Въпрос относно iwumoney

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
Kasapin4
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 93
Регистриран на: 07 Авг 2018, 07:41
Се отблагодари: 16 пъти
Получена благодарност: 15 пъти

Въпрос относно iwumoney

Мнение от Kasapin4 » 01 Авг 2019, 12:56

Здравейте, едни пичове казаха че сайтът е бил полезен, че действително парите са усъществявали и били преведени.
Искам да попитам някой от този форум ползвал ли е този сайт, дали действително работи дали е измама? Начин на превод трябва да е над 150$, все още не съм ги достигнал но има ли смисъл да се пробва? Ето линк ппц ако искате да разгледате

Аватар
mi0
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 534
Регистриран на: 09 Дек 2016, 22:02
Се отблагодари: 97 пъти
Получена благодарност: 120 пъти
Обратна връзка:

Въпрос относно iwumoney

Мнение от mi0 » 01 Авг 2019, 13:26

Предполагам, не е скам. Те печелят, от показването на рекламите и най-вероятно за всеки 10 цента който човек получава, те получават по 20. Така че няма причина да не ги дават половината, понеже ако не е скам, ще е пълно с хора цъкащи реклами.
aka kurdokoleno
Catch Mod - 87.121.112.232:27021

Аватар
Bartian
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 280
Регистриран на: 01 Сеп 2018, 14:43
Се отблагодари: 65 пъти
Получена благодарност: 78 пъти

Въпрос относно iwumoney

Мнение от Bartian » 01 Авг 2019, 13:47

Бях попаднал на подобен сайт със абсолютния вид със 1 приятели и ме зариби да пишем кодовоте за да печелим пари, ама като направихме нужния брой пари 150$, попълнихме информацията и и накрая ни искаха 40 реферали (подробно ще ви го кажа. Дават ви 1 линк със тоя линк трябва да се регистрират хора за да получите рефарал) и после като ги събереш ти изписва че не си одобрен за което ти искат 30 - 60 дни чакане за да те одобрят при което става ясно че безплатен обяд няма (след малко ще седна на компа и ще кача и снимка) Даже мисля че това е същия сайт само къде името са му сменили.
П.С:Световен мир
Доказателство: + че си сменят името непрекъснато
1.Изображение
2.Изображение
3.Изображение
Последно промяна от Bartian на 01 Авг 2019, 16:12, променено общо 1 път.
Думата "хакер" е неправилно използвана в смисъл на "компютърен хакер" от някои журналисти. Ние, хакерите, отказваме да приемем това тълкуване и продължаваме да означаваме с него смисъла на "някой, който обича да го програмира и да го ползва". Изображение

Аватар
OciXCrom
Извън линия
Администратор
Администратор
Мнения: 7206
Регистриран на: 06 Окт 2016, 19:20
Местоположение: /resetscore
Се отблагодари: 117 пъти
Получена благодарност: 1295 пъти
Обратна връзка:

Въпрос относно iwumoney

Мнение от OciXCrom » 01 Авг 2019, 15:26

Оправи заглавието на темата!

Ако е само въпрос, защо си сложил линк за реферал?!

Аватар
Maverick
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 254
Регистриран на: 22 Окт 2016, 17:05
Местоположение: 93.123.18.81:27017
Се отблагодари: 34 пъти
Получена благодарност: 14 пъти
Обратна връзка:

Въпрос относно iwumoney

Мнение от Maverick » 01 Авг 2019, 20:27

Едно време ги кликах и аз тея сайтове и тва което ми остана е че 90% от тия саитовете са някакъв вид измама която може да съществува до момента в който саита не стане твърде популярен и вече не могат да плащат на всички на време. Получава се някакво забавяне на плащанията през последните 2-3 месеца и саита изчезва. За да може да се задържи един такъв сайт трябва да плаща на клик около 0.0003 цента както са тея които ги има от години като clixsense.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта