Мнения за web browser Ecosia

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
Silata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 14
Регистриран на: 29 Сеп 2018, 12:50

Мнения за web browser Ecosia

Мнение от Silata » 24 Авг 2019, 16:52

Ecosia, web browser that plants trees when you search.
https://www.ecosia.org/

Някой от вас използва ли този browser? Аз лично от няколко дена го използвам и за момента доста ми допада. Ако имате някакви мнения, критики или въпроси може да ги споделите в тази тема . :dtm:

Аватар
Scorpions95
Извън линия
Рекламатор
Рекламатор
Мнения: 1786
Регистриран на: 07 Фев 2017, 19:16
Местоположение: НЯКЪДЕ СИ
Се отблагодари: 152 пъти
Получена благодарност: 38 пъти
Обратна връзка:

Мнения за web browser Ecosia

Мнение от Scorpions95 » 24 Авг 2019, 17:14

Не съм го ползвал,но преди седмица намерих и browser(браузър) Brave,ако искаш пробвай и него.
П.СЛ ако имаш желание и време може да напишеш тема за добри браузъри освен тези класическите крим,мозила и опера.
Имаш сайт и искаш да му направиш скромен дом?
тогава не се колебай, просто закупи своят хостинг от ТУК и аз ше се погрижа да бъде в добри ръце, на изгодна цена :gamer1:

Изображение

Аватар
Silata
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 14
Регистриран на: 29 Сеп 2018, 12:50

Мнения за web browser Ecosia

Мнение от Silata » 24 Авг 2019, 17:23

Scorpions95 написа: 24 Авг 2019, 17:14 Не съм го ползвал,но преди седмица намерих и browser(браузър) Brave,ако искаш пробвай и него.
П.СЛ ако имаш желание и време може да напишеш тема за добри браузъри освен тези класическите крим,мозила и опера.
Не става дума за това дали браузърът е "добър", а за идеята им. При определен брой търсения, мился че бяха 45, се засажда дърво. Ако днеска направиш 450 търсения в тяхната търсачка ще се засадят 10 дървета и тн. Мисля че това е една много добра инициятива, в която можем да се включим без да променяма много от ежедневието ни.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта