Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Форум за всичко останало, което си няма собствен раздел.
Аватар
BeliaL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 85
Регистриран на: 21 Окт 2019, 07:36
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Мнение от BeliaL » 27 Дек 2019, 11:14

Здравейте някой знае ли начин за безплатен бууст на цс 1.6 сървър преди години си добавях сървъра в "css.setti.info" и сървъра ми се виждаше в интернет графата но днешно време всичко е направено за пари ... Ако някой знае безплатен начин за бууст моля да сподели тайната ще съм му много благодарен. :) :)

Аватар
MaPaXyuA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:29
Местоположение: Горна Оряховица
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 18 пъти
Обратна връзка:

Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Мнение от MaPaXyuA » 27 Дек 2019, 12:15

Мисля, че такъв безплатен буст няма да намериш никъде повече. Повечето потребители използват клиен от Warzone-(gametracker.rs - premium boost server) или Steam. Понеже не съм steam потребител и не знам там какви сървъри излизат в графата Internet.
Изображение

Аватар
Franziskaner
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 58
Регистриран на: 30 Авг 2019, 03:51
Се отблагодари: 3 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Мнение от Franziskaner » 27 Дек 2019, 14:14

IP address на Сървърa ми дайте
Cs-Epay.Info AWP Only
IP: 84.54.187.13:27018

Аватар
BeliaL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 85
Регистриран на: 21 Окт 2019, 07:36
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Мнение от BeliaL » 27 Дек 2019, 14:59

Franziskaner написа: 27 Дек 2019, 14:14 IP address на Сървърa ми дайте
Писах ти на лично.

Добавено преди 3 минути 24 секунди:
MaPaXyuA написа: 27 Дек 2019, 12:15 Мисля, че такъв безплатен буст няма да намериш никъде повече. Повечето потребители използват клиен от Warzone-(gametracker.rs - premium boost server) или Steam. Понеже не съм steam потребител и не знам там какви сървъри излизат в графата Internet.
Това за gametracker.rs ми е ясно но няма кой знае какъв ефект слава за 1 час най много след това щурци чуруликат в сървъра .. А за стеам графата там няма почти никакъв ефект.

Аватар
Err0rcH0
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 96
Регистриран на: 07 Май 2018, 11:56
Местоположение: Pyce
Се отблагодари: 27 пъти
Получена благодарност: 4 пъти
Обратна връзка:

Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Мнение от Err0rcH0 » 27 Дек 2019, 21:48

безплатен буст няма да намериш никъде

Аватар
Dachoni
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 157
Регистриран на: 23 Ное 2017, 16:48
Се отблагодари: 95 пъти
Получена благодарност: 6 пъти

Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Мнение от Dachoni » 27 Дек 2019, 22:18

BeliaL написа: 27 Дек 2019, 11:14 Здравейте някой знае ли начин за безплатен бууст на цс 1.6 сървър преди години си добавях сървъра в "css.setti.info" и сървъра ми се виждаше в интернет графата но днешно време всичко е направено за пари ... Ако някой знае безплатен начин за бууст моля да сподели тайната ще съм му много благодарен. :) :)
Да интересно ,преди години беше този сайт, а сега къде?
Питам, защото до дни пускам сървър и ми стана любопитно, ако не е css.setti, как ще го покажа в интернет графата, а от там не са малко посетителите който бяха, поне преди време. Сега не знам, как ще са. Сигурно отчайващо малко, ама все нещо :-). Някой , който има инфо за интернет графата, нека сподели, ще сме, Благодарни да опитаме и да изкажем мнение.
Весели празници!

Аватар
BeliaL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 85
Регистриран на: 21 Окт 2019, 07:36
Се отблагодари: 9 пъти
Получена благодарност: 3 пъти

Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Мнение от BeliaL » 27 Дек 2019, 22:44

Вече като цяло cssetti не добавя сървъри в Интернет графата единствения начин е чрез буст в гаметрацкер. Рс или друг геймтракър и всичко става дума за пари няма нищо безплатно вече.

