа 2 коментара и ти се телепортира тук?
Guardian Angel написа: 13 Фев 2019, 19:55 Безсмислена тема. С хостове от по 5лв какво очаквате. За да имате една нормално функционираща машина с реална защита която наистина е в състояние да спира атаки и администраторски екип който знае какво прави и може да ви изгради персонална филтрация с iptables то трябва да отделяте по едни 150-200 месечно. Това че си мислите че сте защитени като давате по 10лв на месец е една пълна илюзия. За мен лично на българския пазар в момента компанията която предлага адекватни услуги и цени е 4vendeta, администраторския им екип е на линия денонощно дори в 3 сутринта да се обадиш реагират веднага. Нито 1 флууд атака не е преминала и възпрепятствала предлагана от тях услуга.
Не си мислете че съм част от екипа им, обикновен потребител съм който е пробвал и други компании които не правят нищо.


Точно 4вендета са с много слаба защита, най-добрите в Бълария са Неттера с 1TBPS Anti DDoS защита.

Аватар
csnation
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Фев 2019, 19:42
Се отблагодари: 1 път

Кой flood-и Български-те CS сайтове (вериги) ?

Мнение от csnation » 13 Фев 2019, 20:00

Аз ли не съм те съборил бе смешник да не пратя снимките да те видиме тогава как ревеш хаха караш ме да те излагам ли изсмях ти се даже и.на жалкия флоод който пускаше към дм то

Аватар
V.A.L.V.E
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 445
Регистриран на: 18 Дек 2016, 22:48
Се отблагодари: 110 пъти
Получена благодарност: 71 пъти
Обратна връзка:

Кой flood-и Български-те CS сайтове (вериги) ?

Мнение от V.A.L.V.E » 13 Фев 2019, 20:03

csnation написа: 13 Фев 2019, 20:00 Аз ли не съм те съборил бе смешник да не пратя снимките да те видиме тогава как ревеш хаха караш ме да те излагам ли изсмях ти се даже и.на жалкия флоод който пускаше към дм то
1. Не съм флуудил
2. Опитай пак с твоята бот мрежа хахоре :worthy:
3.Покажи чата от скайп как ти се молих да не спираш флууда x)

Аватар
csnation
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Фев 2019, 19:42
Се отблагодари: 1 път

Кой flood-и Български-те CS сайтове (вериги) ?

Мнение от csnation » 13 Фев 2019, 20:05

Ти ли не си бе хахага брат преди малко и не бях те събарял и изведнъж др пишеш хах мн се хвалиш ама хората вс ми казват приятел.
Искаш пак два дни почивка да ти дам домашно да банваш още толко йп та ?
Само заради Петър не пращам снимките да се видиш колко жалък беше от страни .
Последно промяна от csnation на 13 Фев 2019, 20:08, променено общо 1 път.

Аватар
V.A.L.V.E
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 445
Регистриран на: 18 Дек 2016, 22:48
Се отблагодари: 110 пъти
Получена благодарност: 71 пъти
Обратна връзка:

Кой flood-и Български-те CS сайтове (вериги) ?

Мнение от V.A.L.V.E » 13 Фев 2019, 20:08

csnation написа: 13 Фев 2019, 20:05 Ти ли не си бе хахага брат преди малко и не бях те събарял и изведнъж др пишеш хах мн се хвалиш ама хората вс ми казват приятел
И на мен хората ми казаха че ще спечеля от лотарията и ония с голата глава Захари Бахаров ще ми донесе чек с 500 000 ама уви още го няма ;(

Колко пъти се опита да ме хакнеш, накрая ми писна от тебе, пуснах защитите, промених конфигурациите и ти се молих да не спираш флууда, покажи чата хайде. x)

Аватар
csnation
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Фев 2019, 19:42
Се отблагодари: 1 път

Кой flood-и Български-те CS сайтове (вериги) ?

Мнение от csnation » 13 Фев 2019, 20:09

Хаха

Добавено преди 1 минута 4 секунди:
Смешен си доста и сам го знаеш

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 33 госта