Тегля майнкрафт,натискам Play и не зарежда.

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Потребителски аватар

Автор на темата
mBFF-TheFucKBG CSNatioN
Потребител
Потребител
Регистриран: 09 ное 2018, 16:40
Се отблагодари: 11 пъти
Получена благодарност: 8 пъти
Години: 15

Мнение от mBFF-TheFucKBG CSNatioN » 04 май 2019, 18:55

stancho156 написа:
02 май 2019, 20:44
И аз имах същия проблем, докато фр не ми даде един друг лаунчер. Съмнявам се да не ти тръгне със него.

Ето ти линк към лаунчера ---> http://www.mediafire.com/file/34elcfmam ... uncher.exe
Просто натискаш на лаунчера и майнкрафта ти е готова няма какво да инсталираш няма нищо!
https://prnt.sc/nkcosp - дава ми този Crash Report.
A story about my life will tell in an epilogue, I grew a poor, honest boy, but with dreams in my heart. She was tight to me in every battle, every bad day, I have already made every dream come true, but I gave it to you. My wife did not cry for me, I do not deserve you, and you up on your own, shove everyone up to the end. My dear, you do not cry for me, we will be together in paradise, and now up there, I want you to win all. The story for me continues, shine, fake and many lies, I want to come back before, you have nothing, but you are with her. She was tight to me in every battle, every bad day, I have already made every dream come true, but I betrayed her.

Потребителски аватар

Killer
Потребител
Потребител
Регистриран: 05 май 2019, 00:13

Мнение от Killer » 05 май 2019, 00:22

Потребителски аватар

Scorpions95 DBA
Рекламатор
Рекламатор
Регистриран: 07 фев 2017, 19:16
Се отблагодари: 48 пъти
Получена благодарност: 15 пъти
Години: 24
Контакти:

Мнение от Scorpions95 DBA » 07 май 2019, 10:38

Реши ли се проблема,ако да как и ако не защо?
Изображение

Потребителски аватар

Автор на темата
mBFF-TheFucKBG CSNatioN
Потребител
Потребител

Мнение от mBFF-TheFucKBG CSNatioN » 07 май 2019, 15:05

Едно момче където се занимава с програми ми каза,че нямам видео драйвър.Някой да ми обясни повече за теглене и т н на драйвъри.
A story about my life will tell in an epilogue, I grew a poor, honest boy, but with dreams in my heart. She was tight to me in every battle, every bad day, I have already made every dream come true, but I gave it to you. My wife did not cry for me, I do not deserve you, and you up on your own, shove everyone up to the end. My dear, you do not cry for me, we will be together in paradise, and now up there, I want you to win all. The story for me continues, shine, fake and many lies, I want to come back before, you have nothing, but you are with her. She was tight to me in every battle, every bad day, I have already made every dream come true, but I betrayed her.

Потребителски аватар

stancho156
Потребител
Потребител
Регистриран: 04 фев 2018, 11:32
Се отблагодари: 2 пъти

Мнение от stancho156 » 07 май 2019, 17:06

mBFF-TheFucKBG написа:
07 май 2019, 15:05
Едно момче където се занимава с програми ми каза,че нямам видео драйвър.Някой да ми обясни повече за теглене и т н на драйвъри.
Видео драйвера ти е нещо като да си променяш настройките на видео картата имам в предвид че ако искаш нещо да промениш в текстюрите или да не ти забива някоя тежка игра и със по хубав фпс да бачкаш...
Та зависи на каква видео карта си на NVIDIA или AMD и версията на самата ти видео карта
Dust 2 Only Free vip 20:00/10:00
-------->93.123.18.7:27015<--------

Потребителски аватар

Автор на темата
mBFF-TheFucKBG CSNatioN
Потребител
Потребител

Мнение от mBFF-TheFucKBG CSNatioN » 07 май 2019, 19:18

stancho156 написа:
07 май 2019, 17:06
mBFF-TheFucKBG написа:
07 май 2019, 15:05
Видео драйвера ти е нещо като да си променяш настройките на видео картата имам в предвид че ако искаш нещо да промениш в текстюрите или да не ти забива някоя тежка игра и със по хубав фпс да бачкаш...
Та зависи на каква видео карта си на NVIDIA или AMD и версията на самата ти видео карта
Видеокартата ми е NVIDIA,ама е слабичка.

Потребителски аватар

User12 Logitech
Потребител
Потребител
Регистриран: 25 яну 2018, 22:39
Се отблагодари: 28 пъти
Години: 21
Контакти:

Мнение от User12 Logitech » 07 май 2019, 20:07

Влизаш в google пишеш модела на видеото и пишеш след това windows 7 x64 drivers и гледаш някой от първите сайтове , намираш един и гледаш драйвера който предлагат на коя дата е обновен последно , препоръчително е да слагаш драйвери до последна версия , но ако не работи правилно може да пробваш с 2-3 версии назад . Ако проблема остава е възможно да си инсталирал някой от калпавите релийзи на самата игра който само крашват и не могат да я подкарат под определена ОС (попадал съм на такива) !
Каналът ми в YouTube : Георги Пламенов
Изображение

Потребителски аватар

Scorpions95 DBA
Рекламатор
Рекламатор
Регистриран: 07 фев 2017, 19:16
Се отблагодари: 48 пъти
Получена благодарност: 15 пъти
Години: 24
Контакти:

Мнение от Scorpions95 DBA » 08 май 2019, 11:50

Или ако искаш пробвай със драйвър джиниъс/Driver genius и с тази програмка ще можеш да обновиш стар драйвър на видео картата си ако имаш такъв.
Изображение

Отговори

Върни се в “Off-Topic”