Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.

Модератор: Extreme

Аватар
FPS-Gam3r
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Фев 2019, 18:29
Местоположение: България
Се отблагодари: 12 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Мнение от FPS-Gam3r » 28 Дек 2019, 11:32

iv69 написа: 28 Дек 2019, 11:05 Тоест, всичко се свежда до това, че този така наречен "Internet"-раздел, вече не е никакъв интернет в играта !!! Малко подло направиха тия създателите на играта от VALVE като оставиха този раздел да работи нормално само за платените версии, но пък мисля, че по този начин те си "цицкат" парички от тия тракери... Отказах се окончателно да се опитвам да добавям сървъра си там, да го търся там....както и оттам да си търся нормален сървър за да поиграя малко!!!
Спасение за което сървърче засега намирам в рекламата му по различни чуждестранни по-големи сайтове за ЦС1.6 , което за голямо съжаление не се отнася за българските: Така и до ден днешен не се намира време и хора които да направят поне в този сайт раздел нещо подобно, или поне на това което имат цс-хлапе най-малкото... ??? То не само популяризацията на сайта ще се вдигне и то много... ами и дори покрай тези свестни и сериозни скриптъри в него: можеха да се изкарват и малко парички, ако не за друго поне да се инвестират в самия сайт ...и да се "самоиздържа" и развива все повече и повече................. Но по стар български обичай(за жалост) нали все сме си скъпи на триците и евтини на брашното...

p.s.Ето един дребен пример за какво говоря:
https://strikes.ru/games/cs-16/mods/5?sort=name
Може би да се направи това е доста доста трудоемко и сложно, но мисля, че ще си струва всяка минута от този труд... Защото като гледам в регистрациите в amxx-bg.info/forum - мисля, че добавените сървъри тук, ще са страшно много, както и желаещи за VIP..... но... , все пак насила хубост не става :)
в много голяма грешка си, има български вариант на това нещо.. което му викаш интернет графа , аз и още няколко цс сайта се опитваме да го развием в българското общество, има и няколко наши ЦС едишъна който разпространяваме за да може тъй наречения бууст да е реален. за жалост това се случва много бавно, и бъди сигурен в това ,че ако съберем достстъчно играчи ,то този бууст винаги ще е БЕЗПЛАТЕН. в раздел "ресурси за играта" ще намериш дори и въпросния MasterServer.vdf. за жалост не мога да накарам на сила хората да си рекламират сървърите заради цс хлапе

Аватар
Just
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 427
Регистриран на: 23 Дек 2016, 19:10
Местоположение: http://cs-ultragaming.info
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 34 пъти
Обратна връзка:

Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Мнение от Just » 28 Дек 2019, 13:40

Безплатно няма на никъде! Ако искате да имате хора дайте малко парички, за да имате хора Като не искате да давате по добре не правете излишни сървъри, че хора ей така от нищо то няма да дойдат това не вие 2011 година да се пълнят сървърите сами.
Изображение


NEW CS 1.6 SERVERS IP: 45.144.155.176:27015

Изображение

Аватар
illusion
Извън линия
Developer
Developer
Мнения: 1810
Регистриран на: 27 Ное 2016, 17:47
Местоположение: CraftVision
Се отблагодари: 151 пъти
Получена благодарност: 371 пъти
Обратна връзка:

Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Мнение от illusion » 28 Дек 2019, 14:25

Най-добрият вариант е да не се занимавате със сървъри (конкретно за 1.6 говоря) - да си говорим истината. Ако някой може да ми обясни каква е файдата да развиваш сървър, от който не печелиш, а само губиш? Разбирам да сме 2013-2014 година и да пускате сървъри, тогава вече ще си е струвало, защото няма да са Ви нужни смешните реклами от gt.rs. Реално според моето мнение за да се прави сървър на дадена игра, то в тази игра трябва да има някакъв хляб, демек да има редовни играчи и да не се правят подобрени версии на нея, както тук с CS:GO и най-вече играта да е по-нова. Игра, създадена през 2002-2003 (до колкото си спомням, може и да бъркам) не очаквайте да има голям успех и за в бъдеще. И аз бях на това мнение да си правя сървъри за кеф, но като цяло няма никаква файда, сървъри с играчи останаха само на известни вериги, да не кажа, че и някои вериги вече си изгубиха и играчите. За мен ако искате да развивате гейм проекти трябва сървърите да са на много игри, ако имате необходимите средства и като цяло ако ги съберете всички пари, които сте дали за CS, реклами и глупости вярвам във факта, че ще сте ги събрали тези пари - е, да бяхте отворили такъв гейм проект? Защо трябва да е само на CS, в която игра няма никакъв "хляб" така да го кажа? В момента има повече сървъри от колкото играчи за жалост, тези сървъри за какво ги правите, за играчите или Вие да си цъкате вътре и да си давате парите на вятъра? Помислете над тези факти, играта си е мъртва.

Аватар
BeliaL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 85
Регистриран на: 21 Окт 2019, 07:36
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Мнение от BeliaL » 28 Дек 2019, 18:08

Каквото и да си говорим става дума за пари и пак пари явно днешно време безплатни начини за бууст няма... Моля темата да се заключи няма смисъл от повече СПАМ!

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 17 госта