Аватар
MAXIPOOL
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 136
Регистриран на: 27 Дек 2019, 22:53
Местоположение: Германия
Се отблагодари: 23 пъти
Получена благодарност: 12 пъти
Обратна връзка:

Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Мнение от MAXIPOOL » 28 Дек 2019, 00:59

МНЕНИЕТО Е СКРИТО ОТ СТРАНА НА МОДЕРАТОР! ЦЪКНИ ВЪРХУ ЛЕНТАТА ЗА ДА ГО ПРЕГЛЕДАШ.
Последно промяна от thoughtz на 28 Дек 2019, 04:44, променено общо 1 път.
Причина: Безсмислен коментар = спам
Връзка с мен
✓ Telegram https://t.me/PetyoGeorgiev
✓ WhatsApp https://wa.me/4915775143468

Аватар
MaPaXyuA
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 162
Регистриран на: 08 Ное 2016, 16:29
Местоположение: Горна Оряховица
Се отблагодари: 5 пъти
Получена благодарност: 18 пъти
Обратна връзка:

Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Мнение от MaPaXyuA » 28 Дек 2019, 10:24

Dachoni написа: 27 Дек 2019, 22:18
BeliaL написа: 27 Дек 2019, 11:14 Здравейте някой знае ли начин за безплатен бууст на цс 1.6 сървър преди години си добавях сървъра в "css.setti.info" и сървъра ми се виждаше в интернет графата но днешно време всичко е направено за пари ... Ако някой знае безплатен начин за бууст моля да сподели тайната ще съм му много благодарен. :) :)
Да интересно ,преди години беше този сайт, а сега къде?
Питам, защото до дни пускам сървър и ми стана любопитно, ако не е css.setti, как ще го покажа в интернет графата, а от там не са малко посетителите който бяха, поне преди време. Сега не знам, как ще са. Сигурно отчайващо малко, ама все нещо :-). Някой , който има инфо за интернет графата, нека сподели, ще сме, Благодарни да опитаме и да изкажем мнение.
Весели празници!
Прав си другаче, но има едно друго.
Ако си с някакъв измислен клиен изтеглен от замунда или от някъде другаде.
Примерно теглиш Mega Edition. В този клиент няма да намериш никакъв сървър, но влизаш в някой от на гаметракер.рс сървърите които хостват, играеш си в него сървър, излизаш от играта, влизаш обратно и хоп какво да видиш .. вече си с клиента на Warzone + буст сървърите на гаметракер.рс.
Вече никъде няма безплатна храна. Всичко стана платено.
Изображение

Аватар
iv69
Извън линия
Потребител
Потребител
Мнения: 744
Регистриран на: 17 Мар 2018, 15:34
Се отблагодари: 214 пъти
Получена благодарност: 39 пъти

Безплатен бууст на цс 1.6 сървър

Мнение от iv69 » 28 Дек 2019, 11:05

Тоест, всичко се свежда до това, че този така наречен "Internet"-раздел, вече не е никакъв интернет в играта !!! Малко подло направиха тия създателите на играта от VALVE като оставиха този раздел да работи нормално само за платените версии, но пък мисля, че по този начин те си "цицкат" парички от тия тракери... Отказах се окончателно да се опитвам да добавям сървъра си там, да го търся там....както и оттам да си търся нормален сървър за да поиграя малко!!!
Спасение за което сървърче засега намирам в рекламата му по различни чуждестранни по-големи сайтове за ЦС1.6 , което за голямо съжаление не се отнася за българските: Така и до ден днешен не се намира време и хора които да направят поне в този сайт раздел нещо подобно, или поне на това което имат цс-хлапе най-малкото... ??? То не само популяризацията на сайта ще се вдигне и то много... ами и дори покрай тези свестни и сериозни скриптъри в него: можеха да се изкарват и малко парички, ако не за друго поне да се инвестират в самия сайт ...и да се "самоиздържа" и развива все повече и повече................. Но по стар български обичай(за жалост) нали все сме си скъпи на триците и евтини на брашното...

p.s.Ето един дребен пример за какво говоря:
https://strikes.ru/games/cs-16/mods/5?sort=name
Може би да се направи това е доста доста трудоемко и сложно, но мисля, че ще си струва всяка минута от този труд... Защото като гледам в регистрациите в amxx-bg.info/forum - мисля, че добавените сървъри тук, ще са страшно много, както и желаещи за VIP..... но... , все пак насила хубост не става :)

Заключено
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Off-Topic”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта