[Телефон]Проблем при изпращането на СМС

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
neppyS BG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 205
Регистриран на: 16 Сеп 2018, 10:56
Се отблагодари: 13 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

[Телефон]Проблем при изпращането на СМС

Мнение от neppyS BG » 23 Дек 2019, 22:42

Зфравейте!Преди този проблем го нямах,храних сървърите със СМС,но вече,когато изпращам СМС,ми показва:
Пример:
TXT ................ sp3CTRiX-
Не бе изпратено. Докоснете за нов опит.

Аватар
Franziskaner
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 58
Регистриран на: 30 Авг 2019, 03:51
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

[Телефон]Проблем при изпращането на СМС

Мнение от Franziskaner » 23 Дек 2019, 22:53

вече има нови правила и update за sms_boost
Cs-Epay.Info AWP Only
IP: 84.54.187.13:27018

Аватар
Nikolow
Извън линия
AMXX Скриптър
AMXX Скриптър
Мнения: 196
Регистриран на: 27 Ное 2016, 13:02
Местоположение: Варна
Се отблагодари: 7 пъти
Получена благодарност: 79 пъти
Обратна връзка:

[Телефон]Проблем при изпращането на СМС

Мнение от Nikolow » 23 Дек 2019, 22:58

Има изключително много възможни варианти.
Първо трябва да се разбере дали при изпращането на СМС към определен номер ли става само или към всички.
Ако е към определен номер (в случая за бууст), тогава имаш ограничение от номера (услугата, която искаш да достъпиш)

Другите възможните варианти, които ми хрумват са:
- Софтуерна настройка на ОС-то за брой изпратени смс-и за ден/седмица/месец/последен-рестарт ?
- Операторско ограничение за брой изпратени смс-и за ден/седмица/месец ?
- Недостатъчно средства (пари) ? (Ако по някакъв начин си на ваучер или заредени средства в профила, които са свършели)
- Превишаване на кредитният лимит на профилът в операторската система ? (По принцип мисля, че бяха около 30 лв, но може и да се променя от потребителя/оператора това)

Пробвай да прехвърлиш СИМ картата на друг телефон, за да изключиш софтуерните възможности. Прехвърли СИМ-а на друг и изпрати смс - Ако стане, значи е от ОС-то на телефона ти, ако не, значи търсиш оператора си.
Tired and retired...

Аватар
neppyS BG
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 205
Регистриран на: 16 Сеп 2018, 10:56
Се отблагодари: 13 пъти
Получена благодарност: 4 пъти

[Телефон]Проблем при изпращането на СМС

Мнение от neppyS BG » 23 Дек 2019, 23:15

Nikolow написа: 23 Дек 2019, 22:58 Има изключително много възможни варианти.
Първо трябва да се разбере дали при изпращането на СМС към определен номер ли става само или към всички.
Ако е към определен номер (в случая за бууст), тогава имаш ограничение от номера (услугата, която искаш да достъпиш)

Другите възможните варианти, които ми хрумват са:
- Софтуерна настройка на ОС-то за брой изпратени смс-и за ден/седмица/месец/последен-рестарт ?
- Операторско ограничение за брой изпратени смс-и за ден/седмица/месец ?
- Недостатъчно средства (пари) ? (Ако по някакъв начин си на ваучер или заредени средства в профила, които са свършели)
- Превишаване на кредитният лимит на профилът в операторската система ? (По принцип мисля, че бяха около 30 лв, но може и да се променя от потребителя/оператора това)

Пробвай да прехвърлиш СИМ картата на друг телефон, за да изключиш софтуерните възможности. Прехвърли СИМ-а на друг и изпрати смс - Ако стане, значи е от ОС-то на телефона ти, ако не, значи търсиш оператора си.
При всички става така,не мога да изпращтам на никой СМС(и за бууст става въпрос).
-Не знам...
-Не знам...
-Не
-Не знам...

Пробвай да прехвърлиш СИМ картата на друг телефон, за да изключиш софтуерните възможности. Прехвърли СИМ-а на друг и изпрати смс - Ако стане, значи е от ОС-то на телефона ти, ако не, значи търсиш оператора си.Ще опитам.

Публикувай отговор
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта